Hole.io Hileli MOD APK [v1.23.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Hole.io Hileli MOD APK [v1.23.0] 1 Hole.io Hileli MOD APK [v1.23.0] 2 Hole.io Hileli MOD APK [v1.23.0] 3 Hole.io Hileli MOD APK [v1.23.0] 4 Hole.io Hileli MOD APK [v1.23.0] 5 Hole.io Hileli MOD APK [v1.23.0] 6

Hole.io Hileli MOD APK [1.23.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gördüğünüz her şeyi kara deliğinizle yiyin ve daha fazla yemek için genişletin.


Hole.io 1.23.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık

Mobil cihazlarınızda eğlenmek için hızlı ve rahatlatıcı bir oyun arayanlar için, Hole.io kesinlikle diğer heyecan verici adaylıklar arasında harika bir oyundur. İnanılmaz deliklerin dünyasına dalarken kendinizi VOODOO'dan bir başka harika gündelik oyunun tadını çıkarırken bulun. Devasa haritaları keşfedin, ulaşabileceğiniz her şeyi yutun ve ilerledikçe daha da büyüyün.Basit ama son derece bağımlılık yaratan oyunla eğlenin, yolda her şeyi tüketirken daha büyük ve obur olun. Deliğiniz büyüdükçe diğer rakipleri yiyerek alt edin. Yalnız oynarken eğlenin ve en yüksek puanları almaya veya haritadaki tüm rakipleri ortadan kaldırmaya çalışın. Veya alternatif olarak, yerel ağı kullanarak arkadaşlarınızla harika çok oyunculu eşleşmenin tadını çıkarın.


Hole.io v1.23.0 MOD APK


Oyun, Android oyuncularının daha küçük olan her şeyi tüketebilecek küçük küçük bir delik olarak oynayacağı basit ama son derece eğlenceli ve heyecan verici bir oyun sunuyor. Ve diğer şeyleri yedikçe, yeterince toplanırsa, deliklerinizin daha büyük olmasına izin verecek puanlar kazanacaksınız. Böylece, haritada daha da fazla öğe tüketebileceksiniz. Oyunda, delikleriniz yeterince büyükse yutabileceğiniz çeşitli farklı öğeler içeren tamamen yok edilebilir haritaya erişebileceksiniz. Haritalardaki yayalardan başlayın, trafik sinyallerine, arabalara, diğer rakiplere dönebilirsiniz ve sonunda büyük binalar bile deliklerinizin içine girebilir. Sadece birkaç dakika sürecek sezgisel mekanikler ve hızlı tempolu eşleşmelerle hızlı ve rahatlatıcı oyunu almaktan çekinmeyin. İstediğiniz zaman arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarın ve özelleştirilebilir eşleşmelerde kolaylıkla onlarla rekabet edin.


hole.io apk para hilesi


Başlangıç ​​olarak, Hole.io'daki oyuncular kendilerini arcade'nin basit ve sezgisel oyununa erişirken bulacaklar. Android cihazlarınızda rahat ve keyifli mobil oyun deneyimlerinin keyfini sürmekten çekinmeyin. Güçlü bir kara deliğe dönüşeceğiniz büyük balık küçük balıkların hızlı tempolu oyununu keşfedin ve deneyimleyin. Etrafınızdaki her şeyi onların altından geçerek tüketin. Büyümeye devam ettiğiniz sürece, haritadaki her şeyi yemeniz mümkündür. Deliğinizi harita üzerinde kolaylıkla hareket ettirmek için sezgisel dokunmatik kontrollerden yararlanın. Daha büyük rakiplerden akıllıca kaçının ve sizden daha küçük olanları avlayın. Tutarlı kalın ve mümkün olduğunca çok puan toplayarak oyunu kazanın ve haritadaki en büyük delik haline gelin.


Hole. io Apk Oyun İndir Club


Oyunu daha ilginç hale getirmek için, Hole.io'daki oyuncular, yiyecekler için birçok farklı şey toplayabileceğiniz tamamen yok edilebilir haritaya erişebilecekler. Haritalardaki yangın musluğu, sokak işaretleri, trafik işaretleri, yayalar, ağaçlar ve diğer küçük nesnelerden arabalar, küçük evler, binalar gibi çok daha büyük olanlara kadar yüzlerce farklı nesneyi yutmakta özgürsünüz. Büyüyün ve daha büyük bir iştahınız olsun, kazanmanın tek yolu budur. Ve neyse ki, tamamen yok edilebilir haritalarla, deliğinizin yutması için pek çok şey olacak. Basit ve hızlı tek oyunculu eşleşmenin yanı sıra, Hole.io'daki oyuncuların yerel ağı kullanarak arkadaşlarıyla çok oyunculu eşleşmelerinin tadını çıkarması da mümkündür. Maçınızı kurmakta özgürsünüz ve tüm arkadaşlarınızın katılmasını bekleyin. Hazır olduğunuzda onlarla heyecan verici Hole.io savaşlarında rekabet ederken eğlenin. İstediğiniz kadar ve istediğiniz kadar oynayın.


Hole.io oyna


Hole.io'daki oyuncuların en iyi skorlar için destansı Liderler Tablosunda dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmesi de mümkündür. Diğer tüm rakipleri alt ederek, haritadaki her şeyi yiyerek ve hiçbirinin eşleşemeyeceği inanılmaz skorların kilidini açarak tek oyunculu eşleşmelerinizde büyük bir ilerleme kaydetmekten çekinmeyin. Skor tablolarının zirvesinde kalın ve övünme haklarınızı kazanın. Oyunda ilerledikçe, delikleriniz için birçok ilginç özelleştirmenin kilidini açmak için kullanabileceğiniz paralar da kazanabilirsiniz. Oyundaki mevcut deliklerden yararlanın ve diğer rakipleri alt edin veya haritalarda stillerle dolaşın. Deliğinizdeki renkleri değiştirerek, yeni grafikler ve daha birçok ilginç özellik alabilirsiniz. Basit ve ince bir değişiklikle bile oyuna birçok ilginç unsur getirecekti. Oyun şu anda tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenmesi için ücretsizdir. Ve tek yapmanız gereken oyunu Google Play Store'dan indirip yüklemeniz. Hiçbir ücret alınmaz ve ücretsiz oyunun keyfini hiçbir şey ödemeden çıkarabilirsiniz.


Hole.io Apk Hile


Oyunda reklamlardan ve oyun içi satın alımlardan rahatsız olanlar için, bunun yerine oyunun değiştirilmiş versiyonunu yükleyebilirseniz iyi olur. Bununla birlikte, tamamen kilidi açılmış oyun içi özelliklere, sınırsız reklamlara sahiptir ve en önemlisi, keyfini çıkarmanız için hala ücretsizdir. Sadece indirin Hole.io Mod APK üzerinde sitemize , verilen talimatları izleyin ve sonuna kadar özgür ve kilitsiz oyun keyfini başlayabilirsiniz. Hole.io, kendinizi çarpıcı şehirleri keşfederken bulduğunuzda bir başka harika renk şöleni sağlayacaktır. Şaşırtıcı bir şekilde iyi renkli olan düşük poli karakterler ve öğelerle etkileşim kurun. Ve aynı zamanda güçlü görsel efektler ve pürüzsüz fizik ile eğlenmek. Hole.io maceralarınıza dalarken akıcı ve tatmin edici oyunun tadını çıkarın.


Hole.io hile nasıl indirilir?


Diğer oyunların çoğunun aksine, eşleşmenizde kendinizi sinir bozucu sesler veya istenmeyen sesler tarafından bombalanırken bulamazsınız. Aslında, Hole.io ile oyun herhangi bir can sıkıcı ses içermez. Böylece, oyun içi deneyimlerinize tamamen bağlanmanıza izin verir. İsterseniz, sevdiğiniz müziklerden bazılarını cihazlarınızdan açmanız her zaman mümkündür. Kendinizi tamamen oyuna odaklanın ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarın.


Hole.io Son Sürüm Apk indir


Mükemmel ve mükemmel mekaniklerle oyun, şüphesiz Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenebilecekleri en iyi sıradan oyunlardan biridir . Bununla birlikte, iddiasız oyun, heyecan verici özellikler, erişilebilir grafikler, ilginç ses ve daha fazlası, oyuncuların kendilerini deneyimlere tamamen kaptırmalarına izin verecek. Ayrıca, oyun tamamen ücretsiz ve web sitemizde kilidi açılmış olduğundan, onu oynamamanız için herhangi bir neden göremiyoruz.


Hole.io indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun UNKILLED APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar