Mow Zombies Mega Hileli MOD APK [v1.6.35]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mow Zombies Mega Hileli MOD APK [v1.6.35] 1 Mow Zombies Mega Hileli MOD APK [v1.6.35] 2 Mow Zombies Mega Hileli MOD APK [v1.6.35] 3 Mow Zombies Mega Hileli MOD APK [v1.6.35] 4 Mow Zombies Mega Hileli MOD APK [v1.6.35] 5

Mow Zombies Mega Hileli MOD APK [1.6.35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sevgili zombi avcısı, dünya yok edildi, son umudumuz sensin, zombiler evimizi tamamen işgal etti


Mow Zombies 1.6.35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yeterli altınınız olmasa bile silahları yükseltebilirsiniz;
  2. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
  3. Zayıf düşmanlar (görevden önce dahil);
  4. Düşmanlar hareket etmez.
Zombilerle ilgili tema, birçok film ve oyun yapımcısından, hit ürünler yaratmak ve birçok insanı çekmek için ilham alan heyecan verici bir konudur. Bu ürünler size farklı güçlere sahip farklı türlerde zombiler verir ve onlarla tanıştığınızda şaşıracaksınız. Elbette herkes ana karakterlerin bu salgının üstesinden gelebilmesini istiyor. Yukarıdaki konunun hayranıysanız, kesinlikle Mow Zombies'i kaçırmayacaksınız.


Mow Zombies v1.6.35 MOD APK


Mow Zombies, oyunculara ağaçlardan evlere kadar çeşitli unsurlarla renkli ama basit bir dünya sunar. Oyuncular ilk bakışta bundan etkilenecekler. Bu oyunun getirdiği heyecan verici şeyleri deneyimlemek için bu dünyada çok zaman geçirecek ve farklı seviyelerden geçeceksiniz. Bu oyunda karakteri üçüncü bir açıdan gözlemleyeceksiniz. Özellikle, karakterinizin etrafını gözlemleyebilmek için baştan izleyeceksiniz. Sonuç olarak, her şeyin normalden daha küçük hale geldiğini hissedeceksiniz. Ancak bu, bu oyunu daha hızlı oynamanıza yardımcı olacak önemli bir faktör olarak görülebilir.


Mow Zombies 1.6.35 Para Hile Apk


Bu oyun bir zombi salgınının olduğu bir dünyada geçiyor ve onları ortadan kaldırmakla sorumlu olacaksın. Oyunun her haritası genellikle oldukça büyüktür ve savaşmak için hareket etmek için uygundur. Ayrıca, her zaman sizi yakalamak isteyen birçok zombi için, yukarıdan bakmak onların kuşatılmasından kaçınmanıza ve çok geç olmadan kaçmanın bir yolunu bulmanıza yardımcı olacaktır.


Mow Zombies Altın Hile Apk


Mow Zombies size basit ve erişilebilir bir oyun sunar. Size giderken karakteri kontrol edecek ve aç iblisleri yeneceksiniz. Bu oyunun oynanışı, geçmişte oynadığınız rol yapma oyunlarından daha karmaşık değildir. Spesifik olarak, her iki eli de kontrol etmek yerine, karakteri hareket ettirmek için yalnızca bir parmağınızı kullanmanız gerekir ve kendisi yaklaşan düşmanlara saldıracaktır.


Mow Zombies Hile Apk


Oyun, yukarıdaki üçüncü bir bakış açısını seçer, tamamen mantıklıdır, böylece daha az düşmanın olduğu yerleri bulmak için etrafta ne olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bazen bir daire elde edersiniz. Bu çember, karakterinizin saldırı menzilini bilmenize yardımcı olma işlevine sahiptir, ancak aynı zamanda bir düşman yaklaştığında size hatırlatacak bir şeydir. Bir düşman bölgenize girdiğinde yeşilden kırmızıya dönecektir, bu yüzden düşmanın kuşatılmasını önlemek için bir yer bulmayı düşünmelisiniz.


Mow Zombies Hileli Mod Apk indir


Oyuncunun becerisine ihtiyaç duyan faktörlerden biri de görevi kan kaybetmeden tamamlamaktır. Bunun tamamen basit olduğunu düşünüyorsunuz; o değil. Alacağınız kan, puan değil kalp şeklinde olacaktır. Böylece hayal edebileceğinizden daha hızlı gecikecek. Bu, oyuncuların karakteri tamamen atlatmak ve karakterleri için ekipmanı yükseltmek için karakteri kontrol etmede yetkin olmasını gerektirir.


Mow Zombies Alışveriş Hile Apk


Mow Zombies'de dikkat etmeniz gereken ilk faktör, pek çok farklı istatistik içeren bir yetenek sistemine sahip olacak olmanızdır. Bu yetenekleri geliştirmek için çok zaman harcayacaksınız. Belli bir miktar altın tüketecek çünkü kaldırmada para artacaktır. Bu nedenle, bu, oyuncunun yükseltmek için çok zaman harcamasını gerektirir, ancak para başka birçok amaç için kullanılır. Ana, ikinci silah ve robotlara yatırım yapmak için çok fazla altın kazanmak için çok çalışmak zorunda kalacağınız söylenebilir. Her öğe, ortaya çıkan birçok güçlü düşmana karşı savaşmanızı kolaylaştırır. Bu nedenle, önce yükseltmeye öncelik vermek için temel unsurları seçmeyi düşünmeniz gerekecek, ancak en çok kullanacağınız birincil silaha yatırım yapmanız önerilir. Çok para kazandıktan sonra daha fazlasına gidebilirsiniz.


Mow Zombies Ücretsiz Apk indir


Bu oyun, oyunculara oynamak için basit bir yol sunar, ancak oyuncular bir zombi ordusuyla karşılaştığında daha az eğlenceli değildir. Düşman kuşatmasını önlemek için karakteri kontrol ederken hassasiyetinizi gösterebileceksiniz. Dolayısıyla oyun, oyunculara ilginç eğlence anları yaşatıyor ve kontroller çok zor olmadığı için birçok kişi için uygun. Şu anda, uygulama Google Play'de mevcuttur ve ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Oyunun kararlı bir şekilde başlatılması için yalnızca orta büyüklükte bir cihaza ihtiyacı var. Yani, herhangi bir oyuncu bu oyunu deneyimleyebilir. Birçok oyuncu bu oyunu yükledi, takdir etti ve olumlu geri bildirimler aldı. Böylece oyunun ne kadar iyi olduğunu görebilirsiniz.


Mow Zombies'i İndirin (Ücretsiz Alışveriş Hilesi / Dumb Bot)


Bir önceki android oyun Iron Marines APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar