PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 1 PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 2 PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 3 PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 4 PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 5 PUBG NEW STATE Full MOD APK [v0.9.24.195] 6

PUBG NEW STATE Full MOD APK [0.9.24.195] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni grafik motorları, özel sunucular ve eğlence için çeşitli mükemmel konseptler sunduğu için normal sürümden farklıdır.


PUBG NEW STATE 0.9.24.195 APK AÇIKLAMASI


ÖNEMLİ NOT : 

  1. Oynamak için ABD konumu olan bir VPN'e ihtiyacınız var
Battle Royale türü artık birçok kişiye, özellikle de atıcıları sevenlere pek yabancı gelen bir oyun türü değil. Rakipleri çok olduğunda ve her yerde ortaya çıkabildiğinde onlara yoğun ama eşit derecede heyecan verici maçlar verir. Bu oyun türü için bahsedebileceğimiz tipik oyunlardan biri de büyük bir haritaya sahip olan PUBG. Peki oyunun bağlamı daha da ileri götürüldüğünde ne düşünüyorsunuz? Cevabı bilmek istiyorsanız, PUBG NEW STATE oyununu görmezden gelemezsiniz.


PUBG NEW STATE v0.9.24.195 MOD APK


PUBG NEW STATE size, hükümetin varlığının sona erdiği ve birçok savaşın gerçekleştiği gelecekteki bir savaş bağlamı sunar. Aynı zamanda, 2051'de olmasına rağmen, oyuncular oyunun çevresel unsurlarının çoğunda modernliği hala görebilirler. Evler, eski versiyondan daha etkileyici arabalarla birlikte görünümlerini değiştirdi. Bu nedenle, bu oyuncuların onu deneyimlemek istemesini sağlayacaktır.


PUBG New State indirme


Oyun, bu dünyada ortaya çıkmış kurgusal unsurlarla güzel ve etkileyici grafiklere sahiptir. Aynı zamanda, hepsi terk edilmiş olsa da, yeni ortam oyunculara etki alanı önemsendiğinde ve yeni unsurlar eklendiğinde daha fazla bir izlenim ve sevgi veriyor. Sadece fantezi oyunlarda görünen dronları, efektleri görebilirsiniz. 


PUBG New State Apk indir


Yukarıda bahsedilen atılımlara rağmen, herkesin umursadığı bir konunun oyunun açık dünyası olduğunu unutmadan edemiyoruz. Sevdiğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir dünya ve geniş bir alana sahip. Bu yüzden bazen içinde hızlı hareket etmek için araba kullanmanız gerekir. Ayrıca çevredeki unsurlarla etkileşime girebilir ve gerekli şeyleri alabilirsiniz.


PUBG New State apk Dayı


Yukarıdaki etkileyici iyileştirmelerin yanı sıra oyun, önceki sürümle aynı oynanışa sahip ve cesur bir savaş oyunu. Oyuncular 100 oyunculu bir maça katılacak ve küçük bir arazi haritasında alt edilecekler. İlk deneyim için, yukarıdaki arazinin tamamını deneyimlemeyi öğrenmek kolay değil. Ayrıca bir RPG oyununda olduğu gibi gezmeye gitmeden belirli bir alana yönlendirilecekler. 


Pubg New State Alpha Test Nasıl İndirilir


PUGB'nin göz ardı edemeyeceğimiz özelliklerinden biri de Bluezone. Haritaya indikten birkaç dakika sonra, Bluezone, oyuncuların oraya gitmesi için işaretler görünmeye başlar, ki bu herkes için bir zorunluluktur. Büyük bir plan ama sadece 100 kişi ile karşılaşmalar daha küçük oluyor ve bazen maç uzun sürüyor. Bu yüzden herkesin girebileceği bir alan yaratmak mantıklı.


pubg: new state deneme sürümü


Kalan oyuncu sayısına bağlı olarak Bluezone kapsamını daraltacak ve bir süre sonra küçülmeye devam edecek. Bu, hem gerekli silahları ve ekipmanı bulmanızı hem de hareket etmeye devam etmenizi gerektirecektir. Bu süreçte muhtemelen diğer oyuncularla tanışacak ve onları silahınızla alt etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, diğer 99 oyuncuyu yendikten sonra Lone Survivor ve oyunun kazananı olacaksınız. 


PUBG New State Hile Apk


PUBG: NEW STATE, göz ardı edemeyeceğiniz güzel arabalarla size yeni bir ortam ve yeni deneyimler getiriyor. Ama yine de dikkat etmeniz gereken şey oyunun beraberinde getirdiği silahlar ve ekipmanlar. Tam olarak oyunun başında yeni bir araziye ineceksiniz ve gerekli kan, zırh, kask ve silahlar gibi gerekli eşyaları bulmaya çalışacaksınız. Yavaş yavaş, oynadıkça, farklı ortamlardan ve mağlup edilen rakiplerden daha faydalı şeyler bulacaksınız.


PUBG New State Hile İndir


Bir silahlı çatışma için uzaktaki düşmanları alt etmenin birçok yolu vardır. Onlarla doğrudan yüzleşebilir veya uzaktan saldırabilirsiniz. Oyunun geniş ortamıyla, diğer oyunculara zarar veremeyecek kadar görünmeyen alanlarda veya çok uzaklarda saklanabilirsiniz. Bu nedenle, bu her zaman zorlu bir maçtır ve oyuncudan özel taktikler gerektirir.


Pubg new state nc hilesi


Silahlar için doğru silahları bulmak oyuncu için tamamen şanslı. Bu nedenle, diğer yükseltilmiş ekipmanlarla birlikte birçok farklı yeni silah türünü deneyimlemek zorunda kalacaklar. Bu öğeler, görünümü daha da etkileyici kılmak için değiştirilmiş namlu veya susturucu olabilir. Oradan kendinize daha isabetli atış işlevine sahip bir silahınız olacak ve bunun için mermi toplamayı unutmayın.


Pubg New STATE nasıl İNDİRİLİR


PUBG: NEW STATE, ortaya çıkan yeni şeylerden gerçekten etkileneceğiniz güzel grafikler sunar. Aynı zamanda oyuncular, gelecekten yararlanabileceğiniz cihazlarla tamamen yeni bir haritayı deneyimleyebilecekler. Ayrıca, bu ölümcül savaşta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için ekli teçhizata sahip silahları görmezden gelmeyin.


PUBG NEW STATE indir


Bir önceki android oyun Konuşan Tom Arkadaşlarım APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar