Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39] 1 Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39] 2 Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39] 3 Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39] 4 Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39] 5 Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39] 6 Paign RPG Hileli MOD APK [v1.39] 7

Paign RPG Hileli MOD APK [1.39] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok farklı şey hakkında çok şey öğrenin ve birçok farklı deneyim kazanın.


Paign RPG 1.39 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin Hilesi

Paign RPG, seviye atlama, yağmalama ve dünyayı keşfetme gibi unsurlara sahip geleneksel bir rol yapma oyunudur. Birçok farklı şey hakkında çok şey öğrenin ve birçok farklı deneyim kazanın. Başlamak için iki gruba bölün; birine karar verdikten sonra, grup üyeleri arasında dolaşın ve her bireye kendinizi tanıtın. Bir eylem planına karar vermeden önce, size sunulan tüm alternatifleri değerlendirin.


Paign RPG v1.39 MOD APK


Gotik seriler gibi eski tarz rol yapma oyunlarının (RPG'ler) hayranları bu ortamda kendilerini evlerinde hissedecekler. Oyuncular, tek bir satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra oyunun tüm özelliklerine erişebilecek ve oyun içi herhangi bir reklama maruz kalmayacak veya herhangi bir ek satın alma işlemi gerçekleştirmeleri gerekmeyecektir. Sevimli ve düşük poligon sayılı bir kullanıcı arayüzü kullanarak uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfedin.


Paign RPG Para Hilesi


Paign RPG çok sayıda önemli bileşen içerir. Diğer oyuncularla oynamak, bu anlatı odaklı oyunda ilerlemenin birincil yoludur. Oyuncuların fantezi ile ilgili roller üstlendiği oyun bölümünde geleneksel rol yapma teknikleri kullanılacaktır. 


Paign RPG Altın Hilesi


Belirli bir süre geçtikten sonra, karakterinizin seviyesini yükseltme seçeneği sunulur. Seviyeniz arttıkça, daha geniş bir görev yelpazesi sizin için kullanılabilir hale gelir ve siz bunları tamamladıkça karakterinizin genel gücü artar. Bu, sınırları olmayan açık bir dünya olduğundan, istediğiniz güç kaynağını bulmak için araştırmanızı yürütmeniz gerekecek. 


Paign RPG Apk Hile


Orijinal bir dövüş yöntemi vardır ve oyuncu çeşitli meslekler arasından seçim yapabilir. Oyun başlar başlamaz tercih ettiğiniz saldırı yöntemini (yay, kılıç, balta, topuz vb.) seçebilecek ve oyunun gizli özelliklerini aramaya başlayabileceksiniz. Ayrıca düşmanlarınıza zarar vermek için kullanılabilecek "Ateş Okları" ve "Ateş Yağmuru" gibi güçlü büyülere de erişebilirsiniz.


Paign RPG Apk indir (MOD, Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun My First Summer Car Mechanic APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar