Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [v0.21.1]

Puan: 4.15 (Oylar: 7)
GIF
Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [v0.21.1] 1 Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [v0.21.1] 2 Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [v0.21.1] 3 Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [v0.21.1] 4 Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [v0.21.1] 5 Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [v0.21.1] 6

Zula Mobile Mega Hileli MOD APK [0.21.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir sezonda sıralamanızı yükseltmek için savaşlara mümkün olduğunca çok katılmaya çalışın.


Zula Mobile 0.21.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Rakipler her zaman mini haritada gösterilir;
  • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Ateş ederken geri tepmeyi devre dışı bırak
  2. Madde işareti yayılmasını devre dışı bırak
  3. Hızlı yürüme
  4. Yüksek atlayışlar

Oyuna geldiğinizde, modern silahların gücünü ve özel cazibesini hissedeceksiniz. Oyuna girin ve savaşların stresini hissedin, belirlediğiniz stratejiye göre savaşın, eşsiz becerilerle savaş alanının diğer tarafındaki düşmanlarla savaşın… Çok şey olacak. Oyuncuların bu oyuna gelirken deneyimleyebilecekleri bir diğer özellik. Ardından , son derece yüksek kaliteli grafiklere sahip çevrimiçi bir FPS oyununu deneyimlemek için " Zula Mobile " ı hızlıca indirin.


Zula Mobile v0.21.1 MOD APK


Şimdi Zula Mobile a girmeye hazırlanın. Bir sezonda sıralamanızı yükseltmek için savaşlara mümkün olduğunca çok katılmaya çalışın. Ayrıca oyunun size gönderdiği oyunun ganimetlerini getirebilmek için önemli maçları kazanmanız gerekiyor. Sezonda üst sıralarda yer aldığınızda eşyalar alacağınızı unutmayın. Ve bir sezon genellikle 2-3 ayda bir değişecek ve bununla birlikte bir sezon için özel olarak tasarlanmış özel silahlar olacak. Bu yüzden günlük görevleri tamamlamaya çalışın, böylece envanteriniz için daha fazla karakter, silah ve görünüm elde edebilirsiniz!


Zula Mobile Hile Android oyun club


" Zula Mobile " a gelen oyuncular, geniş bir cephaneliğe ve çeşitli silahlara sahip olacaklar. Keskin nişancı tüfeği, av tüfeği, makineli tüfek, saldırı tüfeği ve daha fazlası gibi her tür silah size oyunlar tarafından getirilecek. Ve oyuna gelen tüm oyuncular, silahlı savaşı kazandığınızda ve kendinize ganimet kutuları getirdiğinizde onları alabilir. Ganimet sandığının kilidini açın ve oyundan kendinize benzersiz silahlar getirin. Özel silahlar da size açılacak. Zaferi almak için maça girin!


Zula Mobile Hile 2021


" Zula Mobile " oyunu size karakteri donatmakla ilgili ilginç bir deneyim yaşatacak. Karakter için benzersiz ekipman tasarlayabilmek için özel hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Oyun, oyuncuları 8000'den fazla rastgele ganimet vererek destekleyecek. Oyuncuların silahlarına eklemelerine yardımcı olacak silahlar veya benzersiz aksesuarlar için birçok yeni tasarım olacak. 


Zula Mobile Mod Menu


Ekipmanınız özellikle olağanüstü hale gelecek ve diğer silahlarla karşılaştırmanızı kişiselleştirecek. Silahların yanı sıra karakterler de kendi seçiminiz olacak. Oyuncuların özgürce seçmeleri için 20 farklı güçlü karakterle birlikte alınır. Bu 20 karakter, Zula ve Gladio olmak üzere iki farklı takıma ayrılacak. Takımınızı seçin, ilgi alanlarınıza uygun bir karakter bulun ve savaş alanına çıkmaya başlayın!


Zula Mobile Altın Hilesi


Ayrıca “Zula Mobile” da arkadaşlarınızla da yarışacaksınız. Oyun, hesabınızı Facebook hesabınızla birlikte bağlamanıza izin verecektir. Böylelikle arkadaşlarınızı bu oyuna kolayca davet edebileceksiniz, böylece sizinle kanlı savaşların tadını çıkarabilirsiniz. 


Zula Mobile hile apk dayı


Siz ve arkadaşlarınız takımınıza şan kazandırmak için birlikte çalışabileceksiniz. Ve her zaferden sonra, siz ve takım arkadaşlarınız kendinizi sıralamalara kaydedeceksiniz. Rekabet edin, sezonları, turnuvaları kazanmaya çalışın ve “Zula Mobile” dan değerli eşyalar alın. Bu nedenle, her oyundan sonra sıralamanızı takip edin!


Zula Mobile Uçma hilesi


Son derece ilginç deneyimler elde etmek için mobil cihazlara indirilebilen ücretsiz bir FPS oyunu olan " Zula Mobile " a katılın . Oyuna geldiğinizde takım arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla ölüm kalım savaşına katılabilirsiniz. Üstelik kazandıktan sonra birçok eşya elde edebilirsiniz. Kendi özel karakterlerinizi yaratmak için aldığınız öğeleri kullanın,… Hepsi " Zula Mobile " da olacak, aynı deneyimi arkadaşlarınızla ve dünyadaki diğer birçok oyuncuyla hızlıca indirin.


Zula Mobile'ı İndirin (MOD, Mega Mod)


Bir önceki android oyun Drifty Runaway APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Zula mobile"

Hüseyn2012

6 ay önce

İyi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar