Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 1 Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 2 Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 3 Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 4 Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 5 Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [v0.3.6] 6

Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi [0.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir polis karakolu işletin, aramalara polisler gönderin ve şehirdeki suçla mücadele edin!


Police Station Cop Inc Tycoon 0.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça artar
Police Station Cop Inc Tycoon, oyunculara hırsızlık sürecinde polis memurlarının çalışmaları hakkında deneyim kazandıran serinin son bölümüdür. Çocukları eğlendirmek için tasarlanmış bir oyundur, bu nedenle şiddet içeren eylemler için çok zor değildir. Sadece bu değil, aynı zamanda bir bilgi oyunudur.


Police Station Cop Inc Tycoon v0.3.6 MOD APK


Police Station Cop Inc Tycoon oyunu, polis ve soyguncular arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Oyunda yer alan oyuncular, devlet için çalışan kesintisiz polis memurları rolünü oynayacak. Ana göreviniz şehri sürekli tehlikelerden korumaktır. Çocukların toplumun faydalı vatandaşları olma tutkularını beslemeleri için nihai polis oyunudur. Oyuncular ayrıca b gibi kalıcı polis faaliyetlerine de katılabilirler. Devriye gezmek, mesleki eğitim, köpek eğitimi, yaşlılara yardım, ... genel olarak en görsel eğlence olacak. Hırsızları yakalasanız bile onları mahkûm etmek için mahkemeye verebilirsiniz.


Police Station Cop Inc Tycoon Para Hilesi


Ayrıca, oyuncu birçok farklı rolü oynayabilir. Bir polis memuru rolünü oynadığınızda, halkınızı korumalı ve adaleti sağlamak için harekete geçmelisiniz. Bu rolden bıktıysanız hırsız rolünü de oynayabilir ve değerli kuyumcuya girebilirsiniz. Çalmaya çalışın ve polise yakalanmayın. Aksi takdirde kanunen cezalandırılırsınız. Sonunda, yargıç olmak istiyorsan hiçbir şey yok. Sadece çözmeniz gereken durumlar var. Bu senin kendi dünyan, böylece kanunlar koyabilirsin.


Police Station Cop Inc Tycoon Altın Hilesi


Polis olmak için her zaman hırsızlarla uğraşmak zorundasın. Çalınan malı gizli yerlerde saklamanın yollarını bulmaya çalışacaklardır. Gizli kökleri bulmak için bulmacayı çözerek bulmacayı çözmeniz gerekir. Yara izlerini tespit etmenin bir başka etkili yolu da köpekleri koklamaktır. Hit, bir hırsızı nasıl koklayacağını ve onu nasıl izleyeceğini bilir. Can sıkıntısı zamanlarında, oyuncu internet üzerinden diğer oyuncularla da bağlantı kurabilir. Oyun çoklu dokunmayı destekler. Çocuklar evde birlikte oynarken bile bir ekranı paylaşabilirler. Herkesin kendi cihazı olmasına rağmen birlikte oynamak daha eğlenceli.


Police Station Cop Inc Tycoon Elmas Hilesi


Bu simülatörde, hem acemilerin hem de profesyonellerin olacağı birçok astın bulunduğu bir polis karakolunun tamamını kontrol edeceksiniz. Burada şehri devriye gezmek ve tehlikeli suçluları yakalamak için korumalarınızı göndermeniz gerekecek. Şehir hayat kaynıyor ve örneğin yankesicilik veya ciddi insan kaçakçılığı gibi bazı küçük veya büyük suçlar sürekli olarak meydana gelebilir.


Police Station Cop Inc Tycoon Hile Apk


Burada, görevin karmaşıklığını ve suçun ciddiyetini doğru bir şekilde değerlendirmeniz, suçluyu yakalamak için bir polis memuru seçmeniz, daha deneyimli çalışanların daha büyük ve daha karmaşık vakalarla başa çıkabileceği ve yeni gelenlerin uzmanlaşacağı için önemli olacaktır. küçük hırsızlık ve küçük suçlarda.


Police Station Cop Inc Tycoon Apk indir


Ayrıca, aramaya yanıt verme süresi sınırlı olacaktır, bu nedenle ücretlerinizi ışık hızında göndermeniz, zamanında ulaşması için önemlidir. Ayrıca, deneyimli bir çalışan bile, ancak tek başına, suçlularla her zaman yüzleşemeyeceğinden, birkaç polis memurunu karmaşık görevlere aynı anda göndermenin daha iyi olduğunu düşünmek de önemlidir.


Police Station Cop Inc Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sport car 3 Taxi Police APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar