AXES.io Para Hileli MOD APK [v2.7.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AXES.io Para Hileli MOD APK [v2.7.14] 1 AXES.io Para Hileli MOD APK [v2.7.14] 2 AXES.io Para Hileli MOD APK [v2.7.14] 3 AXES.io Para Hileli MOD APK [v2.7.14] 4 AXES.io Para Hileli MOD APK [v2.7.14] 5 AXES.io Para Hileli MOD APK [v2.7.14] 6

AXES.io Para Hileli MOD APK [2.7.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun cephaneliği, belirli seviyelere ulaşıldığında oyuncuların yükseltip kuşanmaları için oldukça önemlidir.


AXES.io 2.7.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para birimini negatif olarak harcayabilirsiniz.

Not: Parayı görmüyorsanız. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.


Ücretsiz dövüş oyunlarını sevenler için AXES.io,. CASUAL AZUR GAMES son zamanlarda mobil uygulamalarda yeni çıktığında hala oldukça garip ve yeni. Sadece nispeten genç bir isim olmasına rağmen, son kurtulan ve aynı zamanda kazanan olmanın bir yolunu bulmanız gereken basit ama heyecan verici bir oyuna sahip olmak söz konusu olduğunda oyuncular için hala çok hoş izlenimler bırakıyor. Oyun, hikaye açısından çok ağır değil, bu nedenle oyuncular boş zamanlarında eğlenebilirler ve diğer oyunlar gibi tüm görevleri tamamlamak zorunda kalmadan çok fazla endişelenmelerine gerek kalmaz. AXES.io, hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde yayınlandı ve oyunun yalnızca nispeten küçük bir alan kapladığı gerçeğiyle birlikte, deneyimlemek için kolayca indirebilirsiniz.


AXES.io v2.7.14 MOD APK


AXES.io, parlak renklere sahip ancak çok renkli olmayan 3B grafiklerini kendi tarzında getiriyor, oyun, hoş olmayan renkleri nasıl kontrol edeceğini biliyor - bu da oyunun mutlak bir uyumu olmasını sağlıyor. Böylece oyuncular odaklanabilir ve diğer küçük faktörlerden rahatsız olmazlar. Bununla birlikte, karakterler ve silahlar - burada çok sayıda stil ve silah olduğunda ana unsurlar titizlikle bakılıyor, yaratıcı ve çeşitli. 


AXES.io hile nasıl indirilir?


Oyunun cephaneliği, belirli seviyelere ulaşıldığında oyuncuların yükseltip kuşanmaları için oldukça önemlidir. Oyunu erişilebilir kılan bir başka faktör de basit oynanış ve her yaştan oyuncu bunu kolayca deneyimleyebilir. Üstelik oyunun hem çevrim içi hem de çevrim dışı oynanabilmesi, başlamak için internete sahip olmanızı gerektirmediğinde de bir avantajdır.


AXES.io 2.7.14 Para Hile Apk


Görsellere rağmen, oyunun kararlılığı, bazı insanlar tekrar oyuna girdikten sonra toplanan eşyaları sık sık kaybettiklerinden şikayet ederken, birçok oyuncuyu hala sorgulamasına neden oluyor. Ayrıca, makinedeki karakterler sizi yakalayıp ilgilendiğinde çevrimdışı sürümün biraz kafa karıştırıcı olduğuna dair fikirler var. Bununla birlikte, Android 4.1'in biraz daha eğlenceli hale gelmesini gerektiriyor.


AXES.io Hile Apk


Kararlılıkla ilgili hala birçok aksaklık olsa da, oyun mevcut hataları düzeltmek için oldukça sık güncellendi ve oyun daha yeni piyasaya sürüldüğünde sempati duymak kolay. Dahası, sadece rakip üzerinde eksenleri fırlatmanız, para toplamanız ve kazanan olmak için mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanız gerektiğinde oyun oldukça akıcıdır, 1. seviye ile başlayacaksınız ve seviye artacaktır. 


AXES.io Son Sürüm apk indir


Ne kadar çok öldürürseniz, o kadar çok rakip ve “AXES.io” da aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harita vardır, bu nedenle deneyim daha lüks olur. Üstelik her oyunun 120 saniyeden kısa sürmesi de şüphesiz hem okula gidenler hem de çalışanlar için uygun olacaktır. Ve sadece 50 MB belleğe ihtiyacınız olduğu gerçeğinin yanı sıra, hala düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bir faktördür.


AXES.io İndir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zula Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar