Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [v0.0.0.83]

Puan: 4.00 (Oylar: 8)
Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [v0.0.0.83] 1 Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [v0.0.0.83] 2 Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [v0.0.0.83] 3 Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [v0.0.0.83] 4 Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [v0.0.0.83] 5 Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [v0.0.0.83] 6

Farming Simulator 20 Para Hileli MOD APK [0.0.0.83] - Android için 2022'nin son sürümünü ücretsiz indirin. Oyuncuların deneyimlemesi için heyecan verici bir tarım simülasyon oyunudur.


Farming Simulator 20 0.0.0.83 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyundaki araçların satın alma fiyatı “0” dır.

ÖNEMLİ:

Oyunu yükleyebilmek ve oynayabilmek için Android 7.0 veya üzeri ve arm64-v8a (64-bit) desteğine sahip bir işlemciye, 3-4GB boş hafıza alanına sahip bir cihaza ihtiyacınız var, aksi takdirde kurulmayacak veya çalışmayacaktır. Telefonunuzun işlemcisi - tablet için uygun değil APK yüklü değilse Android 7-8-9 hiçbir şey ifade etmez. Her şey uygunsa ama genel olarak kurulmamışsa, üretici firmaya yazın, çözüm önerebileceğim bir durum değil. Vivo iQOO Monster, OnePlus 7 Pro, OnePlus 3T, Samsung S10 Plus ile sorunsuz oynanmaktadır.


Farming Simulator v20 0.0.0.83 MOD APK


Bir şehir, başarılı bir yaşam sürmek için birçok fırsata sahip bir yerdir. Ama şehir aynı zamanda yoğun ve yoğun bir hayat ve herkes zengin olmak için çalışmaya çalışıyor. Başarılı bir insan olmak için vatanını terk edip şehre giderek iş kurmak isteyen birçok insan var. Ancak başarılı olanların çoğu, huzurlu bir yaşam sürmek için kırsal bölgeye geri dönmek istiyor. Ancak insanlar bu dile nadiren ulaşabilirler, çünkü şehirde başarılı olduklarında insanlar birçok şeye bağlı kalacaklardır. Örneğin, ailelerine bakacak kadar para kazanabilmeleri için işlerine devam etmeleri gerekir. 


Farming Simulator 20 0.0.0.83 Para Hile Apk


Öyleyse, Farming Simulator 20 oyununda unutulmuş bölgenin güzelliğine geri dönmeyi ve bir çiftliğin yöneticisi olmayı neden denemiyorsunuz?. Oyun, mobil platformlar için GIANTS Software tarafından piyasaya sürüldü ve bu aynı zamanda bu oyunun Farming Simulator 18, Farming Simulator 16 gibi önceki sürümlerini yayınlayan yayıncı ... Bu oyun daha önce PC ve konsol platformlarında piyasaya sürüldü ve çok başarılı ve oyunculardan çok övgü aldı. Kısa süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, oyunun bu kısmı üretici tarafından mobil sürüme uyarlanmak üzere seçildi. Bu, Farming Simulator 19'un PC ve konsol platformlarındaki başarısının devamı niteliğindedir ve oyunculara çiftliğiyle birlikte harika rahatlatıcı anlar getirmeyi vaat etmektedir. Oyun, grafikler, özellikler, ölçek gibi şeyler de dahil olmak üzere önceki oyunlara kıyasla birçok iyileştirmeye sahip olacak.


Farming Simulator 20 Hile Apk


Oyunun konusu basit ve kolaydır. Anlayın, neredeyse herkes ilk oyundan itibaren farkına varacak. Amerika kırsalında yaşayan bir çiftçiye giren ve geçimini sağlamak için toprağında çalışan oyuncudur. Bu topraklarda büyüyecek ve büyüyecek, böylece ürünler yaratabilsin ve para kazanmak için satabilsin. Çiftliği geliştirirken onunla olacaksın. Bu oyunun oynanışı hala aynı çiftlik yönetimi türündeki diğer oyunlara benzer, ancak içinde çok fazla fark olacak. Aynı şey, oyuncunun onları büyütmek için çiftliğini inşa etmesi ve geliştirmesi gerekecek. Aradaki fark, oyunun oyun tarzının gerçeğe çok benziyor olması, Happy Farm oyunu gibi bir kurgusu olmaması, oyunculara harika bir deneyim yaşatmak için gerçeğe çok yakın olmasıdır. Gerçek şu ki, oyunun oynanışı zorlayıcı değil, ancak oyun, oyuncuların hedeflerine ulaşabilmek için çok zaman harcamalarını gerektiriyor. Başlangıçta, oyuncu Kuzey Amerika'da bulunan geniş bir çiftlik tarafından yönetilecek; çiftliğin boyutu, oyuncuların özgürce keşfetmesi için çok büyük. Bu oyundaki özel şey, oyuncuların çiftlikte alanlar arasında hareket etmek için ata binen karakterlerini kontrol edebilmeleridir.


Farming Simulator 20 Full İndir


Birincisi, oyuncuların ekime uygun olabilmeleri için arazilerini sürmekle başlamak zorunda kalacaklarıdır. Delmek için, oyuncunun önce tohumlara sahip olması ve tohum alması gerekir ve oyuncunun bunları mağazadan satın alması veya ekmesi için önceki mahsulü alması gerekir. Tohumları ekmeyi başardıktan sonra, oyuncunun büyümesi için onlara dikkat etmesi ve gübrelemesi gerekecektir. Tamamen hasada hazır hale getirildikten sonra, oyuncular bunları toplamak ve hasat edilen tarım ürünlerini paketleyebilmek için fabrikaya getirmek zorunda kalacak. Hazırlık ve paketleme çalışmaları tamamlandıktan sonra, oyuncunun bu ürünleri para kazanmak için satmak üzere bir ticaret yerine taşıması gerekecektir. Ancak hasattan sonra kullanılamayan gereksiz ağaçların olacağı da unutuluyor, peki oyuncular onları neden evcil hayvan maması olarak kullanmıyor? Çiftçiliğin yanı sıra, oyuncular ayrıca ekstra gelir elde etmek için bazı hayvanları yetiştirebilirler. Örneğin, inekleri sağmak için yetiştirmek, kürklerini satmak için koyun yetiştirmek… Ama ürünü alabilmek için oyuncunun onlara da iyi bakması gerekir. Onları yemek, iyileştirmek… sağlıklarını ve olgunluklarını sağlamak için.


Farming Simulator 20 Apk : Oyun indir Club


Tüm bunları elle yapmanız gerekeceğini düşünmez miydiniz? Eğer öyleyse, görevi tamamlamak yıllar alacaktı. Ancak oyuncunun böyle bir zamanı olamazdı. Bugün, teknolojinin çok güçlü bir şekilde geliştiği bir çağ; Aslında, üreme ve çiftçilikte insanlara yardımcı olmak için birçok makine doğmuştur. Yani oyunda, oyuna dahil etmek için gerçeklikten ilham alan birçok modern makine de olacak. Biçerdöver, Traktör, Pamuk Teknolojisi gibi modern araçlar… Destek araçları Pancar Teknolojisi, Ekici, Tırmıklar gibi şeylere sahip olacak… Ürünü hasat edebilmek için, oyuncu, Ürünü yerleştirmek için Biçerdöverleri Kullanacak, treylerler çekilecek. traktör.


Farming Simulator 20 APK Dayı


Oyunun haritası çok büyüktür, oyunun haritası kişinin seçmesi için birçok farklı alana bölünecektir. Alan sıralı sayılarla işaretlenecek ve oyuncuların bunların kilidini açabilmek için biraz para ödemeleri gerekecek. Oyunun haritası çok büyük olduğu için oyuncular haritanın sonuna kadar yürüyemeyecek veya traktörü ulaşım aracı olarak kullanamayacak. Böylece oyuncuların ata binerek hareket etmelerine izin verilecek. Bu özellik, oyunculara gerçek bir kovboy hissi verecek.


Farming simulator 20 apk/ios


Oyunun üç seviyesi vardır ve her seviyede oyuncunun seçmesi için farklı bir zorluk seviyesi olacaktır. İlk seviye Yeni Çiftçi olacak, bu seviyede oyuncuya çiftliği için bir arazi parçası verilecek ve zaten bazı ekipmanlara sahip olacak. Bu, oyuncuların oyunun nasıl oynandığına alışması için en kolay seviyedir. Bu seviyedeki en zor seviye, Sıfırdan Başlama seviyesi olacaktır, oyuncu hiç yardım almadan başlayacaktır. Bu, oyuncuların deneyimlemesi için gerçeğe en yakın moddur.


Fs 20 lite indir


Bu, oyunun diğer sürümlerine kıyasla bu oyundaki en dikkat çekici değişiklik unsurudur. Yine de, 3B grafik formatını koruyun, ancak grafiklerin kalitesi öncekinden önemli ölçüde iyileştirildi. Oyunun haritası kapsamlı olsa da, en iyi oyuncu deneyimini yaşatmak için oyundaki tüm detaylar özenle tamamlanmıştır. Farming Simulator 20, oyuncuların deneyimlemesi için heyecan verici bir kırsal simülasyon oyunudur.


Farming Simulator 20 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun ROBLOX APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar