Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [v2.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [v2.2.2] 1 Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [v2.2.2] 2 Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [v2.2.2] 3 Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [v2.2.2] 4 Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [v2.2.2] 5 Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [v2.2.2] 6

Endurance An Enemy Among Us Mega Hileli MOD APK [2.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, yalnızca belirli bir karakterle sınırlı kalmayan bu uzay gemisindeki herhangi biri olabilir.


Endurance An Enemy Among Us 2.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. TANRI MODU
  2. REKLAM YOK
Şu anda, üçüncü şahıs nişancı oyunlarının çoğu, oyunculara güzel bir birinci şahıs bakış açısıyla 3D oyunlar veriyor. Bu tarz pazarda çok uygulanmış olsa da, içsel çekiciliğini yavaş yavaş kaybediyor. Bunun gibi oyunlar oyunculara fazla tanıdık geldi; Siz de aynı şeyi hissediyorsanız, oyuncuların denemesi gereken oyun Endurance An Enemy Among Us'dir . Bu oyun, oyunculara benzersiz bir deneyim sunmak için yeni ile birleştirilen basit bir stil sunar. 


Endurance An Enemy Among Us v2.2.2 MOD APK


Endurance, oyunculara geçmişte görülen klasik bir grafik stili veriyor, ancak şimdi geri döndü. Oyunun oyuna dahil etmeyi seçtiği şey, oyuncuya benzersiz bir deneyim sunmak için piksel kalitesiyle birleştirilen 2D grafik stilidir. Ancak oyunun kalitesini artırmak için yeni teknolojilerle birlikte oyunun uygulandığı eski oyunlara benzemiyor. Geçmiş piksel grafikleri teknolojik sınırlamalardan kaynaklanıyorsa, artık kasıtlı olarak oyun tasarlamak için kullanıyorlar. Bu şüphesiz yeni deneyimler getirecek, ancak NES gibi cihazları kullanan oyunculara çok aşina olacak.


Endurance An Enemy Among Us - Para Hilesi


Oyunun sahip olduğu bir sonraki şey, oyunun üçüncü perspektiften yukarıdan yerleştirilmiş olmasıdır, burada oyuncuların görmesi çok uzun zaman olmuştur. Hemen hemen tüm atıcılar, arkasına yerleştirilen ilk bakış açısı olan tanıdık bir stil kullanır. Bu oyun, kameranın açısını ve açısını oyunun grafikleriyle eşleşecek ve en iyi deneyimi sunacak şekilde değiştirmek zorunda kaldı. Ayrıca oyuncu, bu üçüncü bakış açısı ile oyundaki her şeyi hızlı bir şekilde gözlemleyerek hareket edebilir ve savaşabilir.


Endurance An Enemy Among Us Hile Apk


Oyunun hikayesi, oyunun ilk kısmının Rahatsızlık olarak adlandırılmasının hemen ardından geçiyor ve oyuncu oyunun gelişimini deneyimlemeye devam edecek. Oyuncular, yeni bir malzeme türü hakkında bilgi edinmek için uzayda Endurance gemisinde çalışan bir araştırmacı rolünü oynayacaklar. Ancak bir gün bir hastalık meydana geldi ve tüm ekibin zombi olmasına neden oldu ve oyuncu hayatta kaldığı için şanslı. Oyundaki her karakterin farklı istatistikleri vardır, böylece oyuncular bunu tercihlerine göre kullanabilirler. Oyun, oyundaki karakterleri beş gösterge, sağlık, yenilenme, hız, kalkan şarjı ve tuzak tespiti temelinde değerlendirecek. Her karakterin farklı parametreleri olacak ve oyuncular bu tehlikeli gemide savaşmak ve hayatta kalmak için ihtiyaç duyduklarını seçebilirler.


Endurance Hile 2021


Oyuna gelirken oyuncunun görevi kaçmak, savaşmak ve diğerlerini kurtarmak için hastalığa neyin sebep olduğunu öğrenmektir. Oyuncu başarılı bir şekilde hayatta kalabilmek için birçok tehlikeden geçmek zorunda kalacak. Ancak oyunda, oyuncuların kaçmak için takım arkadaşlarıyla savaşmak zorunda kalacağı temel bir sorun var. Peki oyuncular onları öldürebilir mi? Hayatta kalanları korumak ve kendinizi korumak için cesurca savaşın. Oyun başlamadan önce, oyuncunun oyuna başlamak için bir karakter seçmesine izin verilecektir. Oyun, oyunculara birçok seçenek sunacak, böylece ihtiyacınız olanı seçebileceksiniz. Oyuncular, yalnızca belirli bir karakterle sınırlı kalmayan bu uzay gemisindeki herhangi biri olabilir. Oyuncular, oyunu oynamak için araştırmacı, ekip üyesi ve diğer birçok karakter olabilir. Karakterinizi seçtikten sonra, oyuncu hayatta kalma savaşına katılmaya hazırdır.


Endurance APK Son Sürüm indir


Oyuncuyu desteklemek için en önemli şeylerden biri silahtır; oyuncu başkalarına güvenemez, ancak ona güvenebilir. Oyuncular, oyunda savaşabilmek için birçok farklı silah kullanabilirler. Ve bu silahları bulmak için, oyuncuların silahların kilidini açmak için belirli aşamaları geçmesi gerekiyor. Cephanelik ayrıca makineli tüfekler, saldırı tüfeği gibi birçok farklı silah türü ile çok çeşitlidir; ayrıca lazer silahları gibi gelecekten silahlar var. Oyuncunun, silahların yanı sıra, kalkan olan düşman saldırılarına karşı kendisini koruyacak bir şeye ihtiyacı vardır. Bu, seçtiğiniz karaktere bağlı olarak varsayılan oyuncunun kendisidir ve ayrıca sizi korumak için yeniden yüklenebilir. Ancak oyuncu yeniden yükleme sırasında herhangi bir kadın kabul etmemelidir, aksi takdirde bu işlem iptal edilir.


Endurance An Enemy Among Us indirin (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun CarX Rally APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar