Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [v0.0.26]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [v0.0.26] 1 Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [v0.0.26] 2 Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [v0.0.26] 3 Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [v0.0.26] 4 Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [v0.0.26] 5 Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [v0.0.26] 6

Dashero Archer Sword 3D Para Hileli MOD APK [0.0.26] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kötü canavarlardan ve tehlikeli yaratıklardan oluşan felaketlerle dolu bir dünyada savaşa hazırlanın.


Dashero Archer Sword 3D 0.0.26 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Altın hilesi. Bedava altınla takas etmek için elmasları kullanın!
Kılıç dövüşü oyunu günümüzün en popüler oyunlarından biridir. Sevgiyle ve trend doğrultusunda, giderek daha fazla oyun yapımcısı birçok çekici oyun çıkardı. İçinde Dashero'dan bahsetmemek imkansız Archer Sword 3D son derece ünlü ve bugün oyunculara fazla aşina. Herkes merak ediyor ve oyunun detaylarını bilmiyorsa lütfen bu makalenin tüm soruları cevaplamanıza yardımcı olacağını göz önünde bulundurun.


Dashero Archer Sword 3D v0.0.26 MOD APK


Dashero Archer Sword 3D bir macera rol yapma oyunudur ve oyuncuların kılıç becerilerini ve yetenekli sihri kullanmalarına izin verir. Oyun geliştirildi ve binlerce oyuncunun oyun mağazalarına her gün erişmesini sağladı. Herkesin sevgisiyle, üretici oyunu kademeli olarak herkesin birlikte deneyimlediği ve keşfettiği herkes için en iyi sürüme yükseltti. Şu anda, bu oyun Google Play'de ücretsiz olarak dağıtılmakta ve kullanıcıların herhangi bir para harcamadan çok rahat ve kolay bir şekilde cihaza yüklemelerine olanak tanımaktadır. Kullanıcılar, 5 üzerinden 4,5 yıldızla bu platformda çok takdir ediyor. Demek ki bu oyun kavurucu ve her zaman dünya trendinin ön saflarında yer alıyor. Buna ek olarak, oyuncular oyuna katılırken, onları alt etmeye zorlayan iğrenç ve son derece cüretkar canavarları keşfedip fethedebilirler.


Dashero Archer Sword 3D Para Hilesi


Dashero oyununa katılırken, oyuncular farklı şekillere sahip canavarları izlemekten keyif alacaklar. Kötü canavarlar ve tehlikeli yaratıklar da dahil olmak üzere felaketlerle dolu bir dünyada, kendi kılıcını ve büyüsünü kullanabilen bir kahramanın etkileyici bir yanı vardır. Ama tabii ki her canavar, savaşmak için bir stratejiye ihtiyaç duyduğumuz farklı bir güç. Dahası, her oyundan sonra canavarlar olağanüstü güçlere sahip yeni bir seviyeye evrimleşti. Bununla birlikte, sağlık ve güç miktarı arttı, hareketler de daha çeşitli, bu yüzden oyuncu her zorlukta dikkatli olmalı. Bununla birlikte, sabit bir sağlık miktarınız da vardır ve saldırıya uğrarsanız, sağlık çubuğu azalır. Ve tüm canavarları öldürmeden önce HP çubuğunun 0 olması, kaybettiğiniz anlamına gelir.


Dashero Archer Sword 3D Altın Hilesi


Dashero - Archer Sword 3D - Offline Arcade Shooting oyununun grafikleri için, bu oyunun kendi göz alıcı 3D animasyonlu grafikleri var. Karakterin tasarımı ve tüm canavarlar sevimli. Dövüş sahneleri de kanlı ya da dehşet verici değil. Bu sayede bu oyun her iki çocuk için de tamamen uygundur. Savaş sahneleri de bu oyunda bir faktör; sihirli hareketler, oyuncuların çok tatmin edici bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için çarpıcıdır.


Dashero Archer Sword 3D Elmas Hilesi


Oyuncular, oyunu olağanüstü grafiklerle oynamak için şimdi savaşa katılıyor. Dahası, bu bağımlılık yaratan 3D aksiyon roguelike çevrimdışı oyunda kendinizi güçlendirin, en güçlü saldırılara liderlik edin ve dönemin kötü yaratıklarını ve canavarlarını yenin. Elbette, yaratılan karakterler de her bir farklı oyun ekranından birçok farklı görüntü ile canlı ve çeşitlidir. Dashero, oyunculara her zaman oyuncuların tamamen tecrübe etmeleri için kusursuz özellikler sunan çığır açan özelliklere sahiptir. Bu oyunda, müthiş fiziksel ve büyülü güce sahip bir kahramana dönüşeceksiniz. İlk maçta karakteriniz sadece kılıcını savurarak düşmanlarını öldürebilir. Bir oyun ekranından geçerken, sistem öğrenilebilen ve yükseltilebilen becerileri ekranda gösterecektir.


Dashero Archer Sword 3D hile apk


Ayrıca oyuncular silah atış oyunları gibi özelliklerle de oynayabilir ve güçlü bir roguelike tarzında oynayabilir, aynı zamanda Sword ve Magic ekibinin eşsiz savaş sistemini deneyimleyebilirler. Oyuncuyu en çok tatmin edecek dünya tasarımının şaşırtıcı ve mükemmel 3D efektleri. Özenle tasarlanmış ve göz alıcı karakter tasarımları özenle tasarlanmış, estetik, özel ve benzersiz dövüş becerileriyle. Son olarak, elbette, kendiniz için kılıç kullanma becerisi ve önemli büyüleri fark edeceksiniz.


Dashero Archer Sword 3D hile nasıl indirilir?


Heyecan verici ve aynı derecede ilginç bir oyun, değil mi? Oyuna katıldığınızda asla hayal kırıklığına uğramayacağınıza inanın. Dahası, insanlar fiyatın daha önce bu oyun olarak bilindiğini söylüyorlar. Oyuna geldiğinizde, en hayati beceriyi biriktirecek ve hayatınız ona bağlıymış gibi savaşacaksınız. Bu bağımlılık yapıcı ve fantastik oyunu ücretsiz deneyin ve boş zamanınızın tadını daha önce hiç yapmadığınız şekilde çıkarın.


Dashero Archer Sword 3D indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Rope Hero 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar