Monsters Master Para Hileli MOD APK [v1.0.282]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Monsters Master Para Hileli MOD APK [v1.0.282] 1 Monsters Master Para Hileli MOD APK [v1.0.282] 2 Monsters Master Para Hileli MOD APK [v1.0.282] 3 Monsters Master Para Hileli MOD APK [v1.0.282] 4 Monsters Master Para Hileli MOD APK [v1.0.282] 5 Monsters Master Para Hileli MOD APK [v1.0.282] 6

Monsters Master Para Hileli MOD APK [1.0.282] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ordunu kur ve diğer Canavar Ustaları tarafından komuta edilen ordulara karşı savaşa gir.


Monsters Master 1.0.282 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para Harcandığında Artar
  2. Tek Vuruşta Öldürme
  3. Tanrı Modu / God Mode
  4. Reklamsız
NOT : Şimdilik Arena modunda çalışmıyor

Monsters Master oyununda siz ve arkadaşlarınız birlikte canavar üretebilir, canavarları toplayabilir, eğitebilir ve geliştirebilirsiniz. Düşmanlarınızı seçerek, onları nasıl yeneceğinize dair bir plan yaparak ve ancak o zaman arenaya girerek bir canavar savaşına hazırlanmanız yardımcı olacaktır. Ordunu kur ve diğer Canavar Ustaları tarafından komuta edilen ordulara karşı savaşa gir.


Monsters Master v1.0.282 MOD APK


Karşılaşmayı bekleyen çeşitli cep canavarlarıyla dolu yepyeni bir bölgeyi keşfedin. Monsters Master oyununda bölgeyi dolaşırken, eğitebileceğiniz ve canavar efsanelerine dönüşebileceğiniz yeni canavarlarla karşılaşacaksınız. 


Monsters Master Para Hilesi


Dünyanın her yerinden oyuncular, sistem tarafından eşleştirildikten sonra bir düelloda birbirleriyle yarışacaklar. Savaşa girme ve her gün honlamak için çalıştıkları becerileri sergileme yeteneğine sahiptirler. Oyun, oyuncuların çok çeşitli canavar efsaneleri arasından seçim yapmalarını sağlar. 


Monsters Master Silah Hilesi


Savaş alanına getirmek ve gazabını serbest bırakmak için güçlü yeni canavarları keşfedin. Birbirleriyle savaşmaktan kaçınamayacaklar, ancak kazandıkları zaferler sayesinde daha da güçlenecekler.


Monsters Master Hile Apk


Diğer canavar avcılarını ortadan kaldırarak puanınızı artırarak efsanevi statüye ulaşın. Bu oyunda Eğitmenler, Pokemon'da kullanılanlara benzer canavarlarla ve birbirleriyle yüzleşirler. Sadece eğitmenin becerilerini değil, sorumlu olduğu canavarların becerilerini de geliştirir. 


Monsters Master Apk indir


Canavarlar toplanıp geliştirilebilir, yeni hareketler öğretilebilir ve rekabet etmek için arenaya çağrılabilir. Rakiplerinize karşı savaşmak ve maçı kazanmak için en etkili canavar grubunu bir araya getirme şansınız var. 


Monsters Master Altın Hilesi


Aksiyon ve macera öğelerini birleştiren heyecan verici bir video oyunu olan Monsters Master dünyasını keşfedin. Tüm düşman yaratıkları tek bir yerde toplayın. Canavarlarınızı seçip onları alt etmeyi planlayarak kendinizi savaşa hazırlayın.


Monsters Master indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Assassin Hero Stealth Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar