Rope Hero 3 Beceri Hileli MOD APK [v2.4.9]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Rope Hero 3 Beceri Hileli MOD APK [v2.4.9] 1 Rope Hero 3 Beceri Hileli MOD APK [v2.4.9] 2 Rope Hero 3 Beceri Hileli MOD APK [v2.4.9] 3 Rope Hero 3 Beceri Hileli MOD APK [v2.4.9] 4

Rope Hero 3 Beceri Hileli MOD APK [2.4.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, süper kahraman halat destanının devamı niteliğindedir.


Rope Hero 3 2.4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Beceri Puanı Hilesi
Güzel şehri koruyan bir süper kahraman olmak ister misin? Rope Hero 3, yaşadığınız güzel şehirde sevdiklerinizi korumak için size bu heyecan verici deneyimleri yaşatacak ve düşmanları yok edecek. İnsanların sizi tanımasını sağlama yeteneğinizi gösterin. Bu heyecan verici şeyleri birlikte keşfedip deneyimleyelim. 


Rope Hero 3 v2.4.9 MOD APK


Oyuncular, şehri haydutlardan ve düşmanlardan korumak ve şehri huzurlu ve istikrarlı bir ortam sağlamak olan süper kahramanlarımızdan birini kontrol etmelidir. Haydutlar ve gericiler, ister şehrin sakini ister korkutucu bir dilenci olsun, şehrin etrafında gizleniyor. Hem zenginliği çalmak hem de şehri yok etmek için farklı gizli taktikler kullanacaklar. Kendinizi huzurlu bir süper kahraman olarak gösterin; Mümkün olan en hızlı amaçla onları yakalamak için ulaşım araçlarını kullanın. Oyuncular, düşmanın pürüzsüz yenilgisini yumuşatmak için gerekenlerle kendilerini donatmak için en olağanüstü özellikleri kullanmalıdır. Onları daha kolay yok edebilmek için ışınlanma hareketlerini kullanın, yumrukları tekmeleyin.


Rope Hero 3 Para Hilesi


Bu, Rope Hero 3 oyununun en önemli özelliği çünkü bu özellikler oyunu eğlenceli hale getirecek, oyuncuları çekecek ve her kişinin gözünde derin bir puan alacaktır. Oyunda, oyuncu, kahramanımızın kuş şapkası, miğfer gibi düşmanları aramak için kendini gizlemesine yardımcı olacak aksesuarları seçme özelliğine sahiptir. aynı zamanda kendisini de seçebilir - düşmanları daha hızlı yok etmek için uzun silahlar, keskin nişancı tüfekleri gibi silahları destekleyebilir.


Rope Hero 3 apk indir


Arabalar, düşmanı daha hızlı ortadan kaldırmamıza yardımcı olacak modern ekipmanların silahlarıdır, bu yüzden savaşmadan önce dikkatli bir seçim yapmayı düşünün. Karşı atak biçimi aynı zamanda oyuncuların sıklıkla başvurduğu en popüler biçimdir. Farklı seviyelere ayrılacaktır; her seviye bir hikaye ve aynı zamanda uyanık ve akıllıca seçim yapmamızı gerektiren farklı bir savaş türüdür.


Rope Hero 3 Hile Apk


Rope Hero 3, kahramanımızın en çok öne çıkmasını sağlamak için 3D görüntüleri kullanır, renkler nispeten uyumludur ve oranlar odaklıdır. Her nesnenin netliği ve net temsili, oyun programcılarının en çok yatırım yaptığı ve takdir ettiği faktörlerden biridir. Ek olarak, birçok tipik arka plan müziği ile çeşitli sesler, oyunun sıkıcı olmamasına yardımcı olur ve bu heyecanı fethetmek isteyen birçok müşteriyi çeker.


Rope Hero 3 Son Sürüm Apk indir


Bir mini harita, bu şehirde ne olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır; Kolayca seyahat etmenize ve başka bir yere daha hızlı ulaşmak için ipi kolayca kullanmanıza yardımcı olması için şehrin yolunu, kısayollarını ve dönüşlerini bilmek için bu haritaya güvenin. Buna ek olarak, yaralandığınızda size ilk yardımda yardımcı olmak, gerektiğinde yakıt ikmali yapmak ve gerektiğinde savunma kullanmak için bir ilk yardım çantası, silahlar, bozuk para mermileri ve kristaller alabilirsiniz.


Rope Hero 3 hile nasıl indirilir?


Rope Hero 3'ün size getirdiği çekicilik ve eğlence, hissetmeniz için yeterli. Öyleyse oynayalım, deneyimleyelim ve bu heyecan verici şeyleri öğrenelim. O halde ne bekliyorsunuz? Oyunu arkadaşlarınızla keşfedin ve bu oyunun içindeki birçok ilginç şeyi öğrenin.


Rope Hero 3 İndir (MOD, Sınırsız Beceri Puanı Hilesi)


Bir önceki android oyun Motorsport Manager Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar