Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [v1.191]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [v1.191] 1 Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [v1.191] 2 Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [v1.191] 3 Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [v1.191] 4 Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [v1.191] 5 Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [v1.191] 6

Grand Mountain Adventure Para Hileli MOD APK [1.191] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Snowboard ile kayak yapmaya hazır mısın?


Grand Mountain Adventure 1.191 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi

Kayak yapmayı sevenler için belki de bu uzun zamandır bekledikleri gün. Resmi bilgiler, yayıncı Toppluva AB'den en son oyunlarını bu gün yayınlayacaklarına dair geliyor. Geçen yıl Reddit'te bir konu açtılar ve “ Grand Mountain Adventure ” adlı oyunla birçok oyuncunun dikkatini çekti.


Grand Mountain Adventure v1.191 MOD APK


Bu süre zarfında birçok kişi bu ürünü beta testi sırasında test etti. Grafiklerinin güzel olması ve işlemin sorunsuz ve akıcı olması nedeniyle pek çok güvenilirlik elde ettiği görülmektedir. Üreticinin çıkış tarihi hakkında resmi bilgi vermesinden bu yana geçen altı ay, tasarım ekibinin büyük çabalarını içeriyor. Oyun çıktığında Google Play üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Ya da bu ürünü ücretsiz indirmek için web sitemizi kullanabilirsiniz. 


Grand Mountain Adventure Hile Apk


Oyun sizi bu oyunu oynamaktan hoşlananlar için özel bir tatil yeri oluşturduğu karlı bir dağa götürecek. Oyuncular yoğun çam ormanlarında kayak yapacak, donmuş nehirlere gidecek veya yıl boyunca donmuş tepelerde inşa edilmiş seyrek evlerden geçecek. İlk olarak, oyuncu teleferikle dağın tepesine çıkabilecek. Ve sonra, yukarıdan üçüncü bir bakışla dağın tepesinden aşağı kaymak için, insanlar etraflarındaki her şeyi gözlemleyebilirler. “Grand Mountain Adventure” minimum görüş açısına sahiptir ancak muazzam bir etki yaratır.


Grand Mountain Adventure 1.191 Para Hile Apk


Örneğin standart oyunda, geçtiğiniz mesafe arka tarafta olacak ve bu oyunda oyuncunun bakış açısı tam tersi oluyor. Ancak bunun bir dezavantajı var, oyuncunun kendisine gelmek üzere olan her şeyi gözlemleyememesi, ancak panoramanın üzerine yerleştirilen görüş açısı sayesinde tam anlamıyla gerçekleştiriliyor. Bildiğim şey, bunun tek oyunculu bir oyun olduğu, yani oyuncunun mümkün olduğunca yüksek skoru elde etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak oyunda belirlenen kuralların üstesinden geleceği anlamına geliyor. Tüm kar oyunlarında olduğu gibi, zor bir hamle yaptığınızda bu size daha fazla puan verecektir. Ayrıca dünya, oyuncuların istedikleri yerde kayak yapmalarına izin verecek şekilde açılıyor. Mağazada bahsedilen spekülasyonuma göre oyuncuların başarılı oyunlardan sonra kilidini açması.


Grand Mountain Adventure İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Demolition Derby 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar