Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [v1.1.102]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [v1.1.102] 1 Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [v1.1.102] 2 Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [v1.1.102] 3 Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [v1.1.102] 4 Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [v1.1.102] 5 Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [v1.1.102] 6

Demolition Derby 3 Para Hileli MOD APK [1.1.102} - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanızın performansını yükseltin, araçlarınızı kişiselleştirin


Demolition Derby 3 1.1.102 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Demolition Derby 3 - Bu birim arabaları her zaman çocukluktan yetişkinliğe kadar erkeklerin hayalidir. Çocuklar çocukken hala oyuncak araba oynamayı ve bununla ilgili animasyon programları izlemeyi severler (Pixar'ın arabaları ünlü olur ve birçok insanın sevgisini pekiştirmeye katkıda bulunur.). Büyüdüğünüzde, bu ilgiyi daha fazla şeyle ilgilenmek için azaltabilirsiniz, ancak her erkeğin kalbinin derinliklerinde bir araba sahibi olmak ister. Yarış tutkunuzu tatmin edecekseniz, bir yarışçı olmayı seçebilir veya popüler oyun indirme sitelerinde geçici olarak bazı ünlü oyunları oynayabilirsiniz. Asphalt, Need for Speed, insanlar bu türden bahsederken her zaman hedeflenen ilk iki oyundur. Ancak bunun yanı sıra, hâlâ çok hevesle yatırılan ürünler var.


Demolition Derby 3 v1.1.102 MOD APK


Series Demolition Derby, günümüzde oyun topluluğu için en etkili ürünlerden biridir. Serinin 2. bölümü en başarılı versiyondur, bu nedenle stüdyo 3. bölümü yayınlamak için daha fazla yatırım yaptı ve sürekli geliştirme yolunda ilerliyor. Bu bölüm 3, bu oyun için dünyadaki birçok oyuncunun ihtiyaçlarına hizmet edecek bir üründür. Demolition Derby 3 henüz 15 milyon indirmeye ulaştığında, Beer Money Games bu yeni ürünün gereksinimlerini hemen karşılar.


Demolition Derby 3 1.1.102 Para Hile Apk


Temel olarak, bu hala bir yarış oyunudur ancak sıcak bir yarıştaki oyuncular arasındaki rekabete çok fazla odaklanmamıştır. Nihai hedef her zaman bitirmektir, ancak yarış sürecinde daha eğlenceli etkinlikler olacak. Bu oyunda, oyuncu belirli bir parkurda kilitli değil, açık bir dünya oyununun tasarımına yönelik olarak geliştirilmiştir. Bu da demek oluyor ki bunu yine de yapabilirsin, zaten bu senin hakkın. Nihayet hedefe ulaşmak bir zaferdir. Bu oyunda, oyuncuların karşılaştığınız tüm rakipleri yok etmenin yanı sıra bir aracı kontrol etmesine izin verilir. Bu nedenle, bir araba yarışına dahil edilmiş bir Battle Royal gibiydi.


Demolition Derby 3 Hile Apk


Arabalar, savaşta daha güçlü hale gelmek için sürekli olarak güncellenebilecek ve düzenlenebilecek. Oyuncu, “savaş atının” başkalarıyla rekabet edip edemeyeceği konusunda belirleyici faktördür. Uygun işlevleri yükseltmek için sahip olduğunuz tüm parayı kullanmaya çalışın. Bu 3. sürümle, oyuncular 15 yeni medya türüyle daha fazla oynayabilecek. Ayrıca 20'den fazla pist ve Yıkım arenası var. Yeni modlarla ilgili rahat deneyim, kısa süre sonra Sefer Modu, Özel Çok Oyunculu Etkinlikler, daha fazla garaj güncellemesi gibi bir sonraki güncellemede güncellenecek.


Demolition Derby 3 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Broken Dawn II HD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar