Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 6 Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 7

Isle of Arrows Full Para Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, kule savunmasını ve bir strateji tahta oyununu birleştirir.


Isle of Arrows 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Saldırı Çarpanı
  3. Tanrı Modu
  4. Sınırsız Para hilesi
  5. Sınırsız Köprü hilesi
  6. Sınırsız Bomba hilesi

Isle of Arrows APK, stratejik bir tahta oyunu ile bir kule savunma oyununun bir karışımıdır. Oyunculara, bazıları rastgele oluşturulan, sürekli genişleyen bir haritaya fayans koyarak savunmalar inşa etme görevi verdi. Bu oyun, kule savunmasını ve bir strateji tahta oyununu birleştirir.


Isle of Arrows v1.1.1 MOD APK


Isle of Arrows, karo yerleştirme ve kule savunmasının en büyük unsurlarını birleştiren olağanüstü bir melez oyundur. Aynı zamanda yeni bir stratejik bulmaca unsuruna sahip ilk Kule Savunma oyunudur. Bu harika hibrit oyun, çeşitli türden çeşitli oyun özelliklerini bir araya getiriyor. 


Isle of Arrows Para Hilesi


Bir roguelike'ın oynanışı, her biri benzersiz ortamı, rakipleri ve ödülleri olan rastgele oluşturulmuş koşulardan oluşur. Bir kampanyadaki tüm görevleri tamamladıktan sonra, oyunun ana modunda daha fazla özellik mevcut olacak. Çok çeşitli oyun modları, loncalar, oyun değişkenleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz zorluklar olduğundan, her oyun süresi benzersizdir.


Isle of Arrows Altın Hilesi


Her turun başında ödeme yapmak zorunda kalmadan koridora bir karo koyma seçeneği verilecektir. Biraz para yatırırsanız, bekleme süresini atlayabilir ve doğrudan oyundaki bir sonraki karoya geçebilirsiniz. Bu, daha hızlı hareket etmenize yardımcı olur. 


Isle of Arrows Bomba Hilesi


Savunmanızın durumundan memnun olduğunuzda, nasıl olduklarını görmek için başka bir düşman ekibi çağırın. Oklar Adası'nda yaklaşık elli farklı döşeme deseni vardır. Kuleler şimdi saldırganlarla savaş halinde. Yollar, rakiplerin rotasını önemli ölçüde uzatıyor. 


Isle of Arrows Apk Hile


Ada, ekstra bayraklar koyarak genişletilebilir, bu da inşaat için daha fazla alan sağlar. Yemeğinizi bahçecilikle yetiştirmek, ek gelir elde etmek için harikadır. Tavernalar, bölgedeki tüm okçuluk kulelerinin performansını artırır. Bu, mevcut çağda hala oluyor. 


Isle of Arrows Apk indir


Modlara ek olarak üç oyun türü vardır: Sefer, Gauntlet ve Günlük Savunma. Her kampanya ayrı bir kutucuk seti içerir. Bu oyun, 70'in üzerinde karo, 75 bonus kartı ve kazanma şansınıza yardımcı olabilecek veya ona zarar verebilecek on etkinlik içerdiğinden ilginçtir.


Isle of Arrows indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun ATSS 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar