Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0]

Puan: 4.57 (Oylar: 7)
Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 1 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 2 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 3 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 4 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 5 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 6 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 7 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 8 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 9 Westland Survival Para Hileli MOD APK [v4.3.0] 10

Westland Survival Para Hileli MOD APK [4.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin! Vahşi batıda amansız bir mücadeleye cesaretin var mı?


Westland Survival 4.3.0 APK AÇIKLAMASI


Oyunun son sürümünü indirmek için tıklayın.


MOD Özellikleri:

 1. - Ücretsiz işçiliği (yeterli malzemeniz olmasa bile zanaat yapmak mümkündür);
 2. - Nesnelerin sonsuz dayanıklılığı;
 3. - Tek nesneleri paylaşabilirsiniz;
 4. - Yeterli olmasa bile mağazadan altın karşılığında ürün satın alabilirsiniz;
 5. - Tüm çizimlerin kilidi açılır;
 6. - Satın alınmayanlar da dahil olmak üzere tüm tarifler üretilebilir (karakter seviyesinden bağımsız olarak);
 7. - Bazı VIP seçenekleri açıktır;
 8. - Mağazadaki ücretsiz öğelerin anında alınması (çizimler hariç, reklamları görüntülemeden);
 9. - Nesnelerin bölünmesi sayılarını artırır;
 10. - Küresel bir haritada anlık yürüyüş (olaylar enerji israfı olmadan ortaya çıkmaz);
 11. - Ölümsüzlük;
 12. - Yüksek hasar;
 13. - Hızlı yürüme;
 14. - Oyuncu dışında herkes hareketsiz duruyor.


Westland Survival v4.3.0 MOD APK


Batı kovboyunun romantizm ya da şiddet dolu dünyası nedir? Hiç vahşi doğada ve çölde at sırtında dolaşan bir kovboy olmak istediniz mi? Haydutlar ve vahşi barlarla şiddetli silahlı savaşlar,… Helio'nun yayıncısı, oyuncuların kovboy yaşamının heyecan verici tecrübelerine ve deneyimlemelerine olanak tanıyor. Westland Survival apk


Westland Survival 4.3.0 Para Hile Apk


Amerika Birleşik Devletleri'nin vahşi doğasında, otlaklarda ve kumlu ve güneşli çölde düzinelerce haydut, kötü şöhretli suçlu ve ödül avcısı, kaçakçı var… hepsi kanunsuz yaşıyor ama kendi kanunlarını kendileri koyuyorlar. Buradaki polis bile, farklı ikramiyelerle tutuklama emri çıkarmak gibi bu insanların kanunlarına güvenmek zorunda.


Westland Survival 4.3.0 Craft Hile Apk


Karakteriniz bu topraklarda bir grup tüccarın içinde yaşıyor. Ve ne yazık ki, bir kargo gemisinde mürettebat bir haydut tarafından saldırıya uğradı. O geride kalan ve aynı zamanda hayatta kalan tek kişidir. Nefret ve öfke onları öldürmek için yemin etmesine neden oldu, ama bu nasıl yapılabilir? Karakterinizin isteklerine ulaşmasına yardımcı olacak anahtar sizsiniz.


Westland Survival 4.3.0 Ölümsüzlük Hile APK


Oyuna katıldığınızda, hikayenin kahramanı olacaksınız. Başlangıçta, 1. seviyedesiniz, zayıfsınız ve savunmasızsınız. Yapmanız gereken ilk şey, kendinize bir temel oluşturmaktır. Batı'nın çorak topraklarında ağaç dikerken odun kesmeli, tohum toplamalı ve evler ve benzeri şeyler inşa etmelisiniz. O zaman yiyecek için avlanmalı ve onlara geyik, tavşan vb. Avlamak gibi biraz para satmalısınız. Ayrıca, malzemeler, yeni silahlar yapmak için mineraller avlamalısınız. Bir görevi her tamamladığınızda, normal yaşamınızı sürdürmenize yardımcı olacak ödüller alacaksınız.


Westland Survival 4.3.0 Vip Hile Apk


Ancak, sadece normal bir hayat bir kovboyun vahşiliğini ifade edemez, üssün inşası ve vahşi hayvanların atlar gibi evcilleştirilmesi, gerçeği inşa etmenin sadece ilk adımıdır. Kendiniz için güç ve güç. Büyük maaş günü avansları birincil hedefinizdir. Atınızı Batı'nın her yerinde sürüyor, en son tabancanızı veya tüfeğinizi taşıyacak ve arananları arayacaksınız. Onlara suikast yapın veya kovboylar arasındaki klasik bir savaşta onlara meydan okuyun. O kişiden daha hızlı kim kazanır? Silahınızın gücünü ve büyülü dövüş becerilerinizi kanıtlamanın zamanı geldi. Soygunları durdurmak, Amerikan Yerlileri ile uğraşmak veya Pixas'ta savaşmak için yüzlerce görev sizi bekliyor… hayatta kalın ve cebinizi doldurun.


Westland Survival 4.3.0 Harita Hile Apk


Oyun inanılmaz derecede gerçekçi 3D grafiklere sahip ve kahverengi renklerle Amerikan Batı'nın otlaklarına ve vahşi çöllerine çıkıyor. Karakterler, gerçek insanlara son derece benzer olacak şekilde tasarlanmıştır. Silah sistemi de detaylı olarak veya en küçük parçalarla anlatılır. Hepsi oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.


Westland Survival 4.3.0 Tezgah Hile Apk


Yeni içerik ve ilginç oynanışla Westland Survival, oyunculara rahatlatıcı ve zorlu bir an yaşatmayı vaat ediyor. Batılı bir adam olmak, atılgan, sevilen, daha az cesur ve cesur olmak; Başarıyla imkansız görevleri yerine getirmek ve Batı topraklarının kahramanı olmak kendi kurallarını yarattı. Kanun sensin!


Westland Survival İndir (MOD, VIP / Free Craft)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Cüneyt'e cevap"

admin

3 yıl önce

https://www.andromama.com/app/westland-survival-full-hileli-mod-apk-v1-2-0 Oyunun yeni sürümü 1.2.0 sitede arama yaparak ya da yukarıdaki linkte bulabilirsiniz.

"Westland survival"

Cüneyt

3 yıl önce

Westland survival yeni sürümüyle güncellermisiniz yükledim fakat güncelleme istiyor

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar