Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [v1.15.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [v1.15.4] 1 Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [v1.15.4] 2 Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [v1.15.4] 3 Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [v1.15.4] 4 Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [v1.15.4] 5 Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [v1.15.4] 6

Arcade Hunter Reklamsız Hileli MOD APK [1.15.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların seçebileceği birçok farklı beceri türü vardır ve oyuncuya birçok fayda sağlar


Arcade Hunter 1.15.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız (Ayrıca, izlemek zorunda kalmadan da ödül talep edebilirsiniz).
Nitekim birçok filmde oyuncular, içlerindeki karakterlerin büyük yolculuklarına sık sık şahit olmuşlardır. Siz çocukken herkes onu keşfetmek için yeni bir ülkeye maceraya atılmak isterdi. Tehlikeli olacağını bilmekle birlikte gençlerin ayak seslerini durdurmak yeterli değildir. O zaman büyük bir maceraya atılmak ister misin? Hazırsanız,  bir canavar avcısının yolculuğunu deneyimlemek için Arcade Hunter oyununa gidin . Bu oyun bir RPG oyunudur, ancak oyunculara başka hiçbir oyunun sahip olmadığı birçok yeni şey verir.


Arcade Hunter v1.15.4 MOD APK


Arcade Hunter, oyuncular oynamak için bu oyunu seçtikten sonra, oyuncular oyunun macerasına katılmaya hazırdır. Oyunun dünyası, oyuncunun tüm düşmanları yok etmenin bir yolunu bulması gereken canavarlarla dolu. Oyuncu bir canavar avcısıdır ve yerleri temizlemek için yeni kıtalar bulur. Ancak işlem yapmak kolay değil çünkü sayı ve güçleri oyuncuyu tamamen etkiliyor.


Arcade Hunter 1.15.4 Para Hile Apk


Onlar oyuncu saldırıp oyuncu yok etmek yollarını bulabilirsiniz; oyuncular bir arazi keşfetmek için farklı aşamaları olacak. oynatıcı görevi tamamlamak istiyorsa, oyuncu tüm aşamaları Bütün canavarları yok etmek ve bitirmek gerekir. Oyuncunun son aşamasına ulaştığında, patron odası, oyuncu yenilgi ihtiyacı en güçlü ve son canavar. Ancak diğer canavarlar gibi değil ve yok edilmesi çok daha zor olacak. Oyuncu oyunun tekniğine hakim değilse, mağlup olmanız doğaldır.


Arcade Hunter Altın Hile Apk


Oyuncu RPG türündeki oyunları hiç denediyse, geleneksel oyununu doğrudan bir saldırıya dönüştürecektir. Oyuncu bir düşmana hem hareket edebilir hem de saldırabilir ve bir oyuncu tüm bunları yapar. Bu oyunda buna gerek yok ama oyun oyuncunun müdahalesi olmadan otomatik olarak düşmana saldıracak. 


Arcade Hunter Apk Hile


Oyundaki karakter, kendisine saldırmak için otomatik olarak menzil içindeki bir hedefi seçecektir. Ancak oyuncu saldıramaz ve hareket edemez, ancak ikisinden birini yapabilir, saldırabilir veya hareket edebilir. Bu nedenle, oyunu etkili bir şekilde oynamak için oyuncuların vur-kaç stilinde ustalaşması gerekir. Karakter hareket ettiğinde, saldırı duracak ve yalnızca oyuncu hareket etmeyi bıraktığında saldırmaya devam edecektir. Oyuncular düşmanın saldırısını önlemek için sürekli hareket ederken düşmanı yok etmek saldırmak zorunda. Ayrıca oyunda çok sayıda obje var.


Arcade Hunter Elmas Hile Apk


Oyuncu canavarları öldürdüğünde, oyuncu EXP alacak ve gerekli miktarda EXP biriktirecek; seviye atlayabilirsiniz. Her zaman bir oyuncu seviyeleri yukarı, oyuncu yolculuğuna desteklemek için üç farklı beceriler seçecektir. Oyuncuların seçebileceği birçok farklı beceri türü vardır ve oyuncuya birçok fayda sağlar. Oyuncu, hanımı artırabilir, HP'yi artırabilir, birden çok hedefe saldırabilir ve sizin için daha fazlasını seçebilir.


Arcade Hunter İndir (MOD, Reklam Yok)


Bir önceki android oyun Shadows of Kurgansk APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Arcade hunter"

Engin

3 yıl önce

Oyunda god mod olsa fena olmazdı

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar