Aku si PETERNAK LELE Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Aku si PETERNAK LELE Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 Aku si PETERNAK LELE Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 Aku si PETERNAK LELE Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 Aku si PETERNAK LELE Para Hileli MOD APK [v1.2] 4

Aku si PETERNAK LELE Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Büyük bir arsa satın alınacak ve sahip olduğunuz yayın balığı için bir gölet inşa edilecek.


Aku si PETERNAK LELE 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Aku Si Peternak Lele Apk, başarılı bir yayın balığı yetiştiricisi olmak için burada verilen ipuçlarını takip ederseniz daha heyecanlı olabilir. Bu oyunda, oyunu oynamak için yayın balığı ayaklı çadırı kullanarak başlayabilirsiniz. Daha sonra daha fazla para kazanabilmeniz için yayın balığı peletleri toplu olarak satılmalıdır.


Aku si PETERNAK LELE v1.2 MOD APK


Aku si PETERNAK LELE oyununda büyük bir arsa satın alınacak ve sahip olduğunuz yayın balığı için bir gölet inşa edilecek. Zaten bir yayın balığı havuzunuz varsa, yayın balığı havuzunuzla ilgilenmeniz gerekir. Hırsızların yayın balığınızı çalmasını önlemek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.


Aku si PETERNAK LELE Para Hilesi


Yayın balığı havuzunuzla ilgilenmek, hırsızların içeri girip onu çalmasını önleyecektir. Yayın balığı yetiştiriciliğinin yanı sıra verilen görevleri de tamamlayabilirsiniz. Pak Moosh'un size verdiği görev sonucunda onu tamamlamanız gerekiyor. Bittiğinde elmas alacaksın ve elmasları gatch almak için kullanabileceksin.


Aku si PETERNAK LELE Altın Hilesi


Aslında teknolojik gelişmeler birçok şeyi kolaylaştırdı. Teknolojik gelişmeler sayesinde birçok temel şeyi de yapabiliyoruz. Eğlence için kullanılabilecek uygulamaları, iletişim kurmamıza yardımcı olabilecek uygulamaları ve diğerlerini kullanmak gibi.


Aku si PETERNAK LELE Elmas Hilesi


Tiktok'ta viral olan bu oyun muhtemelen birçok kişinin aklına gelmiştir. Bu viral oyunu zaten biliyor musunuz? Ya da belki zaten biliyorsun ama hala anlayamıyorsun? Eğer öyleyse, tartışmak ve dikkatlice dinlemek için buradayız. Bu sefer size insanları eğlendirmek için kullanılabilecek bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu oyunlardan biri de bu oyunu oynarken çok eğleneceğinizdir. Bu oyun çok eğlenceli değil mi? Gelecekte, çok para biriktirdikten sonra bir yayın balığı çiftliği açabilirsiniz.


Aku si PETERNAK LELE Apk Hile


Aslında kastettiğimiz oyun Aku Si Peternak Lele Mod Apk App adlı bir oyun. Bu oyun sonrasında çok rahat oynanabilen bir simülasyon oyunudur. Bu simülasyon oyununu oynayarak daha sonra birçok heyecan verici şey elde edebilirsiniz.


Aku si PETERNAK LELE Apk Son Sürüm


Ayrıca oyundan yeni eşyalar da alabilirsiniz. Genel olarak yayın balığı yetiştirmek istiyorsanız geniş bir alana ve geniş bir gölete ihtiyacınız vardır. Ancak bu kez bir mobil cihazla sadece yayın balığı avlayabilirsiniz. Bu yeni bir şey ve birçok insan onu takip ediyor.


Aku si PETERNAK LELE Apk indir


Oyun geliştiricisi başka harika özellikler sağladığı için oyunu daha sonra kolaylaştıracak birçok şey bulacaksınız. Böylece farklı özelliklere sahip oyunları ve daha fazlasını oynayabilirsiniz. Bu nedenle, bu oyunun özelliklerinden haberdar olmalısınız.


Aku si PETERNAK LELE indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Turbo League APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar