Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [v8.2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [v8.2.6] 1 Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [v8.2.6] 2 Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [v8.2.6] 3 Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [v8.2.6] 4 Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [v8.2.6] 5 Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [v8.2.6] 6

Hair Challenge Elmas Hileli MOD APK [8.2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her şeyden önce, özelleştirmesi ve her tasarımı canlı ve hayat dolu, bu oyun boyunca olumlu bir atmosfer yaratıyor.


Hair Challenge 8.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:.

  1. Sınırsız Para Hilesi
Hair Challenge, oyuncunun her türlü sevimli zorluğun üstesinden gelen sonsuz uzun saçlı bir kızı kontrol ettiği, sakinleştirici bir oynanışa sahip sıradan bir oyundur. Oyun, karakter tasarımı, çevre, zorluklar ve diğer birçok eğlenceli şey dahil olmak üzere tamamen ünlü Tangled by Disney filminden esinlenmiştir. Bunun da ötesinde, herkese en iyi oyun deneyimini sunmak için arkadaş canlısı bir oyuncu topluluğuna ve geniş etkileşime sahiptir.


Hair Challenge v8.2.6 MOD APK


Hair Challenge basit bir içeriğe sahiptir, bu nedenle oynanışı, görselleri veya her bir meydan okuma veya görevdeki derinliği ne olursa olsun arkadaşçadır. İnsanlar zorlu ve meşakkatli yollarda ilerlemek ve uzun ve pürüzsüz saçlara sahip olmak için daha fazla saç toplamak için karakterlerini kontrol ediyor. Mümkün olduğu kadar çok saç toplamak ve her özel anı sihirli saçlarından geçirmek zorunda olduklarından, bu aynı zamanda oyuncunun ana görevidir.


Hair Challenge Para Hilesi


Her seviyedeki genel tasarım, hepsi düz çizgiler olduğu, ancak 3D olarak büküldüğü için çekici ve eğlenceli bir güzellik yayıyor. Yol boyunca, oyuncunun saçını mümkün olduğunca kısa kesmek için tuzaklar veya karmaşık engeller olacak ve oyuncunun saçlarını feda etmesi için birkaç delik bile olacak. Bunların yanı sıra, seviye ayrıca oyuncuların her şey kaybolmadan önce saçlarını uzatmaları için daha fazla saç çıkarır.


Hair Challenge Elmas Hilesi


Her seviyedeki karmaşık tasarımın yanı sıra Hair Challenge, herkesin oyun deneyimini çeşitlendirmek için birçok farklı zorluk seviyesine sahiptir. Karakterin hareket hızı, saç sınırlaması ve oyuncuyu daha esnek hale getiren diğer birçok özellik dahil olmak üzere her seçeneğin zorluğu önemli ölçüde gösterilir. Her şey rahatlama ve eğlenceye yönelik olsa da, oyuncu daha fazla eğlence için zorluk seviyesini değiştirebilir.


Hair Challenge Hile APK


Oyundaki en göze çarpan özellik, oyunculara her şeyden sonuna kadar zevk almaları için daha fazla seçenek sunan canlı ve parlak karakter tasarım sistemidir. Kostüm tasarımının içeriği Doğu'dan Batı'ya birçok tanıdık stil ve tasarım içeriyor ve hatta oyuncular için muhteşem cilt efektlerine sahip. Ayrıca her denemede saç şeklini değiştirebilir ve benzersiz, canlı ve çarpıcı bir renk giyebilirler.


Hair Challenge APK Dayı


Hair Challenge oyuncuları her zaman görünmez zorlukları ve rekabet eden başarı kavramlarını ve daha fazlasını sevmiştir. Bu nedenle, puan tablosu yalnızca en iyi oyunculardan veya her bölgeden bahseder, ancak oyuncular arkadaşlarını bu oyuna katılmaya davet edebilir ve birlikte skorlar aracılığıyla kendilerini ifade edebilirler. Bunun da ötesinde, bazı benzersiz modlar, oyuncuların gerçek zamanlı mücadelelerde birbirleriyle yarışmalarına da izin verecek.


Hair Challenge yüklemeden oyna


Oyuncular saçlarını olabildiğince uzun tutmaktan sıkılırlarsa, ek oyun modlarının zıt ve daha karmaşık gereksinimleri olacaktır. Bu, yol boyunca tuzaklara veya aletlere dayanarak saçı kısa kesmeyi, böylece skoru korumayı ve saçı gevşek veya uzun yerine düzgün tutmayı içerir. Oyunculara düzenli olarak daha heyecan verici içerik gelecek ve yavaş tempolu ama eğlenceli oyun yoluyla onlara en iyi hissi verecek.


Hair Challenge 2022 full APK


Hair Challenge, kızların sihirli saçlarıyla oynamayı sevenler için dikkat çeken içeriklerden biri. Ayrıca, oyuncunun deliklerin üstesinden gelmek veya en yüksek puanı almak için daha fazla saç toplarken tuzakları sıkıştırmaktan her zaman kaçınması gereken yeni bir deneyimdir. Bunun da ötesinde, diğer oyuncularla yüzleşmek her zaman biraz eğlencedir, bu oyun boyunca herkesin moralini yükseltmeye yeter.


Hair Challenge Apk Son Sürüm


Her zaman, her yerde eğlendirmek için yaratıcı, küçük boyutlu arcade oyunu. Sürükleyici deneyimler için güzel ve akıcı saç hareketleri. Bir sürü saç özelleştirmesi ve muhteşem elbiseler. Skor tablosu aracılığıyla diğer oyuncularla yarışın. Heyecan verici gerçek zamanlı zorluklarda arkadaşlarınızla oynayın veya denemeler yapın.


Hair Challenge indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Civilization Army APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar