Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [v1.26.00]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [v1.26.00] 1 Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [v1.26.00] 2 Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [v1.26.00] 3 Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [v1.26.00] 4 Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [v1.26.00] 5 Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [v1.26.00] 6

Drive for Speed Simulator Para Hileli MOD APK [1.26.00] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun tamamlaması gereken dört görevi olacak; her görev oyuncunun seviyesine bağlı olarak farklı ve zor olacaktır.


Drive for Speed Simulator 1.26.00 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça çoğalır)
Yüksek hızı fethetmek isteyen bir yarışçıysanız veya yarışta ilginç bir deneyim yaşamak isteyen normal bir kişiyseniz, Drive for Speed Simulator bu arzuları tatmin etmenize yardımcı olacaktır. Oyuna geldiğinizde, devasa bir motor bloğuna sahip bir dizi lüks süper otomobili tamamen deneyebileceksiniz. Elbette bu, getirdiği olağanüstü avantajlarla oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacak bir oyun türüdür.


Drive for Speed Simulator v1.26.00 MOD APK


Drive for Speed Simulator, Play 35 tarafından yayınlanan harika bir yarış simülasyon oyunudur. Oyunda, şehirdeki engelleri aşmak için süper arabanızı kontrol eden profesyonel bir yarışçı olacaksınız. Sürüş becerilerinizi, diğer rakiplerle yüksek hızlarda harika atlamalar yapmak veya yarışmak için de kullanabilirsiniz. Bu oyun, oyuncular için heyecan verici ve zordur. Ayrıca, bu, oyuncuların deneyimi serbest bırakmasına olanak tanıyan, her zaman, her yerde indirilip oynanabilen ücretsiz bir oyundur.


Drive for Speed Simulator 1.26.00 Para Hile Apk


Bu sadece hız kullanan bir oyun türü değil, aynı zamanda birçok açıdan daha fazla sürüş becerisi de geliştirebilirsiniz. Yarışa gittiğinizde veya normal araba kullandığınızda, tekniklerle uğraşmanız gereken birçok beceri veya durum da gerektirir. Oyundaki yol sistemi de bir aya yükseltildi. Bu yollarda çarpma korkusu veya rahatsızlık duymadan harika bir deneyim yaşayacaksınız.


Drive Simulator APK Dayı


Üretici tarafından oyun içinde oynamanız için yaklaşık 20 adet süper araba verilecek, ancak yalnızca satın almaya uygun olduğunu düşündüğünüz bir araba seçebilirsiniz. Ayrıca diğer yarışçılarla yarışarak para kazanabilirsiniz ve kazanırsanız, süper arabanızı daha modern hale getirmek ve tekerlek değiştirmek, boya, direksiyon simidi, spoiler, aracın motorunu değiştirmek gibi daha sorunsuz çalışmanız için yeterli para olacaktır.


Drive for Speed Simulator apk indir


Oyuncunun tamamlaması gereken dört görevi olacak; her görev oyuncunun seviyesine bağlı olarak farklı ve zor olacaktır, bu nedenle oyun aynı görevi tekrarlamaya devam ederse oyuncular çok sıkıcı hissetmeyeceklerdir. Eşsiz, zengin grafikler, gerçekçi ses de bu oyunun oyunculara getirdiği harika bir özellik. Sevdiğiniz bir arabayı seçin ve onu deneyimlemeye başlayın. Arabaya binin ve yeni bir araba ve yükseltilmiş yol sistemi ile daha modern bir deneyim yaşamaya başlayın. Arabanızı şehrin tüm köşelerinden ve çatlaklarından kontrol edin ve insanlar, diğer araçlar, ağaçlar gibi yoldaki engelleri ve engelleri aşın. Bununla birlikte, virajlarda manevra yapmak ve yoldaki diğer engellerden kaçınmak için bazı temel sürüş becerilerine sahip olmanız gerektiğinden emin olun.


Drive for Speed Simulator Apk oyun indir Club


Ayrıca, para kazanmak için başka bir profesyonel yarışçı ile de yarışabilirsiniz, ancak bu kolay bir zorluk değildir çünkü diğer yarışçılar da çok profesyoneldir, bu yüzden ustaca halletmeniz ve her zaman artırmanız gerekir. Onları geçme hızı; aksi takdirde, yayacakları dumanı koklamanız gerekecektir. Görevi tamamladıktan sonra, yeni bir süper otomobil satın almak veya yükseltmek için kazandığınız parayı alın. Bu oyuna geldiğinizde, farklı şekil ve renklerde, çok dikkat çekici 20'den fazla süper otomobil deneyimleyeceksiniz ve arabanın detayları gerçekçi, canlı ve çok benzer bir şekilde tasarlandı. Belki sizin için bu diğer oyunlar gibi çok fazla araba olmasa da ve diğer oyunlardan kesinlikle farklı olacak birçok yeni ve modern özelliğe sahip.


Drive for Speed Simulator Hile Apk


Kendiniz için bir arabaya sahip olduktan sonra, emin olmak için lastik, boya, spoiler gibi aksesuarları yükseltmeniz gerekir. Arabanın daha güçlü olmasını istiyorsanız, daha hızlı koşun, ardından motor parçasını yükseltin. Arabanızı daha eksiksiz hale getirmek için vazgeçilmez adım. Oyundaki kontrol sistemi oldukça akıcı ve rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Yüksek kaliteli grafik tasarıma sahip süper otomobiller, gerçek bir süper otomobilin içinde oturuyormuş gibi hissetmenizi sağlar.


Drive for Speed Simulator nasıl indirilir?


Drive for Speed, hız yarışını sevenler için harika bir oyundur. Süper arabanızı şehrin her yerinde manuel olarak kontrol edebilirsiniz ve bu oyunda birçok büyüleyici zorluk sizi bekliyor. Sadece bu değil, jüt güzel 3D grafiklere sahip bir oyundur, arabanın sesi çok özgün bir şekilde tanımlanır ve size gerçek bir araba yarışı hissi verir.


Drive for Speed Simulator indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Beat Jumper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar