Funky Bay Para Hileli MOD APK [v44.0.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Funky Bay Para Hileli MOD APK [v44.0.15] 1 Funky Bay Para Hileli MOD APK [v44.0.15] 2 Funky Bay Para Hileli MOD APK [v44.0.15] 3 Funky Bay Para Hileli MOD APK [v44.0.15] 4 Funky Bay Para Hileli MOD APK [v44.0.15] 5 Funky Bay Para Hileli MOD APK [v44.0.15] 6

Funky Bay Para Hileli MOD APK [44.0.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tropik bir cennette kendi şehrinizi ve çiftliğinizi inşa edin.


Funky Bay 44.0.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Yeterli para biriminiz ve kaynağınız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Funky Bay, android cihazlar için bir çiftlik simülatörüdür. Bir cennet parçası yarat Kendinizi güzel güneşli adalarda Funky Bay'de bulacağınız parlak, bağımlılık yaratan ve çok bağımlılık yapan bir oyun. Fanky Koyu'nda, tropikal bir cennetin ortasında kendi küçük kasabanızı ve çiftliğinizi inşa etmeniz istenecek.


Funky Bay v44.0.15 MOD APK


Uçsuz bucaksız takımadalarda seyahat edin, egzotik bitkileri, eşsiz hayvan türlerini ve sevimli evcil hayvanları keşfedin. Karizmatik karakterlerle yeni tanıdıklar edinin, sohbet edin, maceraları hakkında çok şey öğrenin ve olağanüstü Funky Bay hakkındaki sırları ortaya çıkarın. 


Funky Bay Apk indir


Funky Bay'de hayalinizdeki çiftliği yaratma fırsatınız var! Sebze ve meyvelerin yanı sıra tahıl yetiştirin, kendi fabrikalarınızı kurun, hammadde ve ürünleri işleyin, bunları takas edin ve değerli ödüller ile çiftliğinizin gelişimi için harcanabilecek parayı alın.


Funky Bay Para Hilesi


Yeni bölgeleri keşfedin, kaynaklarla dolu madenleri ziyaret edin, denizin karanlık derinliklerine dalın, bulmacaları çözün ve Funky Bay dünyası hakkında çok şey keşfedin! 100'den fazla heyecan verici görev, düzinelerce bulmaca ve bağımlılık yapıcı oyunun yanı sıra size unutulmaz birçok duygu verecek renkli grafikler ve melodik, rahatlatıcı fon müziği sizi bekliyor.


Funky Bay hilesi türkçe


Adada bir kasaba ve çiftlik kurmanız gereken Android için harika bir oyun. Adayı keşfedin, çiftliğinizi genişletin, farklı bitkiler, ağaçlar, büyükbaş hayvanlar, kümes hayvanları vb. Dikin. Mal takas edin, sipariş verin ve komşularınızla ve arkadaşlarınızla ekstra para kazanın. Oyunun güzel grafikleri ve ilginç bir oynanışı var.


Funky Bay enerji hilesi


Size büyük bir adaya yerleşebileceğiniz ve hatta kendi çiftliğinizi, sebze bahçenizi, fabrikalarınızı, hayvanat bahçenizi inşa edebileceğiniz harika bir tropik gezi sunacak oyun simülatörü, ancak özel çünkü tropik kuşakta olacaksınız, bu şehrin karmaşasından uzaklaşıp işinize dalmak ve onu ortaya çıkarmak ve tatilciler için gerçek bir ünlü tatil yeri haline gelmek için harika bir fırsat. Bölgenizi genişletin, yeni binalar inşa edin ve çiftliğinizi büyük yapın, tatilcilerden sipariş alın, komşularınızla mal alışverişi yapın ve büyük bir tatil köyü veya metropol inşa edin.


Funky Bay level hilesi


Funky Bay Android için klasik ekonomi yöneticisi, oyuncuya tropik bir adadaki çiftliğin ve çevresindeki küçük kasabanın dizginlerini ele geçirme olanağı sunuyor. Kullanıcı, tahıl, sebze ve meyve mahsullerinin hasadını, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştirecektir. Bundan, oyuncu satılık ürünler üretmek olacaktır. Ticaretten elde edilen kazanç, yeni binalar inşa etmeye ve şehri uzmanlaşmasıyla eşsiz bir yere dönüştürmeye yardımcı olacaktır.


Funky Bay indirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fast Fighter Racing to Revenge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar