Okçular 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.2.7.4]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
GIF
Okçular 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.2.7.4] 1 Okçular 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.2.7.4] 2 Okçular 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.2.7.4] 3 Okçular 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.2.7.4] 4 Okçular 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.2.7.4] 5 Okçular 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.2.7.4] 6

Okçular 2 Para Hileli MOD APK [1.7.2.7.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı The Archers 2 olan gündelik oyunlar arasında nam salmış olan bu oyunu her yerde zaman öldürmek için oynayabilirsiniz.


Okçular 2 1.7.2.7.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Çok fazla para / jeton almak için bir seviyeyi tamamlayın!)
Okçular 2, Efsanevi çöp adam BowMaster olarak oynayın . Kahramanını savun ve çöp adam düşmanlarını yayla yok et, onlar seni yok edene kadar. Okçu çöp adamınızın farklı silahlardan oluşan geniş bir cephaneliği var: yaylar ve oklar, mızraklar, shurikenler. Okları vurun, para kazanın, çöp adama yeni zırh, güçlü bir yay donatın ve rakipleri vurmak için savaşa gidin . Saldırın, ancak savunmayı unutmayın.


Okçular 2 v1.7.2.7.4 MOD APK 


Okçular 2 oyununda bir an önce komuta yardımı ile rakibinizi yok etmeniz gerekiyor. Yayın üstesinden gelmek için, yayı tıklamanız ve düşmanın başına çarpacak şekilde bir tel çekmeniz gerekir. Oyun, arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz çok oyunculu bir oyuncuya sahiptir. Bu bölümde, onlar sizin için yapmadan önce tüm düşmanları öldürmeye çalışacaksınız. Oyun basit grafiklere, ancak daha iyi mekaniklere, yeni yeteneklere ve daha zeki düşmanlara sahiptir. Öz basittir - düşmanı yerinde hedefleyin ve hedef alın. Seviye atlayın, yeni yetenekler keşfedin, indirin ve atış becerilerinizi edinin.


Okçular 2 1.7.2.7.4 Para Hile Apk


Düşmanları kafadan vur ve dövüşte gerçek bir tetikçi olduğunu kanıtla . İçinizdeki okçuya meydan okuyun! Skor tablosu amacınız mı? Hadi okçu . Ateş etmek senin gücün! Okçuluk şampiyonu olun. Hey, yay ustası, kendini çöp adam okçularından ve mızrakçılardan koru. Düşmanlar size mızrak ve ok atacak! Okçular 2'de çöp adam ordusunu yok etmek için yayını kullanın. Hedeflere iyi nişan alın ve ateş edin! Her okçuluk savaşında kesin olun.


Okçular 2 Hile Apk


Bu kadar gerçekçi bir ragdoll fiziği ve animasyonu görmediniz . Okçular 2, birçok seviyeye, çok sayıda zorlu rakibe ve yay ustalığındaki kendine özgü özelliklere sahip bir atış atari 2D oyunudur. Basit ve sezgisel kontroller. Yayı bir okla şarj etmek için ekrana dokunun ve çekin. Kuvvet ve saldırı açısını seçin. Düşmanı hedefleyin ve galip gelen kafanızı vurun.


The Archers 2 indir


Mini atış oyunlarını hedefleyip atış yapmaktan hoşlanan ziyaretçilerimiz için BYV tarafından üretilen Android platformunun popüler oyunlarından biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız okçu karakteri ile bulunduğunuz bölümlerde karşılaştığınız düşmanlara karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. 


The Archers 2 MOD APK


Okçular 2, Android cihazlar için basit ama bağımlılık yaratan bir arcade oyununun devamı niteliğindedir ve oyuncunun yine bir yaydan rakiplerine ateş edeceği.Hayatta kalmak için diğer insanlara hızlı ve doğru bir şekilde oklar göndermeniz gerekir, çünkü onlar da uyumaz ve geri ateş etmezler. Botlarla oynamanın yanı sıra, arkadaşlarını davet etme ve onlarla atış doğruluğu konusunda rekabet etme fırsatı da var. Buradaki grafikler minimalist bir tarzda yapılmıştır, bu da oyundan rahatsız olmamanıza ve rakiplerin yok edilmesinin tadını çıkarmanıza izin vermez.


The Archers 2 Apk hile indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle Tank 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar