Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [v0.30]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [v0.30] 1 Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [v0.30] 2 Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [v0.30] 3 Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [v0.30] 4 Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [v0.30] 5 Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [v0.30] 6

Raft Survival Desert Nomad Para Hileli MOD APK [0.30] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. insanların dünyayı fethederken yaptıkları uzun yolculuğu anlatmaktadır.


Raft Survival Desert Nomad 0.30 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Bir vuruş öldürür, para kullanımı azalmaz aksine artar
Raft Survival Desert Nomad, TREASTONE LTD tarafından geliştirilen ve üretilen yakın zamanda piyasaya sürülen bir simülasyon oyunudur. Bu oyun yeni toprakları keşfediyor ve bu toprakları geliştirerek oyuncuları farklı duygu seviyelerine taşıyor. Oyun şu anda Google Play'de mevcut ve grafikler ve oyun özellikleri için birçok olumlu eleştiri alıyor.


Raft Survival Desert Nomad v0.30 MOD APK


Raft Survival Desert Nomad oyununda oyuncular, o toprakları keşfetmek için vahşi alanlara giden eski insanlara dönüşecek. Oyuncunun etrafında sadece arazi, dağlar ve ağaçlar olan uçsuz bucaksız bir çöl var; size temel silahlar verilir ve oradan daha gelişmiş silahlar icat edilir. Bu bir hayatta kalma oyunu olduğu için oyuncunun karakterin vücut kondisyonuna dikkat etmesi gerekiyor ve gerekli gereksinimlerini karşılamıyorsa karakteriniz ölebilir.


Raft Survival Desert Nomad Para Hilesi


Karakterin ihtiyaçlarını karşılamak için oyuncuların yiyecek kaynakları bulmak için çevredeki hayvanları avlamak ve karakterin aç kalmaması için çölde su kaynakları aramak için faaliyetler yürütmesi gerekiyor. Çarpanın ihtiyaçları yeterince karşılanmadığında kırmızıya dönerek oyuncuyu uyararak hızlı önlem alması sağlanır. Sadece bu değil, oyuncu ayrıca her an saldırabilecek çöl canavarlarıyla da yüzleşmek zorunda.


Raft Survival Desert Nomad Hasar Hilesi


Oyunda, oyuncular gerekli mimariyi ve silahları inşa edebilmek için ilkel öğeleri toplamalıdır. Daha spesifik olarak, oyuncular yeni topraklar üzerinde uçmak ve bu toprakları kendi başlarına keşfetmek için uçan bir ev oluşturabilirler. Raft Survival: Desert Nomad, insanların dünyayı fethederken yaptıkları uzun yolculuğu anlatmaktadır; Oyundaki görüntü çok gerçekçi ve oyunculara zorlu yolculuk hakkında heyecan verici deneyimler sunuyor.


Raft Survival Desert Nomad Hile Apk


Oyuncuları gerçek antik insanların dünyasına getiren göz alıcı grafikler. - Çöldeki savaşlar, oyuncuya heyecan verici bir deneyim getiriyor. – İstediğiniz sosyal nüfusu yaratın. – İnsan ihtiyaçlarının gerçekçi simülasyonu. - Farklı ürünler yapabilmek için çölün etrafındaki ürünleri toplayın.


Raft Survival Desert Nomad indir (MOD, Vuruş / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Spor Araba Pro Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar