Galaxiga Para Hileli MOD APK [v22.94]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Galaxiga Para Hileli MOD APK [v22.94] 1 Galaxiga Para Hileli MOD APK [v22.94] 2 Galaxiga Para Hileli MOD APK [v22.94] 3 Galaxiga Para Hileli MOD APK [v22.94] 4 Galaxiga Para Hileli MOD APK [v22.94] 5 Galaxiga Para Hileli MOD APK [v22.94] 6

Galaxiga Para Hileli MOD APK [22.94] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İşbirliğine dayalı çok oyunculu mod ile daha fazla arkadaş edinebilir, güçlü bir ekip oluşturup eğitebilir ve birçok yeni düşman becerisi öğrenebilirsiniz.


Galaxiga 22.94 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Klasik tarzdaki uzay nişancı oyunları her zaman kendine özgü özelliklere sahiptir ve özellikle birçok oyuncuyu katılmaya çeker. Bu türün en öne çıkan oyunlarından biri Galaxiga Classic Arcade Game'den başkası değil. Bu, tanıdık bir oynanışa sahip bir bilim kurgu atış oyunudur, ancak aynı zamanda size gerçekten olağanüstü bir deneyim yaşatacak birçok yeni özellik içerir.


Galaxiga v22.94 MOD APK


Klasik nişancı türünün gerçek bir hayranıysanız, Galaxiga iyi bir seçim olacaktır. Oyuncular, evrende zorlu uzaylılarla dramatik silah savaşları yaşayacaklar. Oyuna gelen oyuncular, kötü patronlarda ve onlarla birlikte gelen sayısız orduda durarak birçok gerçek tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Her maçta drama ve destanya eklenecek daha birçok düşman var.


Galaxiga Para Hilesi


Seviye ne kadar yüksek olursa, her saldırı o kadar büyük bir ölçekte gerçekleşir ve çok güzel sonsuz uzay atışları ile düşman sayısı çarpılır. Bu tür zorluklarla, bu savaşta tüm kötü düşmanların veya birçok zorlu patronun üstesinden gelebilecek misiniz? Sonuna kadar hayatta kalmaya ve hak ettiğiniz zaferi elde etmeye yetecek kadar kendinize güveniyor musunuz? Her şey sizin beceri ve sabrınıza bağlıdır. Bu oyuna gelmek, oyuncuları galakside geniş bir alana götürecek. Oyuncular, önlerine çıkan sayısız hedefe ateş etmek için sadece bir uzay gemisinin kontrolü ile ateş etme fırsatına sahip olacaklar. Oyun oldukça modern bir dövüş stiline sahip; oyuncular hareket etmekte veya oynamak istedikleri yolu seçmekte özgür olacaklar. Her zaferi kazanmak için esnek hedef kontrolü ile birlikte atış becerilerinizi gösterin.


Galaxiga Altın Hilesi


Oyun, çok oyunculu mod, savaş becerileri ve daha fazlasını içeren son derece yeni özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, bunun yanı sıra, oyun hala bu türün rustik ve tanıdık doğasını koruyor. Klasik tarzda oluşturulmuş oldukça basit bir arayüz ile oyuncular gerçek bir aşinalık duygusu hissedecekler. Galaxia ayrıca Galaxia, galaxian veya Galactica gibi arcade shooter oyunlarına benzer. Basit oynanışla Galaxiga, oyuncuların ilk kez katıldıklarında kolayca kontrol etmelerine yardımcı olabilir. Silahları hareket ettirmek için oyuncuların ekrana dokunmaları ve istedikleri her yöne kontrol etmeleri gerekiyor. Buna ek olarak, oyuncu ayrıca uzay gemisini aşağı kaydırarak düşman saldırılarını atlatmak zorundadır. Oyun ayrıca iki atış becerisi, tek atış becerisi ve hızlı atış becerisi sunar; Oyunun başarılı olması için oyunun sağladığı becerilerden yararlanın.


Galaxiga Hile Apk


Oyun sırasında ve tehlikeli patronlarla başa çıkmak için mümkün olduğunca odaklanan oyuncular, oyun sırasında sıklıkla ortaya çıkan eşyaları ve eşyaları toplamayı da unutmazlar. Bu öğeler madeni para veya mücevher olabilir; Oyuncular, silahları yükseltmek ve değiştirmek veya zanaat öğeleri geliştirmek için bu nadir öğelerden yararlanabilir. Düşmanlara karşı büyük bir güçle savaşmaya hazır olmak için toplayabildiğin kadar çok eşya topla.


Galaxiga Apk indir


Savaş sürecini başlatmak için bir silah seçmenin yanı sıra, oyuncular en fazla 3 katılımcı ile tek oyunculu veya çok oyunculu mod seçebilirler. İşbirliğine dayalı çok oyunculu mod ile daha fazla arkadaş edinebilir, güçlü bir ekip oluşturup eğitebilir ve birçok yeni düşman becerisi öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyuncular, takım arkadaşlarından bir takıma başarılı bir şekilde liderlik ettiklerinde küresel lider panolarına da kaydolabilirler.


Galaxiga Apk Son Sürüm


Bu oyunun en önemli özelliği muhtemelen grafik tasarımının kalitesinde yatmaktadır. Görüntü, klasik bir biçimde Pixel grafiklerle tasvir edilerek oyuncuların eski oyunlara geri dönmüş gibi hissetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, harika renk paletlerinin kullanılması da canlılık yaratır ancak her karede eşit derecede ayrıntılıdır. Oyuncular ayrıca Android cihazları için optimize edilmiş en üst düzey görüntü kalitesinin keyfini çıkaracaklar.


Galaxiga Android oyun club


Galaxia, bugün piyasadaki en önde gelen arcade shooter oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Oyun, basit bir arayüze, inanılmaz epik savaşlarla çekici bir oynanışa ve son derece bakımlı grafik kalitesine sahiptir. Tüm faktörlerin mükemmel kombinasyonu sayesinde, oyun oyuncusu ilk lansmanda her zaman coşkulu destek aldı. Bu klasik uzay oyunu türünü gerçekten seviyorsanız, bu kesinlikle kaçırmamanız gereken güvenilir bir seçimdir.


Galaxiga indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tag Team Karate Fighting Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar