Şahin Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.06]

Puan: 3.36 (Oylar: 11)
Şahin Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.06] 1 Şahin Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.06] 2 Şahin Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.06] 3 Şahin Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.06] 4 Şahin Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.06] 5

Şahin Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.06] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyununu çok seveceksiniz.


Şahin Simulator Ultimate 1.06 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm yedek parçalar açıktır;
  2. Sonsuz para hilesi kazanmak için herhangi bir görevi tamamlayın.

Mobil platformlar için klasik araba simülatörleri tarzında yapılmış, size saatlerce unutulmaz bir eğlence ve tamamen yeni bir oyun deneyimi yaşatacak bir oyun. Şahin Simulator Ultimate'da Türkiye'nin en popüler araçlarından biri olan klasik Tofas Şahin'i sürerek sürüş becerilerinizi farklı lokasyonlarda test edebilirsiniz! Heyecan verici yolculuklara ek olarak, özelleştirmeden güç artışına kadar çok çeşitli araba modifikasyonlarına erişebileceksiniz.


Şahin Simulator Ultimate v1.06 MOD APK


Sahin Simulator Ultimate, neredeyse sınırsız araç modifikasyon olasılıkları, sıkılmanıza izin vermeyecek heyecan verici oyun modları, gerçekçi trafik ve fizik ile büyük ve iyi geliştirilmiş oyun konumlarına sahiptir. Sahin Simulator: Ultimate sadece gerçekçi bir simülatör değil, aynı zamanda kendine has bir cazibesi olan harika bir yarış oyunudur.


Şahin Simulator Ultimate 1.06 Para Hile Apk


Hayal ettiğiniz tüm modifikasyon seçenekleri sizinle. Seçtiğiniz spoyleri, tekerleği ve egzozu takın. Araba ve pencere rengini belirleyin. Arka cama bir çıkartma yapıştırın ve istediğiniz anlamlı kelimeyi yazın. Süspansiyon ile arabanıza bastırabilir ve bombeleyebilirsiniz. Üstelik kaput ve gövde de özelleştirilebilir!  Şahin Simulator Ultimate, farklı modifikasyon seçenekleri, yeni oyun modları, daha iyi grafikler ve beceri seviyeleri ile drift oyunlarını yepyeni bir seviyeye taşıyor. Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift APK oyunu arıyosanız bu oyun tam size göre.


Tofaş Oyunu APK


Türkiye'nin vazgeçilmez otomobili günümüzdeki fiyatları 30 bin Türk Lirası civarından başlayıp 100 bin Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Özel hastaları bulunan bu aracın özellikle gençler arasında popüler olduğunu söylemek daha doğru olur. Birçok club ve forum sitelerinde bu araç ile ilgili hala birçok tartışma görmek mümkündür.


Modifiyeli Şahin Sürüş Simülatörü APK


Oyunda cam filminden tutun, jantlarına kadar birçok modifiye yapabilirsiniz. Hatta ses tesisatının görüntüsünü bile değiştirebilirsiniz. Gerçek hayatta modifiyeli Şahin aracınız yok ise bu oyunu kesinlikle tavsiye ederiz. Oynanış olarakta gayet akıcı olduğunu gördüğümüz Drift atmanız için ekranda El freni bulunmaktadır. Sizde Need For Şahin diyenlerdenseniz bu oyunu kesinlikle öneririz.


Modifiye ve Drift 3D para Hilesi APK DAYI


Bir önceki android oyun Cyber Fighters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar