Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [v1.11.62]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [v1.11.62] 1 Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [v1.11.62] 2 Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [v1.11.62] 3 Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [v1.11.62] 4 Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [v1.11.62] 5 Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [v1.11.62] 6

Cyber Fighters Para Hileli MOD APK [1.11.62] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Siber savaşçılar iş başında. Detroit şehrini kurtar.


Cyber Fighters 1.11.62 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Ruh Hilesi
  3. Sınırsız Dayanıklılık Hilesi
  4. Sınırsız Atlama Hilesi

Yayıncı ZİTGA'nın her zaman zirveye koyduğu kılavuzun yanı sıra bakış açısının da “Herkese neşeyi getir” olduğu söylenmelidir. Stickman serisi yüz milyonlarca indirme ile oyunculardan çok fazla sevgi ve resepsiyon aldığı için bunu çok iyi yaptıkları doğru. Ve Cyber ​​Fighters tanıdık bir Hack and Slash oyunu olan ZITGA'nın yeni bir oyunudur. 


Cyber Fighters v1.11.62 MOD APK


Rol yapma oyunu türünün ve fütüristik bir ortamda gezinen aksiyonun bir karışımı. Burada, Detroit şehrinde kötü güçlerle savaşan cesur bir savaşçı rolünü oynayacaksınız. Şiddetli savaşlarla Cyberpunk'ın dünya savaş alanına dalacaksınız. Bu şehrin korunması gerekiyor ve bunu yapabilecek tek kişi sensin. Kuvvetle savaşmak için kalkalım!


Cyber Fighters 1.11.62 Altın Hile Apk


Cyber Fighters, 3.Dünya Savaşı'nın henüz bittiği ve dünya haritasının yeniden şekillendirildiği 2077'de geçiyor. Ve Kuzey Amerika bölgesi, Detroit şehrinde kesişen beş bölgeye bölündü. Şimdi, uluslar arasında bir dizi anlaşma ve anlaşma başarısız olduğunda, şehir anarşiye düşer ve kaosa girer. 75.000'den fazla sivil dünyanın geri kalanı tarafından unutuldu. Sadece bu da değil, her yerde isyanlar da oluyor ve en kötüsü, en kötüsü sürgün edilecek. Detroit'in dünyadaki en büyük hücre hapsi hapishanesi olduğuna inanılıyor, birçok karanlık gücü barındırıyor ve girilip çıkılmayacak bir yer. Bu arada, bir Siber savaşçı olarak siz de burada kayboldunuz. Ve şimdi iki seçeneğiniz var, ya patron olmak ya da Detroit'in avı olmak.


Cyber Fighters 1.11.62 Ruh Hile Apk


Cyber ​​Fighters son sürüm dünyasına geldiğinizde, bir dizi son derece göz alıcı sahneye kendinizi kaptıracaksınız. İblis lordu yenmek için son tura çıkmak amacıyla her turda karakterinizle birlikte yüzlerce düşmana karşı savaşacaksınız. Kontrol mekanizması ile ilgili olarak, cep telefonunuzda 2 boyutlu bir ekranda savaşacak, sola, sağa hareket edecek ve Siber beceriler ve eylemlerle tüm düşmanları yeneceksiniz. Ekranın alt köşesinde zıplayabilir, hızlı hareket edebilir, yükseğe zıplayabilir ve saldırabilirsiniz. Güçlü dövüş sanatları dövüş becerileriyle ve iyi silahlarla donatılmış olarak, hiç kimsenin önüne asla düşmeyen büyük bir savaşçı olacaksınız. Sonra mevcut savaşlar ve sıkıntılar bitecek, şehir eskisi gibi barışa dönecek.


Cyber Fighters 1.11.62 Dayanıklılık Hile Apk


RPG oyunları veya MMORPG'ler gibi oyunun çok titizlikle tasarlandığı söylenmelidir. Çeşitli ve ayrıntılı bir görev, karakter sistemi ve beceriler sistemine sahiptir. Ayrıdırlar ve karakteri her zamankinden daha güçlü hale getirmek için yükseltilebilirler. Bunun yanı sıra, keşfetmeniz için zengin ve açık bir içerik deposu da var. Hikaye modunda yüzlerce seviye var ve daha fazla zorluk ile bir sonraki seviyeye geçmek için sırayla kötü güçleri yeneceksiniz. Sadece bu değil, bununla birlikte arena ve hayatta kalmanın iki modu var. Oyun yeni olmasa da içerik değişir ve sizi kazanmak için doğru yeteneklere ve becerilere sahip olmaya zorlar.


Cyber Fighters Hile Apk


Oyunun karakter sistemi, bir varsayılan karakter dahil olmak üzere toplam 5 karaktere sahip olacak ve kalan dördü, bunların kilidini açmanızı bekliyor. Hachi'ye geliyor, arı kraliçesi olarak tanıtılan bir adam. Uzaktan şimşek hızında alınan ölümcül iğneleri var. Ve Inferno, günahkarlar arasında büyütülmüş bir hapishanede doğan, Tanrı adına bir adamdır. Güçlü bir öfkenin habercisi olarak bilinir. Ve Nala, mızrağı ve rüzgar gibi hızlı hareket edebilen siyahi bir kadın, katil gölge olarak biliniyor. Son olarak, son teknoloji silahlarla donatılmış bir savaş makinesi olan Czerno 21 var. Her karakterin benzersiz bir avantajı ve dövüş becerileri vardır. Savaşmak için size en uygun kişiyi seçin.


Cyber Fighters APK DAYI


Beceriler, genel olarak herhangi bir aksiyon oyununda ve özellikle de Hack n Slash için önemli bir faktördür. Cyber ​​Fighters, her bir farklı karakter için düzinelerce beceri içeren ayrıntılı bir beceri sistemine sahiptir. Bazı pasif beceriler, karakterin gücünü ve fiziksel gücünü artırmaya yardımcı olacaktır. Proaktif beceriler, bunları nasıl doğru şekilde kullanacağınızı öğrenirken aynı zamanda mükemmel kombinasyonlar oluşturmak için becerileri bir araya getirmelisiniz. Beceriler mevcut değildir, bu yüzden onları toplu olarak seviye atlamalı ve kilidini açmalısınız. Cyber ​​Fighters, dinlenmek için oynamanız gereken ilginç içeriğe sahip oldukça eğlenceli oyunlardan biridir. Oyunu bir dünya kurtarma savaşçısı olarak indirin ve deneyin.


Cyber Fighters indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Dayanıklılık)


Önceki android oyun Plague Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar