Kinja Run Mega Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kinja Run Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Kinja Run Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Kinja Run Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Kinja Run Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Kinja Run Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 5 Kinja Run Mega Hileli MOD APK [v1.3.0] 6

Kinja Run Mega Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canavarlarla dolu bir rotaya koşuyor, cesur bir Ninja kedisi! Tarihteki ilk koşucu ve vur-em-up! Koş ve füzelerden kaçın!


Kinja Run 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Saldırı Çarpanı Hilesi
  2. Tanrı Modu

Kinja Run, Habby şirketi tarafından geliştirilen bir video oyunu serisidir. Bu birim, Penguin Isle, PunBall gibi önceki hit ürünlerin piyasaya sürülmesiyle topluluk tarafından büyük beğeni topluyor. Bugün benzersiz bir atış sahnesi oynanışına sahip olmasına rağmen, bu popüler oyun hala ilk kez oynayanlara aşinalık getiriyor. 


Kinja Run v1.3.0 MOD APK


Kinja Run oyununu oynamanın basit bir yolu ile, oyundaki işlem mekanizmasında ustalaşmak için oyuncuların sadece birkaç seviyeye ihtiyacı olacak. Üstün bir 3D grafik platformuna, düzgün hareket eden animasyona sahip olan Kinja Run, kullanıcılara harika bir görsel deneyim getiriyor. 


Kinja Run Para Hilesi


Bununla birlikte sahneler, son derece ateşli ve göz alıcı silah savaşları var. Oyunda son derece yetenekli uçuş becerilerine sahip bir kedi Ninja'ya dönüşeceksiniz. Bu kedinin görevi, yoldaki kötü canavarları yok etmek ve mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışmaktır.


Kinja Run Altın Hilesi


Geliştirme ekibinin ilk duyurularından itibaren Kinja Run, bugün benzersiz ve tatsız bir oynanışa sahip bir oyun olarak topluluğa duyuruldu. Aslında bu, dünyanın koşan şut ve şut mekaniğinin sahibi olan oyundur. Ancak bu oyunla daha önce hiç oynamamış oyuncular gönül rahatlığıyla oyunun tadını çıkarabilirler. Çünkü süper ürün Subway Surfers'ı daha önce deneyimlediyseniz, kesinlikle ilk oyundan itibaren oyunla tanışacaksınız.


Kinja Run Hile Apk


Buna göre, oyun boyunca oyuncular ilerlemeye devam etmek için engellerin üstesinden gelmeye çalışmak ve araziden yararlanmak zorunda kalacaklar. Özellikle yolun kapatılması sırasında yolunuza çıkan canavarlarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. 


Kinja Run Apk indir


Onları ortadan kaldırmak için oyunun size sağladığı silahları kullanın. Oyun ayrıca son derece dramatik Rouglike oyun modlarına sahiptir. Bununla birlikte, hem koşarak hem de dövüşerek uygulanan Idle mekanizmasıdır.


Kinja Run Apk Dayı


Basit oynanışa rağmen, bu oyunda ustalaşmak çok zordur. Çünkü ilerleyen zamanlarda hem engeller hem de canavarlar gittikçe daha yoğun görünecek. Oyuncuların hızlı bir şekilde koşma hızına adapte olmasını ve oyun becerilerinde sorunsuzca ustalaşmasını gerektirir.


Kinja Run indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Treasure Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar