Armed Heist Mega Hileli MOD APK [v2.9.2]

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
Armed Heist Mega Hileli MOD APK [v2.9.2] 1 Armed Heist Mega Hileli MOD APK [v2.9.2] 2 Armed Heist Mega Hileli MOD APK [v2.9.2] 3 Armed Heist Mega Hileli MOD APK [v2.9.2] 4 Armed Heist Mega Hileli MOD APK [v2.9.2] 5

Armed Heist Mega Hileli MOD APK [2.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. La Case de papel hayranları için harika bir oyun. banka soymak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.


Armed Heist 2.9.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük hilesi
  2. Azaltılmış silah geri tepmesi.
FPS oyunları, getirdiği savaşlar nedeniyle her zaman en popüler oyun türlerinden biri olmuştur. Oyuncuların seçmesi ve eğlenmesi için birçok FPS oyunu var çünkü bu zaten popüler bir tür. Oyuncu çoğu zaman düşmanla savaşmak ve rehineleri kurtarmak için bir kahraman rolünü oynayacak. Ancak Armed Heist oyunu farklıdır; oyunculara yalnızca sahip olabileceği benzersiz deneyimler sunar. Oyun, oyuncuları diğer oyunlarda sıklıkla gördüklerinden çok farklı bir bağlama getirecek. Başkalarını kurtarmak için bir kahraman olmaktan sıkıldıysanız, bu oyun harika bir seçim olacaktır.


Armed Heist v2.9.2 MOD APK


PAYDAY benzeri bir oyundur. Çoğu FPS oyununda, oyuncular zor görevleri üstlenmek ve dünyayı kurtarmak için genellikle asker veya kahraman olurlar. Oyunların çoğu bu şekilde ilerliyor, bu nedenle oyuncular artık oyuna pek ilgi duymuyor gibi görünüyor. Ama oyuncu bu oyuna gelirse, artık bir kahraman değil, bir haydut değişecek. Bu oyun "Para Soygunu" filminden esinlenmiştir ve oyundaki ana karakter ve film aynı şeyi yapar bir banka soymaktır. Oyuncu, mükemmel bir plan oluşturmak, polisin dikkatinden kaçmak ve bankayı soymak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışacaktır. Bu benzersiz bağlam sayesinde oyun, oyuncuların eğlenmesi için günümüzün popüler oyunlarından tamamen farklı bir deneyim sunuyor.


Armed heist: tps banka soygunu apk


Oyunun benzersiz bağlamının yanı sıra, oyunun başarısına önemli ölçüde katkıda bulunan bir şey daha var, o da görsel tarafı. Oyun 3B grafik tarzında inşa edilmiştir, bu nedenle oyunu oynarken oyuncu oyunun gerçeğini hissedecektir. Yalnızca 3D grafikler elde etmekle kalmaz, aynı zamanda oyun oynarken oyuncular birinci şahıs bakış açısıyla da oynayabilir, böylece deneyim daha da inanılmaz hale gelir. Oyundaki her şey, onu canlandırmak için tasvir edilmiştir. Karakterlerden, maskelerden, silahlardan ve daha fazlasından, hepsi mükemmellik için yüksek derecede mükemmellikle birlikte gelir. Armed Heist Apk, Armed Heist hile indir gibi arama yapan oyuncular, birinci şahıs olarak oyun oynarken kendilerini aksiyona, silahlı savaşlara sokabilir, 3D formatıyla birlikte her şey çok daha iyi. Ses olan grafiklerle gidin; oyuncunun duygularını yüceltmek için her kareye dikkatlice yerleştirilir. Farklı arazilerde yürüyen ayak seslerinin sesi farklı sesler, diğer silahların silah sesleri ve daha fazlasını yapar. Bunların hepsi harika işler yapmak için bir araya geliyor.


Armed Heist TPS Banka Soygunu Savaşı Silah Oyunu


Oyunda, oyuncuların gerçekleştirmesi gereken birçok görev var ve bunlar düzenden gereksinimlere tamamen farklı. Şimdiye kadar, deneyimlenecek farklı görevler ve haritalar içeren 70'den fazla farklı aşama var. Oyuncular, seçme hakkına sahip olduğunuz diğer birçok FPS oyununda olduğu gibi atanan görevlere göre gerçekleştirmezler. 


Armed Heist hile nasıl indirilir?


Oyun, 70'ten fazla farklı konumu işaretleyecek bir Suç Haritası sağlayacak ve yağmalamak için birini seçmeniz gerekiyor. Bu yerler çok sağlam inşa edilmiş, bu yüzden para çalmak için mükemmel bir plan gerekiyor. Ancak zaman kaybetmek istemiyorsanız, kısa sürede her şeye saldırmak ve çalmak için tankı kullanın. Ancak bu polisin dikkatini çekecek ve oyuncuyu tutuklamaya gelecekler.


Armed Heist Apk Para Hilesi


Oyuna başlamadan önce bir karakter kullanmalı ve oyun, oyuncunun bir karakter yaratmasına izin verecektir. Oyunun karakter özelleştirme yeteneği çok yüksek; oyuncu, oyunu deneyimlemek istediği herhangi biri olabilir. Örneğin, dilerseniz, sadece haydut ve suçlu olamazsınız, aynı zamanda bir banka soymak için bir polis memuru da olabilirsiniz. Oyunda farklı stillerle kullanabileceğiniz birçok farklı kıyafet bulunuyor. Bir haydutun ilgili olduğu temel şeylerden biri kimliği gizlemek ve maske kullanmaktır. Oyun, oyuncuların kullanması için birçok farklı maskeye sahiptir.


Armed Heist online mi


Zaten bir FPS oyunu, cephanelik vazgeçilmez çünkü bu çalmak için bir araçtır. Bu yüzden oyun, oyuncuların banka soygunlarında kullanması için devasa bir silah cephaneliği getirdi. Oyunda tabanca, av tüfeği, saldırı tüfeği ve oyuncuya hizmet etmeye hazır oyun gibi her tür silah var.


Armed Heist İndir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Kung Fu Clicker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar