Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK 1 Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK 2 Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK 3 Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK 4 Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK 5 Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK 6

Johnny Trigger v1.12.23 Para Hileli MOD APK, Android için Johnny Trigger apk modunu ücretsiz indirin, mafya vendetta dünyasına yolculuk etmek ve çekim becerilerinizi en üst düzeye çıkarmak için sınırsız para. Daha az konuşma, daha çok çekim.


Johnny Trigger v1.12.23 AÇIKLAMASI


Önce vur, asla soru sorma. Johnny Trigger, işleri halletmekle ilgili bir oyundur ve size silah doğrultanların konuşmak isteyip istemediğini öğrenmek için beklemeyin. Platform aksiyon oyunu, düzinelerce başka başarılı mobil oyun yayınlayan endüstri gazileri SayGames tarafından geliştirildi.


Johnny Trigger 1.12.23 Para Hile APK Ancak bu şüphesiz en iyi çabalarından biridir. Johnny Trigger, platform oyunlarını alır ve onu gerçekten özel bir şeye dönüştürür. Oyunun ağır çekim aksiyon klipleri çok havalı görünüyor ve fırsat bulduğunuzda oyunu oynamanızı sağlayacak.

Çekim, Matrix tarzı ağır çekim aksiyon ve her şeyi haklı kılan bir mafya hayranıysanız, Johnny Trigger tam size göre.Johnny Trigger oynanışı


Basitçe söylemek gerekirse, küçük mafya adamınız oyun boyunca koşarken kontrol edemezsiniz. Bunun yerine, kendi kendine koşar ve siz tetik parmaklarının kontrolünü elinize alırken ağır çekimde harekete geçer. Bir grup düşmana süper havalı bir ön atış yapacak ve siz onları havadayken vuracaksınız. Daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen bir oyun tarzı ve oyunu gerçekten eğlenceli ve bağımlılık yapıcı hale getiriyor.

Oyunun karmaşıklığı konusunda pek bir şey yok. Johnny'nin hareketlerini kontrol etmek zorunda olmadığınızı görünce, tamamen oyunun çekim yönüne odaklanmakta özgürsünüz.


Johnny Trigger 1.12.23 Silah Hile APK

 

Genellikle iki veya üç düşmanla karşı karşıya kalırsınız ve başlangıçta onları yenmek için altı merminiz olur. Bu sayı, oyun ilerledikçe açıkça artacak ve ayrıca düşmanlarla başa çıkmak için daha fazla mermi alacaksınız.

Yaratıcı ölüm
Dahası, onları vurmanın yeni yollarını da fark etmeye başlayacaksınız. Örneğin, bazen rakiplerinizi vurmak için mermilerinizi metal bir yüzeyden sekmeniz gerekecek ve ayrıca düşmanlarınızı alt etmek için patlayıcı varilleri veya ortamdaki diğer şeyleri ateşleyebilirsiniz.


Johnny Trigger 1.12.23 Karakter Hile APK Rehineler
Yol boyunca rehinelere ve tuzaklara dikkat edin. Oyun size üzerinde çalışmak için gittikçe zorlaşan bir arazi sunmaya çalışacak ve kendinizi vurulmamak için hızlı düşünmeniz gerekecek.

Patron kavgaları
Oyun, patron dövüşlerini karışıma dahil etmede iyi bir iş çıkardı. Bu, modern oyunlarda genellikle eksik bulduğumuz bir şeydir, bu nedenle SayGames'in bunu geri getirmek için çaba sarf ettiğini görmek harika. Patron dövüşleri, oyundaki normal düşmanlarla aynı şekilde çalışır, ancak onları düşürmek için çok daha fazla mermi gerekir. En önemli şey, onları her koşuda olabildiğince çok vurduğunuzdan emin olmaktır, aksi takdirde mermileriniz bitebilir ve sizi dışarı çıkarırlar.

Johnny Trigger oynamak için ipuçları
Oyuna alışmak oldukça kolaydır, bu yüzden üstesinden gelmek için çok fazla ipucuna ihtiyacınız olmayacak. Aslında, ihtiyacınız olan şeylerin çoğu oyunun erken safhalarında alınabilir, bu yüzden fazla sorun yaşamadan çözmelisiniz. Yine de, mükemmel puanı almanıza yardımcı olacak birkaç ipucu vereceğiz.

Numaralara dikkat edin
Bazen rakip sizi vurmadan önce ona ulaşamayacakmışsınız gibi görünebilir. Merminizi sektirmek için metal bir yüzeye ateş etmek veya üzerine bir şey düşürmek için bir ip gibi onları önce aşağı indirmenin başka yollarını aramanız gereken yer burasıdır. Bu yöntemleri kullanarak ekstra puan kazanacaksınız.

Rehineleri öldürmeyin
Bazen silahsız insanlar olacaktır - bu enderdir, ama olur. Onları vurmayın. Genellikle yardım için ağlarlar, bu yüzden görmeleri kolaydır. Bir rehineyi öldürürseniz, o seviyeyi kaybedersiniz.

Johnny Trigger Mod APK - Sınırsız para, Reklam yok


Johnny Trigger için kilidi açık, reklamsız hileli mod apk'yı indirebilirsiniz. Bu size kilidinizin açılmasını sağlar, yükseltmeler için harcayabileceğiniz reklam yoktur. Yükseltmeler yeni kıyafetlere ve daha iyi ateşli silahlara harcanabilir. Bu, oyunu genel olarak daha eğlenceli hale getirecek.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar