Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [v2.5]

Puan: 2.00 (Oylar: 3)
Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 1 Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 2 Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 3 Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 4 Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 5 Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [v2.5] 6

Grand Gangsters 3D Para Hileli MOD APK [2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Polis ve diğer birçok rakip tarafından şiddetli bir kovalamaca ile karşı karşıyasınız.


Grand Gangsters 3D 2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Grand Gangsters 3D, fantastik bir 3D açık dünyada eğlenceli bir suç deneyimi sunuyor. Uçsuz bucaksız şehri özgürce keşfediyor ve gangsterle yüzleşiyorsun. özgürce hareket edebilirsiniz, örneğin sokağa bir silah alıp herkese vurabilirsiniz; Ayrıca yolda herhangi bir favori arabayı soyabilir ve sürebilirsiniz. Elbette, yanlış bir şey yaparak polis tutuklamasıyla karşı karşıya kalacaksınız. İyi bir vatandaş olabilir ve yasalara uyabilirsiniz. Oyun size 6 tipik görevle savaşmak ve araba sürmek gibi iki farklı görev türü seçeneği sunuyor. Tamamladığınızda ve yeterli derecelendirme yıldızını aldığınızda, şehrin kilidini açar ve daha ilginç şeyler keşfedersiniz. Yeni, daha zor görevlerle karşı karşıyasınız ve daha güçlü düşmanları yok ediyorsunuz. Oyun boyunca birçok harika eşya toplayabilirsiniz.


Grand Gangsters 3D v2.5 MOD APK


Grand Gangsters 3D birçok ilginç ayrıntıyı yeniden yaratıyor. Keskin 3D simülasyonda muhteşem şehir manzaralarının tadını çıkarırsınız. Yayaları izleyebilir, trafiği izleyebilirsiniz. Her nesnenin kendi özerk davranış programı vardır ve her şey rastgeledir. Oyun farklı seviyelere sahip 4 alana ayrılmıştır. Her bölgede, aşağıdakiler dahil olmak üzere oyun seçenekleriniz vardır: dövüş veya araba sürme; ve her türün 6 farklı görevi vardır. Ayrıca oyun 10'dan fazla silah türü, farklı tarzlara sahip 5 araç türü sunuyor. "Payback 2"deki çeşitli deneyimler gibi, üst düzey teçhizat geliştirmek için eşyaları toplamanız gerekiyor. Oyun maksimum deneyim özgürlüğü sunar ve istediğiniz her şeyi yapmakta tamamen özgürsünüz.


Grand gangster APK -- Para hilesi


Grand Gangsters 3D, geliştirici Doodle Mobile Ltd tarafından üretilmiştir. Oyun, efsanevi GTA: Vice City'den oldukça ilham almıştır. Atraksiyonlar ve acımasız sokak suçlarıyla dolu karanlık bir şehir olan San Andreas Fault şehirlerinde tehlikeli bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Şehirden geçen bir motorlu aracı çalıp polisi geçebilir veya tüm trafik ışıklarının kanunlarına uyabilirsiniz. Araba çalar, polisten kaçar, sokaklarda yarışır ve diğer suç çetelerini vurursunuz. Grand Gangsters 3D, şu gibi şeylerle harika bir aksiyon oyununa sahiptir: ateş etme, birbirini yumruklama, yarışlara katılma. Oyun güzel 3D grafiklere ve geniş, gerçekçi bir ortama sahiptir. Oyunun uygun bir konsolu var ve alışması kolay. 15'ten fazla silah çeşidini kullanarak şehrin 4 farklı bölgesinde birçok harika görevi çözerken çok eğlenceli anlar yaşıyorsunuz.


Grand gangster APK Dayı


Grand Gangsters 3D sizi Sin City'ye getiriyor ve zorlu bir savaş yolculuğunu keşfediyorsunuz. San Andreas Fault'daki birçok şehirde tehlikeli bir yolculuğa başlıyorsunuz ve bu, “Payback 2”nin şehir kilidini açması gibi. Oyun sizi sokak suçlularının karanlık, büyüleyici ve acımasız dünyasına götürüyor. Görevin, şehri 6 tür görevle keşfetmek. Bir suçlu gibi bir motorlu aracı çalıp polise karşı savaşma ya da tüm trafik ışıklarında yasayı yaşama seçeneğiniz var. Araba çalmak, polisten kaçmak, caddede yarışmak ve diğer çeteleri vurmak gibi pek çok çılgınca şey yapıyorsunuz… 


Grand Gangsters 3D Apk Hile


Bir dizi suçlunun zirvesine çıkacak kadar cesur olmanız gerekiyor. Oyun, heyecan verici bir nişancı, ücretsiz aksiyon ve yarış oyunu arasında harika bir kombinasyon sunuyor. Ayrıca, çok detaylı 3D grafikler “Payback 2”den daha aşağı değildir. Oyun basit ve kontroller sezgisel. Oyun, sand-box türünü seven oyuncular için gerçekten harika bir seçim.


Gangster apk Para Hilesi


Grand Gangsters 3D, araba çalmak, suç dolu bir şehirde çılgınca yarışmak ve en güçlü olmak için diğer rakiplere karşı ateş etmek gibi çılgın görevlerle doludur. Oyun, oyuncuların San Andreas'taki bir şehirde tehlikeli bir yolculukta ateş etmelerini, dövüşmelerini ve yarışmalarını sağlar. Bölgedeki tüm suçluların lideri olma hayaliyle azılı bir gangster olacaksınız. Polis ve diğer birçok rakip tarafından şiddetli bir arama ile karşı karşıyasınız. Sokak kralı olmak için her şeyi yapmalısın. Oyunun “Payback 2” gibi birçok güçlü yönü olmasına rağmen, birçok açıdan “GTA” anıtıyla karşılaştırmak hala çok zor. 


Grand Gangsters 3D Apk indir


Oyun, hepsi gerçekten netlik ve gerçekçilik elde edemeyen 3D görüntü teknolojisine sahiptir. Ayrıca bazı efektler, patlamalar, mermilerin uçuşması, çarpma, yumruklama veya motor sesleri gibi sesler hala oldukça silik. Kısacası, birçok büyüleyici görev, sezgisel arayüz, ilginç oyun, göz alıcı grafikler ile deneyimlemek için bir oyuna ihtiyacınız varsa, Grand Gangsters 3D hala harika bir seçimdir. En güçlü mafya patronu olma yolculuğuna hazır olun.


Grand Gangsters 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bad North Jotunn Editon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar