Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [v7.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [v7.8] 1 Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [v7.8] 2 Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [v7.8] 3 Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [v7.8] 4 Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [v7.8] 5 Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [v7.8] 6

Hero Tower Wars Para Hileli MOD APK [7.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi savaşlarda kahraman olmaya hazır mısın?


Hero Tower Wars 7.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm kahramanların kilidi açıldı
  3. Tüm kalelerin kilidi açıldı
  4. Reklamlar kaldırıldı

Hero Tower Wars, oyuncunun yakalanan prensesi kurtarmak için canavarların saflarını kırmaya çalışan bir kahraman rolünü oynadığı bir oyundur. Gücünüzü bu canavarlara saldırmak için kullanacaksınız ve güçlendirme eşyaları alacaksınız. Aynı zamanda krallığınızı kurabileceğiniz boş bir arazi de buluyorsunuz.


Hero Tower Wars v7.8 MOD APK


Oyuncular, Hero Tower Wars'daki çeşitli kulelerde kahramanlarının yolculuğuna devam edecek, çünkü yeni sürüm üstesinden gelmeleri gereken birçok zorluğu beraberinde getiriyor. Özellikle Noel etkinliği, üstesinden gelmeleri gereken etkileyici seviyelerde gerçekleşir. Karakterleri için etkileyici görünümler toplamak kesinlikle gereklidir. Ayrıca, bu tatilin atmosferini diğer oyunculara getirmek için bazı seviyeler de dekore edilmiştir.


Hero Tower Wars Para Hilesi


Oyuncuların tamamlaması için bu oyuna yeni seviyeler eklendiğinde işler burada bitmiyor. Farklı görünümlere sahip birçok güçlü düşmanı alt etmeye devam edecekler ve bunları aşmak için özel stratejiler düşünecekler ve güçlerini artırmak için gerekli silahları toplayacaklar. Hikaye, gizemli bir ejderha prensesi yakaladığında başlar ve kahraman, Hero Tower Wars'ta prensesi kurtarmaya çalışmak için hala bacaklarına yapışır. Ancak talihsiz bir şey, ejderha tarafından devrildiği ve en üst katta hüküm sürdüğü ve teste gelmesini beklerken en alt kule katına düştüğünde talihsiz bir şey oldu. Aynı zamanda en üst kata ulaşmak için birçok farklı düşmanı yenmeniz gerekiyor ve tabii ki stratejiniz onları yok etmek için güç almak.


Hero Tower Wars Kahraman Hilesi


Maç kuralı, karakteri ve düşmanı gördüğünüzde anlaşılır; Karakteri, saldırıya öncelik vermek istediğiniz düşmanın konumuna doğru sürükleyeceksiniz. Aynı zamanda, kahramanın ve canavarın kafasının tepesinde, şu anda sahip oldukları güç birimine karşılık gelen sayılar olacaktır. Yani eğer kahraman ve canavar karşılaşırsa, güç statüsü diğer taraftan daha düşükse bir taraf otomatik olarak devreden çıkar. Bu oyunda belirleyici olanın güç olduğu söylenebilir.


Hero Tower Wars Hile Apk


Hero Tower Wars'ta kahramanlar canavarlara saldırdığında bir güç düşünürseniz yardımcı olur, böylece gücü artırabilecek veya azaltabilecek birçok şey bulacaksınız. Canavarın güç numarasını görebilirsin ve onu yenersen senin olacak. Aynı zamanda, bazı öğelerin güç artı ve eksi etkileri vardır, bu nedenle onu almak için sırayı seçeceksiniz. Güçlü görünümlerin kilidini açmanıza yardımcı olan bir ödül çubuğu olacak ve bir seviyeyi tamamladığınızda enerjisi artacak.


Hero Tower Wars Apk indir


Düşmanları yenmenin ve prensesi kurtarmanın yanı sıra senin işin bir krallık inşa etmek. Halihazırda inşa edilmiş bazı binalarla kendinize boş bir arsaya sahip olacaksınız ve bunlardan biri tamamen perişan. Böylece, yeni binalar yapmak için elde ettiğiniz kaynakları kullanacak ve eski şeyler yeni bir görünüm alacak şekilde yükseltilirken arazinin yavaş yavaş büyümesine yardımcı olacaksınız.


Hero Tower Wars indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun 3pt Contest Basketball Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar