Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v20.0]

Puan: 4.75 (Oylar: 4)
Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v20.0] 1 Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v20.0] 2 Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v20.0] 3 Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v20.0] 4 Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v20.0] 5 Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v20.0] 6

Pixel Fury 3D Multiplayer Mega Hileli MOD APK [20.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Minecraft, PUBG tarzı oyunları seviyosanız bu Battle Royale oyununu kesinlikle deneyin.


Pixel Fury 3D Multiplayer 20.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Maksimum Zırh
  3. Anında Öldürme hilesi
  4. Seri ateş hilesi
  5. Yüksek Kafadan Vuruş Hasarı
  6. Maksimum Ateş Mesafesi
  7. Yangın Gecikmesi Yok
  8. Mermi dağılması yok
  9. Reklamsız
  10. Anti Ban

Minecraft piyasaya sürülmeye başladığı andan itibaren güncel noktalara kadar her zaman oyuncuların kalbini kazanır. Bu nedenle, daha sonra üretilen ve oyuncuları çekmek için bu tür grafikleri yeniden kullanmak isteyen bazı oyun ürünleri var. Pixel Fury 3D Multiplayer, zamanın trendlerinden tam anlamıyla yararlanan oyunlardan biridir. Temelde Minecraft tasarımını kullanan bir Battle Royale oyunudur. Bu akıllı seçim, oyun için bir marka yarattı ve oyunculardan çok fazla destek getirdi.


Pixel Fury 3D Multiplayer v20.0 MOD APK


Pixel Fury, Battle Royale oyununun kullanımı sayesinde bir geliştirme oyunu olarak bilinir. Bu yüzden birçok insan arasında karışık dövüşleri de destekliyor. Sabit bir internet bağlantınız olduğu sürece dünyanın her yerinden birçok insanla savaşabilirsiniz. Battle Royale'in basit kurallarına göre oyun otomatik olarak 100 kişiyi bulacak ve onları gizli adaya götürecek. Burada hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacaklar ve bu yerden kaçmak istiyorlarsa hayatta kalan son kişi olacaklar. Böyle bir harita üzerinde birçok oyuncunun etkileşimi, birçok farklı taktik türü yaratır. Eşsiz ve farklı durumlar, oyuncular bunu deneyimlediğinde oyunun ana çekiciliğidir.


Pixel Fury 3D Multiplayer Para Hilesi


Genel olarak Battle Royale ve özel olarak PUBG'ye aşina olanlar için harita, oyun deneyiminde çok önemli bir faktör. Küçük harita, oynamak için rakiplerle hızlı bir şekilde tanışmanıza izin verecektir. Üstelik maçlar çok uzun sürmeyecek ve zamanınızı boşa harcamayacaktır. Ancak bunun gibi küçük haritalar keşif unsuruna değil, sadece savaşlara odaklanacak. 


Pixel Fury 3D Multiplayer Apk indir


Pixel Fury, oyunculara eğlenceli bir atmosfer sunar ve size büyük bir harita sunar. Oyuna katılırsanız, haritanın bir şehir kurma oyunu gibi olduğunu hemen anlıyorum. Binalar birbirine yakın inşa edilmiştir, yollar açıkça belirtilmiştir, böylece şehirde kolayca hareket edebilirsiniz. Bu nedenle, düşmanları atlatmak ve gelecekteki savaşlara hazırlanmak için daha fazla zamanınız olacak. Ayrıca haritada yakın ama savaşla ilgili olmayan yerler olacak ama görülmeye değer bir yer. Dövüş meraklısı değilseniz bu yerleri gezebilirsiniz. Ancak çembere dikkat edin çünkü çok çabuk küçülecek ve yakında rakibinizle karşılaşacaksınız.


Pixel Fury Mermi Hilesi


Bu oyunun, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlarla dolu bir cephanelik sunduğu doğrudur. Oyuna gelirken sandığı aramanız gerekecek. Size birkaç farklı ekipman türü verecekler. Şanslıysanız, hemen silah alacaksınız. Diğerlerinden daha önce elinde silahlarla, onları yenmek için silahı olmayanları hemen bulun. 


Pixel Fury Elmas Hilesi


Ancak sizden daha güçlü silahlara sahip kişilerle karşılaşmanız şanssızsa, muhtemelen öldürüleceksiniz. Av tüfeği, hafif makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği vb. gibi geleneksel silahlara sahip olabilirsiniz. Veya bazen bir el bombası veya alev makinesi gibi daha büyük yıkıcı güce sahip silahlar alabilirsiniz. Silahlara ek olarak, hafif kılıçlar, mayınlar veya yaylar gibi başka silahlar da alabilirsiniz. Aldığınız silahın türüne bağlı olarak hayatta kalmak için bir strateji geliştirin.


Pixel Fury Silah Hilesi


Oyun ayrıca Minecraft'taki gibi silahları yükseltme ve kullanma mekanizmasına sahiptir. Oyunda ne kadar uzun süre kalırsanız, seviyeniz o kadar yüksek olur. Her seviye atladığınızda, kendi istatistikleriniz gibi avantajlar elde edebilirsiniz. Ayrıca oyuncular yolda topladıkları malzemeleri yeni eşyalar yapmak için de kullanabilirler. Hayatta kalmak için tüm potansiyelinizden en iyi şekilde yararlanın.


Pixel Fury Apk Hile


Oyun size Deathmatch, Team Deathmatch ve Capture the Flag gibi çeşitli modlar getirecek! Bunların hepsi, oyuncunun normalden farklı kurallarla savaşmasına izin veren çekici modlardır. Genelde oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız bu modlarda deneyebilirsiniz.


Pixel Fury İndir (MOD, Tanrı Modu, Mega)


Bir önceki android oyun Specimen Zero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Pi*el worlds"

KAZIM—2011

2 yıl önce

Çok güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar