Lunch Hero Para Hileli MOD APK [v0.29.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Lunch Hero Para Hileli MOD APK [v0.29.1] 1 Lunch Hero Para Hileli MOD APK [v0.29.1] 2 Lunch Hero Para Hileli MOD APK [v0.29.1] 3 Lunch Hero Para Hileli MOD APK [v0.29.1] 4 Lunch Hero Para Hileli MOD APK [v0.29.1] 5

Lunch Hero Para Hileli MOD APK [0.29.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, düşmanla savaşabilmek için yalnızca uzun menzilli saldırılar yapabilen savaşçıları kontrol edecek.


Lunch Hero 0.29.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas hilesi // Harcadığınızda artar
  2. Sınırsız Altın hilesi // Harcadığınızda artar
  3. Sınırsız para hilesi

Mobil oyun pazarı, daha fazlasını üretme potansiyeline sahip olarak büyüyor. Lunch Hero oyunu da bunlardan birisidir. Bunun ana nedeni, akıllı telefonların yaşamda çok popüler hale gelmesi ve herkesin birçok farklı amaç için kullanabilmesi için bir tanesine sahip olması gerektiğidir. Eğlence dahil, kullanıcılar cihazlarında kitap okuyabilir, müzik dinleyebilir, oyun oynayabilir ve daha birçok şey yapabilir. Bu sayede mobil oyun platformu her zamankinden daha fazla büyüyor ve oyuncuları tatmin etmek için birçok yeni oyun doğuyor. Her gün, oyuncuların seçebilmesi için binlerce yeni oyun yayınlanıyor, ancak hepsi yüksek kalitede değil.


Lunch Hero v0.29.1 MOD APK


Bazıları oyuncuların deneyimlemesi ilginç hiçbir şey olmadan doğdu. Peki oyuncuların eğlendirmesi için en uygun oyun hangisidir? Bu zorlu sorunun cevabı, heyecan verici bir RPG oyunu olan Lunch Hero'dur . Bu oyunda, oyuncuların oynaması ve hissetmesi için birçok ilginç ve benzersiz şey var. Oyun, oyuncuların daha önce deneyimlediklerinden farklı bir oyun tarzına sahiptir; gerçekten de bu harika bir deneyim olacak.


Lunch Hero 0.29.1 Para Hile Apk


Yemek yemek insanların, hayvanların ve bitkilerin temel bir ihtiyacıdır çünkü vücuda enerji vermenin yolu budur. İnsanlar ancak iyi beslendiklerinde gelişebilirler. Bu nedenle, herhangi bir öğünü kaçırırsanız, bir kişinin gelişimini ve çalışmasını etkileyecektir. Yemek yemek sadece büyümekle ilgili değildir; yemeklerin tadını çıkarmak gibi pek çok şey yapmakla ilgili. Pek çok insan, onları kendilerine getiren lezzetlerin tadını çıkarmak için ana yemeği yer. Ama öğle yemeğinizi bir amaç için acımasızca soyan bir canavar vardı. Kimse öğle yemeğinin tekrar çalınmaya hazırlanmak için çok uzun sürmesini sevmez. Bu, kendini rahatsız hisseden birçok insan içindir ve siz de dahil olmak üzere, oyuncu oyunu deneyimlemek için bir süper kahraman oynayacak. Oyuncular, oyunun sunduğu heyecan verici bir macera yaşayacaklar. Ama o biletin amacı çalınan öğle yemeğimi bulmaktı. Oyuncular yemek yemek için öğle yemeği bulmak ister mi?


Lunch Hero 0.29.1 Altın Hile Apk


Bugün piyasadaki çoğu oyun gibi, bu oyun da deneyimlemeniz için çok canlı bir 3D grafik stiline sahiptir. Ancak birçok oyunun elde etmeye çalıştığı gerçek görüntülerin aksine, bu oyunda her şey çok daha basit. Oyundaki kahramanlar ve canavarlar, oyunu çok çeşitli oyuncular için basit ve erişilebilir hale getirmek için chibi tarzında tasarlanmıştır. Oyundaki sahneler de oyuncuların oyunu oynarken korkmamaları için parlak renklerde tasarlandı. Basit tasarımın nedeni, donanımı oyuncunun cihazları için optimize etmektir. Oyuncuların bu oyunu oynayabilmek için güçlü bir cihaza ihtiyacı yoktur. Oyuncuların bu oyunu deneyimlemesi için orta seviye bir konfigürasyon fazlasıyla yeterli.


Lunch Hero 0.29.1 Elmas Hile Apk


Oyuncu savaşa başlamadan önce, kontrol etmek için bir kahraman seçmelidir. Bu oyunda, oyuncuların seçebileceği birçok farklı kahraman var, ancak ortak bir şey, hepsinin uzun menzilli saldırmaları. Oyuncular, düşmanla savaşabilmek için yalnızca uzun menzilli saldırılar yapabilen savaşçıları kontrol edecek. Her savaşçının, oyuncuların savaşta kullanabileceği farklı bir sınıfı vardır. Örneğin Maskman sınıfına sahip Hodari ve dövüşmek için kullandığı silah bir tatar yayıdır. Hodari yüksek fiziksel güce sahiptir, ancak ateş hızı diğer karakterlerden daha yavaştır. Ignis, bir ninja ile ilişkili dişi bir büyücüdür, bu nedenle saldırı hızı hızlı ve güçlüdür, ancak HP'si diğerlerinden daha düşüktür. Oyuncular, dövüşürken kullanmak istedikleri herhangi bir karakteri seçebilirler.


Lunch Hero Son Sürüm Apk indir


Oyunun oynanışına bakıldığında, oyuncuların deneyimlemesi için diğer oyunlara göre ufak bir fark olacaktır. Oyuncular saldıracak karakteri kontrol etmezler, hareket edecek karakteri kontrol ederler ve karakter otomatik olarak saldırır. Oyuncu hareket ederken, kahraman saldırmaz ve sadece aşık olarak dururken saldırır. Ancak hareketsiz durursanız, oyuncu düşmanın saldırılarından kaçamayacaktır. Öyleyse düşmana saldırmanın bir yolunu bulun ve düşmandan kaçınmak için sürekli hareket edin. Oyuncunun kazanmasının tek yolu, vur ve koş oyununu kullanmaktır. Oyuncuların kazanabilmek için ne zaman hareket edeceklerini bilmeleri gerekir. Düşmana dikkat etmezseniz, öldürülen tek sonuç.


Lunch Hero indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun TRANSFORMERS Earth Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar