Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [v1.0.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 1 Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 2 Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 3 Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 4 Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 5 Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 6

Speed Car Racing Para Hileli MOD APK [1.0.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular her zaman zirveye ulaşmaya ve maksimum ödüller almaya çalıştıkları için birçok heyecan verici yarış sunar.


Speed Car Racing 1.0.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Nitro hilesi
Speed ​​Car Racing, oyuncuların birçok farklı rakiple en üst sıralarda yer almak için yarışırken sürüş becerilerini sergiledikleri bir yarış oyunudur. Oyuncunun amacı, ödülleri toplamak ve bunları aracın görünümünü yükseltmek ve değiştirmek gibi birçok amaç için kullanmaktır. Aynı zamanda hızlanma mekanizması, aracın hız limitini açan eşyaları toplamak için dikkat gerektiren bir yeniliğe sahip.


Speed Car Racing v1.0.20 MOD APK


Speed ​​Car Racing'de oyuncular, üstesinden gelmek zorunda kalacakları rakiplerle yarışlara katılacaklar. Herkes, oyun ekranındaki her andan yararlanarak rakiplerinin önüne geçmek için ilk sıraya ulaşmak isteyecektir. Aynı zamanda, oyun ekranı boyunca bazı hız destek faktörleri de dağılmış durumda, bu nedenle bu, kendiniz için kazanmanız için temel olacaktır. Ayrıca oyunun kontrollerine de kolayca erişebileceksiniz.


Speed Car Racing Para Hilesi


Oyuncular, yarış arabalarını sola veya sağa kontrol etmek için iki ok butonunu kullanacak ve elbette hızı artırmak için gaz pedalına bakmanıza gerek kalmayacak. Sabit bir şekilde sürerseniz, hız sürekli olarak artacaktır ve virajlardan geçerken hassas kaymalar gerçekleştirmek için yalnızca fren pedalını kullanmanız yeterlidir. Ayrıca bölümleri geçmek ve yarışta üst sıralara çıkmak için bolca motivasyon bulacaksınız.


Speed Car Racing Nitro Hilesi


Oyuncular Speed ​​​​Car Racing'in oyun ekranına katıldığında, belirlemeleri gereken ilk faktör tur sayısıdır. Eğer yarışmanız gereken tur sayısı bir ise, o zaman diğer rakiplerinizi hızlı bir şekilde yenmeniz gerekecek çünkü rakiplerinizi geçmek için çok fazla fırsat ve zaman yok. Hız çubuğunun alt kısmında mana çubuğunu görebileceksiniz ve tabii ki mana çubuğu doluysa kendiniz etkinleştiremeyeceksiniz.


Speed Car Racing Hile Apk


Oyuncu driftleri yaptığında, o zaman kesinlikle, oyuncu enerjinin sürekli olarak depolanacağını kolayca görecektir. Diğer bazı oyunların aksine, bu oyun oyuncunun istediği şekilde hızlandırmak için bir nitro düğmesi sağlamaz. Oyuncuların nitro tankları bulmak için seviyeyi gözlemlemeleri gerekecek ve bir kez aldığınızda arabanın enerjisi tamamen serbest bırakılacak. Oyuncunun çok fazla sürüş becerisi ve yol tutuş durumu gerektiren bir unsurdur.


Speed Car Racing Apk indir


Oyunun seviyelerine katılırken dikkate değer bir nokta, ödül sayısıdır. Özellikle her oyun ekranından sonra, oyunun üst sıralarına karşılık gelen yıldız sayısını ve aldığınız para miktarını göreceksiniz. Elbette, maksimum ödül istiyorsanız, kazanan olmak gereklidir ve sizi kazanan yapmak için becerinin yanı sıra birçok faktör vardır.


Speed Car Racing Apk Son Sürüm


Speed ​​Car Racing gibi bir sürüş oyununu deneyimlediğinizde, arabanız için değerli yükseltme özelliklerini kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Paranızı performansını artırmak için kullanacaksınız ve elbette yükseltmeler sayesinde gözle görülür bir değişiklik göreceksiniz. Aynı zamanda, her yükseltme için harcamanız gereken para miktarı zaman içinde sürekli olarak artacak, bu nedenle daha fazla seviye tamamlamanız gerekecek.


Speed Car Racing indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crazy Goal APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar