EZ Knight Mega Hileli MOD APK [v1.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
EZ Knight Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 1 EZ Knight Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 2 EZ Knight Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 3 EZ Knight Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 4 EZ Knight Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 5 EZ Knight Mega Hileli MOD APK [v1.5.0] 6

EZ Knight Mega Hileli MOD APK [1.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Adil olmak ve doğru olanı savunmak için düşmanlarla savaşmak istiyorsun.


EZ Knight 1.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. MENÜ MODU
 2. Hasar Çarpanı
 3. Savunma çarpanı hilesi
 4. Sağlık Çarpanı
 5. Dodge çarpanı
 6. Zayıf Canavarlar
 7. Zayıf BOSS
 8. Beceri Çoklu Birim
 9. Uzaktan Saldırı
 10. Açık hız x3
 11. BOSS'la otomatik dövüş

EZ KNIGHT bir aksiyon enkarnasyon oyunudur. Adil olmak ve doğru olanı savunmak için düşmanlarla savaşmak istiyorsun. Canavarları yenmek için bir kahraman olmak istiyorsun. Her zaman pusuda bekleyen tehlikenin olduğu yeni topraklara sürekli geleceksiniz. 


EZ Knight v1.5.0 MOD APK


Size bir görev verilecek ve onu tamamlamanız gerekiyor. Savaşa girmek için özel beceriler ve silahlar hazırlamalısınız. Kendi başınıza veya takım arkadaşlarınızın yardımıyla savaşabilirsiniz. Oyundaki tüm efektler sizi büyük savaşlara götürecek. Düşmanı öldürdüğünüzde çekici ödüller alacaksınız.


EZ Knight Para Hilesi


Belirli bir gizemli ülkeyi keşfetme görevi size verilecek. Bu yerde, en güçlü şövalye takımını oluşturmak için diğer kahramanları toplamalısın. Dev ejderhaları en hızlı şekilde yok etmek için özel saldırılar planlamanız gerekiyor. Ek olarak, ekip üyelerinizi bağlayarak modern silahlar toplamalısınız.


EZ Knight Elmas Hilesi


EZ Knight'da basit bir kılıçla başlayacaksınız. Oyuncuların zırh, dev bıçaklar gibi modern silahları entegre etmesi gerekiyor. Çok sayıda elmas hazinesi toplayarak bu silahları yükseltebilirsiniz. Düşmanı yendiğinizde, sürekli olarak ödüller alacaksınız. Ayrıca, kanınızı korumaya çalışmalısınız.


EZ Knight Hile Apk


EZ Knight, muazzam yıkıcı güce sahip gerçekten sihirli bir savaştır. Yeni bir ülkeye maceranız ve kötü canavarları, yani ejderhaları yok etmek için ayağa kalkmaya hazırsınız. Kendin için savaşmana gerek yok ve diğer şövalyeler için de savaşmalısın. Bu nedenle, hayatınızı korumaya çalışmalısınız. 


EZ Knight Apk indir


Barışçıl dünyayı seviyorsun ve tarihte bir efsane yapmak istiyorsun. Bu oyun sizin için eğlence dolu olmayı vaat ediyor. Oyuncular, arkadaşlarıyla en güçlü şövalye takımını elde etme deneyimini yaşayabilir ve savaşlarda en hızlı zaferi elde edebilirler.


EZ Knight indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Dragon Sails Battleship War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar