Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 1 Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 2 Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 3 Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 4 Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 5 Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 6

Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [2.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehre yukarıdan indikten sonra, oyuncu bu zombilerle ölümcül bir savaşa katılacaktır.


Zombie Blast Crew 2.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
Vivid Games SA, yarış, boks veya solo dövüş gibi heyecan verici aksiyon konularına sahip bir oyun kütüphanesine sahip olmasıyla ünlü bir geliştiricidir. Yine de aksiyon oyunları serisinde Zombie Blast Crew en son ürün ve yakın zamanda piyasaya çıkması bekleniyor. Birkaç ülkede henüz piyasaya sürülmesine rağmen, oyun oyun topluluğunun ateşine neden oldu. Kanıt ise oyun adının internet haber sitelerinde yayınlanmış olmasıdır.


Zombie Blast Crew v2.2.0 MOD APK


Adından da anlaşılacağı gibi hikaye, insanlar ve zombiler arasındaki hayatta kalma savaşında geçmektedir. Bu, uzun zamandır birçok filmin ve oyunların ilham kaynağı olmuştur. Kendi içinde ölümcül bir virüs taşıyan zombilerin saldırısı tüm insanlığın dehşetini yaratmıştır. Bir kez ısırıldınız mı bir anda onlara dönüşürsünüz ve sevdiklerinize kesinlikle zarar verebilirsiniz. 


Zombie Blast Crew Para Hilesi


Oyunun dünyasına girerken, insan etini yemeye çalışan kana susamış zombilerle dolu bir şehre ineceksiniz. Yayılan ve ıssız bir şehir, her şey salgın tarafından yok edildi. Ve bu senin şehrin. Herkes kaçtı. Polisin yardımı beklemek için çok uzun. Siz ve diğer sakinler yaşamak ve yaşamak zorundayken, zombiler şehirde yan yan yürüyebilir. Sen, büyük sıkıntıdan kurtulan şanslı bir kişi, silahını almalı ve savaşmalı, kendi şehrini canavarlardan geri almalısın.


Zombie Blast Crew Altın Hilesi


Zombie Blast Crew, 2D formatında basit grafik stiliyle tasarlanmıştır, ancak ayrıntılara çok dikkat edilen “Vivid Games SA”dır. Her çimen, her gölge veya savaşırken her etki sonuna kadar getirilir. Bu, oyunu yalnızca diğer 3D aksiyon oyunlarından daha düşük kılmakla kalmaz, aynı zamanda oyunun boyutunu ve yapılandırmasını da en üst düzeye çıkarır. Renk gamı, zombiler tarafından yok edildiğinde şehrin yıkımını ortaya çıkarmak için çoğunlukla gri kullanılır ve oyuncuya daha gerçekçi bir his verir.


Zombie Blast Crew Elmas Hilesi


Bu oyunun en kapsamlı açıklaması budur. Şehre yukarıdan indikten sonra, oyuncu bu zombilerle ölümcül bir savaşa katılmalıdır. Bu arada, oyuncuların yakın dövüş silahları ve menzilli silahları olacak. Yakın dövüş silahları kılıç veya sopa olacaktır. Bu arada, uzun menzilli silahlar, silahlar, el bombaları ve füzelerle daha çeşitli olacak. Oyun sırasında kan, antibiyotik veya ilk yardım çantası gibi oyunculara yardımcı olacak farklı türde malzemeler olacak. Senin işin bu silahları savaşmak ve en önemlisi hayatta kalmak için kullanmak. Karakterinizin üzerinde HP yüzdesini gösteren bir çubuk görüntülenecektir. Mümkün olduğunca çok kan tutmaya çalışın. Ayrıca her oyun ekranının farklı gereksinimleri ve görevleri olacak. Her görevi tamamlayarak birçok çekici ödül kazanma fırsatına sahip olacaksınız.


Zombie Blast Crew Apk Hile


Oyunda bir çok zombi türü bulunmaktadır. Her zombi türünün dikkatinizi hak eden yetenekleri vardır. Muazzam hasara dayanabilenler var, uzaktan ateş edebilenler var ve daha da ürkütücü, çok hızlı saldırı hızına sahip olanlar var. Bu, silah kullanma konusunda çevik ve esnek olmanızı gerektirir. Bunları esnek ve akıllıca değiştirin ve kullanın. Gerekirse saklan. İmkanınız varsa savaşın. Her şey bir hayatta kalma savaşı. Yeteneğini göster ve bu savaşta bir kahraman ol!


Zombie Blast Crew Apk indir


Zombie Blast Crew, patronlar da dahil olmak üzere birçok farklı zombi ile size birçok heyecan verici seviye getiriyor. Beklenmedik bir şekilde, hala birçok olasılıkları var. Ancak karşılığında, çeşitli malzeme ve desteğe sahip esnek bir cephaneliğiniz var. Zombiler doğuştan gelen içgüdülerini takip eder ve siz beyninizi kullanabilir ve stratejik olarak çalışmak için onları manipüle edebilirsiniz. Daha spesifik olarak, oyunculara yardımcı olmak için hedef seçim modu otomatik olacaktır. Bu, doğruluk yükünü kısmen azaltarak oyuncuların stratejiye daha fazla odaklanmasına ve kendi becerilerini ve silahlarını kullanmasına yardımcı oldu. 


Zombie Blast Crew Apk Son Sürüm


Oyunun tepesinden görüntü, yeni düşmanlar keşfettiğinde ürkmemek yerine, oyuncunun etrafındakileri daha iyi kontrol etmesine katkıda bulunur. Oyuncuların hızlı hareket etmesine yardımcı olabilecek kolay kontrol bir artı puandır. Ayrıca, beceriler ayrıca net açıklama simgelerine sahip düğmeler halinde tasarlanmıştır.


Zombie Blast Crew indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun The Sun Key of Heaven APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar