Dragon Sails Battleship War Para Hileli MOD APK [v0.17.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Dragon Sails Battleship War Para Hileli MOD APK [v0.17.0] 1 Dragon Sails Battleship War Para Hileli MOD APK [v0.17.0] 2 Dragon Sails Battleship War Para Hileli MOD APK [v0.17.0] 3 Dragon Sails Battleship War Para Hileli MOD APK [v0.17.0] 4 Dragon Sails Battleship War Para Hileli MOD APK [v0.17.0] 5

Dragon Sails Battleship War Para Hileli MOD APK [0.17.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Büyük deniz savaşına hazır mısınız? Karayiplerin derinliklerine yelken açın ve savaşa katılın.


Dragon Sails Battleship War 0.17.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Dragon Sails Battleship War'daki büyük deniz savaşına hazır mısınız? Karayipler'in kalbine yelken açın ve açık denizlerde diğer zırhlılarla savaşa katılın! Daha önce keşfedilmemiş bir dünyayı keşfedin, savaş gemilerinizi yükseltin ve Yelkenlerin Kralı olun.


Dragon Sails Battleship War v0.17.0 MOD APK


Dragon Sails Battleship War güzel bir aksiyon simülatörüdür. Oyun 18. yüzyılda kuruldu. Oyuncunun büyük bir yelkenli gemiye erişimi olacak ve ardından Karayipler'e seyahat edecek. Uçsuz bucaksız denizlerde seyahat ederken diğer gemilerle heyecanlı savaşlara girecek ve daha önce görmediğiniz yerleri ziyaret edeceksiniz. 


Dragon Sails Battleship War Para Hilesi


Köprüde iyi performans gösterirseniz, mevcut geminiz ve daha güçlü amiral gemisi yelkenli tekneleriniz için yükseltmeler satın alabilirsiniz. Ararat Games, Dragon Sails Battleship War'ı yarattı. Gemi simülasyonu ve savaş oyunlarını seviyorsanız bir şans vermenizi tavsiye ederim. 


Dragon Sails Battleship War Gemi Hilesi


Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş gemisi ile bulunduğunuz sularda rakiplerinizi alt etmektir. Dragon Sails Battleship War MOD APK dosyasındaki maddi ve diğer sorunlardan dolayı. Yenilmesi zor düşmanlar, güçlü gemiler, yıkıcı cephane ve daha fazlası olacak. 3D grafikler ve mükemmel ses var; iki parmağınızla hareket ettirebilirsiniz.


Dragon Sails Battleship War Elmas Hilesi


Emrinizde ayrıca tüm gemileri gösteren bir harita olacak. Tüm deniz varlıklarının hem güçlü hem de zayıf yönleri vardır. Mümkün olduğunca fazla hasar vermek için geminin hangi bölümünde roket fırlatmaya değer olduğunu bilmek için onları incelemeye değer. Zaferler kazanarak, oyuncu oyun para biriminin yanı sıra deneyim puanları da alır.


Dragon Sails Battleship War Hile Apk


Seviye ne kadar yüksek olursa, yeni gemilere erişim açma şansı o kadar artar. Dragon Sails: Battleship War savaşları arasında. Yeni mermiler ve doğru ekipman satın alabileceğiniz üsse geri dönmeye değer. Mevcut geminin gücünü arttırın veya yeni bir tane satın alın. Hesabınıza sınırsız miktarda para çekmenizi sağlayan Dragon Sails: Battleship War mod APK'sini indirmenizi öneririz.


Dragon Sails Battleship War Apk indir


Dragon Sails: Battleship War, oyuncunun bir savaş gemisine komuta etmesi gereken heyecan verici ve çok gerçekçi bir oyundur. Oyun, herkesi dünyanın her köşesinde görkemli deniz savaşlarına katılmaya davet ediyor. İşte çok kaliteli üç boyutlu grafikler ve çok sayıda savaş gemisi. Oyuncular için görev aynı zamanda basit ve zordur. Kazanmak için gemide bulunan tüm cephaneliği kullanarak düşman gemilerini yok etmeniz gerekiyor. Her gemi sınıfının savaş alanında kendi rolü vardır. Gemilerin özelliklerini ve özelliklerini kullanarak tüm düşmanları rasyonel olarak ezin.


Dragon Sails Battleship War indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Demon Warrior APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar