Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [v2.13.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [v2.13.9] 1 Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [v2.13.9] 2 Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [v2.13.9] 3 Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [v2.13.9] 4 Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [v2.13.9] 5 Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [v2.13.9] 6

Trial Xtreme 4 Bisiklet Hileli MOD TEK APK [2.13.9] - Android için ücretsiz hemen indirin. Bisiklet oyunları ve modifiye oyunlarını seviyorsanız sizin için biçilmiş kaftan.


Trial Xtreme 4 2.13.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. - Tüm Bisikletler, Kilitli Olmayanları Özelleştir.
  2. - Tüm Bisikletler Maksimum Değerlere Yükseltildi.
  3. - Tüm seviyelerin Kilidi Kaldırıldı.

Macera oyunları, oyunculara her zaman çok sayıda heyecan verici deneyim sunar. İnsan kalp atışı büyüleyici bir şeydir ve maceralı oyunlar kalp atış hızınızı çok yükseltir ve heyecan duygusu yaratır. Şimdiye kadar maceralı yarış oyunu, özel hayattaki uygulaması ve genel sağlık uygulamalarına etkileri sayesinde birçok kişi tarafından değerlendirildi. Bu nedenle bu oyun çok ilgi görüyor ve birçok kişi tarafından fark ediliyor. Bu oyunun hayranıysanız, o zaman oynamak için özel olarak tasarlanmış bahçeye gidebilirsiniz.


Trial Xtreme 4 v2.13.9 MOD APK


Ancak, bazı insanların kendi çıkarlarına hizmet etmek için çok fazla zamanlarının olmaması gibi bir sorun var. Bu yüzden televizyonda gösterilen maçları izlemek veya internette yayınlanan videoları izlemek için biraz zaman harcıyorlar. Bazen gerçek duyguyu yaşamak isterler ama oyunu bulmak için çok fazla zamanları olmaz da doğru seçimdir. Trial Xtreme 4 , birçok kişi tarafından önerilen bir macera bisikleti oyununu denemek istediğinizde size verdiğim teklif. Yaklaşık 10.000 kişi, Google Play'den 4,3 / 5 yıldız olarak derecelendirildi ve kendisi bu platformda 10 milyon indirmeye sahip. Bu, özellikle taraftar topluluğundaki popülerliğini ve genel olarak tarafsız oyunculardaki popülerliğini göstermek için önemli bir sayıdır.


Trial Xtreme 4 2.13.9 Hile Apk


Bu oyunun aynı kategoriden daha popüler olmasının ilk nedeni, daha gelişmiş bir grafik türü kullanmasıdır. Arazi yarışı oyunlarıyla tasarlanan oyunları bulmak genellikle 2D formatında görünür. Bu, tasarım birimlerinin basit zorluklar yaratmasına izin verir ve güzel açılar geliştirmek için çok fazla teknoloji kullanması gerekmez. Bununla birlikte, bu tür oyunlar, oyuncuların becerilerini farklı yönlerden kullanmalarına olanak tanıyan tam ekran bir gösteri gerektirir. “Xtreme 4 Trial” bu ihtiyacı tamamen karşılar, bu nedenle kardeşlerinden çok daha üstün hale gelir. 


Trial Xtreme 4 2.13.9 Seviye Hileli Apk


3D grafikler, oyuncuların daha zorlu görevlere katılmalarına ve oyunun derinliğini hissetmelerini sağlar. Gölün ortasına yerleştirilmiş sarp köprülerden atlamak zorunda olduğunuz zamanlar gerçekten kalp krizi geçirmenize neden oluyor. Bu zorluklar gerçekten gerçek hayatta değil, sadece oyuncuları daha heyecanlandırmak için oyunda. Oyunda öldüğünüzde, yine de her zamanki gibi canlanabilirsiniz ve bol bol pratik yaptıktan sonra, yeteneklerinizi diğerlerine övünebilirsiniz. Bu nedenle oyun, bu oyunu gerçek dünyada nasıl oynanacağını bilen çok sayıda insanı da cezbetti.


Trial Xtreme 4 2.13.9 Bisiklet Hileli Apk


Oyunun işleyiş mekanizması, oyuncunun uzun mesafeli hareket etmeniz gereken bir maça katılmak zorunda kalacağı durumlarda da oldukça basittir. Oyunun nihai amacı, hedefe ulaşmanız gerektiğidir, ancak bu arada, üstesinden gelmeniz gereken çok sayıda tehlikeli zorluk olacaktır. Temel olarak, bu oyun daha önce gördüğünüz maceralı bir yarış oyununun neredeyse tüm kurallarını çiğnedi. Birincisi, yalnızca boş zamanlarınız için tasarlanmamıştır, aynı zamanda ondan çok para kazanabilmeniz için çekici PvP maçları da sunar. Nitekim bu maçlarda rekabet oyuncuları çok daha heyecanlı hissettirecek. Ancak diğer rakiplerle rekabet etmek istemiyorsanız, deneyimlemeniz için hala 200'den fazla farklı seviye vardır.Trial Xtreme 4 2.13.9 Para Hileli Apk


Kazanmak için sadece meydan okumayı tamamlamanız gereken modlarda, bitiş çizgisine ulaşmak için oyuncuyu sıkılaştırmak veya daha fazlasını yapmak zorunda kalacaklar. Oyuncuları şaşırtmak için çeşitli şekil ve mekanizmalarla engelleri tasarlayacak. Bunun üstesinden gelmek için yeterince ruh hazırlamıyorsanız, belki de zafere giden yolculuğun belirli bir noktasında durun. Ama kaybettiğinizde çok karamsar olmayın çünkü size bunu tekrar yapma ve başarılı kılma fırsatı verilir. Meydan okumayı tamamlamada çok fazla zorlukla karşılaşırsanız, sahip olduklarınızı yükseltmekten korkmayın. Karakteriniz, turlarınızda güncelleme yapıp fark yaratabilmek için farklı potansiyellere ve becerilere sahip olacak. Ayrıca yeni modeller de performansınızı çok daha çekici hale getiriyor.


Trial Xtreme 4 İndir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyunumuz Candy Crush Friends Saga Apk sayfayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar