Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.2.5] 1 Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.2.5] 2 Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.2.5] 3 Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.2.5] 4 Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.2.5] 5 Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.2.5] 6

Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [1.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yeni bölümde Mike olarak oynamaya başlayacaksınız. İlk kez, oyuncuları değiştirebilecek ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar J. olabileceksiniz.


Ice Scream 5 1.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menu MOD
  2. Reklamsız
Çocuklara minibüslerde yabancılardan tatlı almamaları her zaman hatırlatılır, ancak küçük hoparlörlerden ürkütücü şarkılar duyduklarında vaat ettiklerini tamamen unuturlar. Dondurmacılar, küçük çocukları dondurmalarını satın almaları için kandırıp sonra da çarpık minibüslerine kaçırarak korku filmlerinde her zaman kötü bir rol oynarlar. Bu tür bir filmi ilginç bulursanız, Keplerians Korku Oyunları, oyuncuların eğlenmesi ve eğlenmesi için “ Ice Scream 5 ” adlı yepyeni ürkütücü, gizemli bir oyun başlığı sundu.


Ice Scream 5 v1.2.5 MOD APK


Şeytani dondurmacı, arkadaşınızı kaçırmak için yaptığı kötü planla mahalleye geldi ve siz her şeye tanık oldunuz. Bu oyunda oyuncular birinci şahıs bakış açısıyla oynayacak ve arkadaşlarını fark edilmeden kurtaracak, donmaktan kurtaracak.“Ice Scream 5”in uygun bir storyboard'u var. Arkadaşın Charlie, Rod adındaki maskeli bir dondurma satıcısı tarafından kaçırıldı. Rod, çocukluk döneminde kendi sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğradı ve şimdi, çocukluk öfkesini oyun alanındaki çocukları garip bir süper güçle dondurarak onlara veriyor.Güzel ve güneşli bir günde, tuhaf görünüşlü bir dondurmacı şüpheli görünüşlü minibüsünü mahalleye çeker ve tombul çocukların peşine düşer. Dondurmalarını satın almak için uyanık olmayan tombul çocukları kandırır ve onları buzlu şekere dönüştürür. Her şeye tanık oldunuz ve Charlie'yi kurtarmak ve yol boyunca ipuçlarını ve silahları toplamak için minibüsüne gizlice girmeye karar verdiniz.


İce Scream 5 ne zaman çıkacak


Başlangıçta, oyuncular sizi kılavuz ekranına götürecek bir eğitim almayı seçebilirler. Bu nedenle, kendinizi biraz kaybolmuş hissederseniz, her zaman geri dönüp bir şeyleri çözebilirsiniz. Oyun oynarken oyuncular ekranın ortasında küçük bir nokta görecekler. El düğmesini almak için konunun üzerine yerleştirmeleri gerekiyor. 


Ice Scream 5 Hile Apk


Bu nokta, istenen nesneye dokunarak haritalar boyunca bulabilecekleri öğeleri toplamalarına yardımcı olur. Diğer bazı oyunlarda, bir nesneyi hedef alıp almak zordur, ancak Ice Scream 5 ile dokunmatik kontrol basittir ve herhangi bir ipucu yakalamayı kolaylaştırır. Oyuncu, ekranın sol tarafındaki joystick kontrolü ile kolayca hareket eder.


Ice Scream 5 Apk indir


Çubuk gerçekten korkutucu ama eğlenceli olabilir. Tombul çocukları yakalayıp öldürme arzusu hakkında bir şarkı uydurur ve kendi kendine mutlu bir şekilde gevezelik eder. Donmuş çocuğu kurtarmak için seyahat etmeniz ve bu kötü kötü adamın gizemli planını çözmeniz için farklı senaryolar var. Her bölgenin bir bilmecesi vardır, göreviniz minibüsünün içine saklanmak, bazı çekmeceleri gözden geçirmek ve daha fazla ipucu veya araç aramaktır. Bazen oyuncular kendilerini “Bu odada ne arıyorum ki?” durumunda bulacaklardır. ama bulmacaları tamamlamak çok zor değil. Sırlar keşfedilecek ve eşyalar toplanacak. Ama her zaman dikkatli ol, Rod yaptığın her sesi, her hareketi duyabilir. Arada bir, Rod sinsi bir atak yaptığı için kalbin duracak.


Ice Scream 5 Can Hilesi


Kanlı senaryoları olmayan bir korku oyunudur, bu nedenle tüm izleyiciler için uygundur. Aslında, genç izleyicilerin eğlenmesi çok korkutucu değil. Oyunda zaman gecikmesi bulunmaz. Grafikler iyi ve güzel işlenmiş, bazı bulanık nesneler görseniz de dekorasyonlar keskin bir şekilde şaşırtıcı. Oda, çekmeceler vb. ile etkileşimler şaşırtıcı derecede pürüzsüz. Ayrıca, oyun zayıf cihazlarda çalıştırılabilir, bu nedenle akıllı telefonunuz çok sayıda sahip tarafından kullanılmış ve kullanılmışsa endişelenmenize gerek yok. Zıplama korkuları dahildir ama kalbinizi patlatmazlar, garanti edebilirim. Ve bazı oyunculara, Rod eski kırık maskesiyle oldukça korkutucu görünebilir.


Ice Scream 5 Mermi Hilesi


Bunun bir korku oyunu olduğunu unutmamalısınız, bu nedenle yüksek, yoğun sesler olacaktır. Film müziği, korkutucu anlarda kalp atışlarınızı hızlandırabilir. Oyuncuların daha iyi bir deneyim için kulaklıkla oynamaları önerilir. Yeni başlayanlar için, nesnelerle normal şekilde etkileşime girmenize izin vermediğinden, kontrol bazen bir mücadeledir. Rod senin ondan saklandığını gördüğünde bile seni bulamıyor gibi oyun bir an düzgün çalışmıyor. Benzin bazen uçabilir, ofis anahtarının oyun alanında görünmemesi gibi bazı hafif hatalar var.


Ice Scream 5 Tuzak Hilesi


Oyunun çoğu dünyayı keşfetmek ve sevgili arkadaşın Charli'yi kurtarmak ve dondurmacı Rod tarafından görülmemek için elinden gelenin en iyisini yapmaktır. Esrarengiz ama aynı zamanda eğlenceli ve eğlenceli olabilir. Oyun her yaş için uygundur, böylece arkanıza yaslanıp küçük kardeşlerinizle eğlenebilir ve kötü dondurma satıcısından korkmalarını izleyebilirsiniz.


Ice Scream 5 indir (MOD, Menü)


Bir önceki android oyun Goat Simulator GoatZ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar