Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [v1.20.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [v1.20.1] 1 Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [v1.20.1] 2 Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [v1.20.1] 3 Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [v1.20.1] 4 Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [v1.20.1] 5 Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [v1.20.1] 6

Kung Fu Clicker Mega Hileli MOD APK [1.20.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ana göreviniz, dövüş becerilerini geliştirmek ve ilerleyen gölge çetesiyle savaşmak.


Kung Fu Clicker 1.20.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. TANRI MODU
  2. REKLAM YOK

NOT : HASARI DÜŞMANI ÖLDÜRMEK İÇİN KULLANIN VE DÜŞMAN ÖLDÜKTEN SONRA. OYUNU YENİLEMENİZ GEREKİYOR.

Kung Fu'dan bahsetmişken, belki de insanların aklına gelen ilk kişi, büyüleyici Bruce Lee imajıdır. Dünya tarihinde efsanevi bir dövüş sanatları yıldızıdır ve hiçbir zaman bir savaşı kaybetmemiştir. Sadece yetenekli bir savaşçı değil, aynı zamanda Amerika'daki ünlü dojo'nun da sahibi. Bruce Lee gibi yetenekli bir dövüş sanatları öğretmeni olmayı ve dövüş sanatları öğretmek için bir dövüş sanatları okulu açmayı hiç dilediniz mi? Yetenekli bir savaşçı ya da Bruce Lee gibi bir kahraman olmanıza gerek yok çünkü Kung Fu Clicker tüm bu engelleri aşmanıza yardımcı olacak. Bu oyun PIKPOK yayıncısının bir ürünüdür ve bu oyun sizi hemen yetenekli bir dövüş sanatları ustasına dönüştürecektir.


Kung Fu Clicker v1.20.1 MOD APK


Bu oyunda, harika bir dövüş sanatları ustasısınız ve Dojos'ta bir dojo dövüş sanatları okulu açıyorsunuz. Bu dojo, 100 yaşın üzerinde ve Dojos bölgesinde en ünlü olan babaları tarafından aktarıldı. Bu nedenle, diğer dojo kıskanç oldu ve sizin dojonuzu yok etmek için Gölge çetesini tuttu. Şimdi, dojoyu ve kendinizi korumak için onlarla yüzleşmelisiniz. Tek başınıza savaşmak zorunda kalmayacaksınız çünkü etrafta çok sayıda öğrenci var.


Kung Fu Clicker 1.20.1 Para Hile Apk


Oyuna başlayın, küçük bir dojonuz var ve öğrencileriniz çalışıyor. Ana göreviniz, dövüş becerilerini geliştirmek ve ilerleyen gölge çetesiyle savaşmak. Yapmanız gereken ilk adım, bir dojo inşa etmek ve öğrencileri gölgeler gelmeden önce eğitmektir; onlar sizin dojonuzu koruyacaktır. Onlara karate öğretin ve becerilerini artırmak için her gün pratik yapmalarına yardımcı olun. Ardından dojo'yu yükseltin, eğitim araçlarını satın alın ve eğitiminizin kalitesini iyileştirmek, öğrencileri çalışmaya çekmek ve daha fazla para kazanmak için daha büyük sınıflar inşa edin. Kötü adamlar geldiğinde, sizin eğittiğiniz ustalar onlara saldıracak ve dojo'nun onurunu koruyacak!


Kung Fu Clicker Hile Apk


Kung Fu Clicker MOD büyüleyici bir simülasyon oyunudur, etkileyici bir hikaye ve inanılmaz derecede canlı bir çizgi roman arka plan grafikleri üzerine inşa edilmiştir. Karakterler, düşmanlarla savaşırken gerçek ifadeler ve kesin eylemlerle şekillenir. Oyun oldukça nazik, eğer kungfu'yu seviyorsanız ve eğlence için bir oyun bulmak istiyorsanız, Kung Fu Clicker harika bir seçimdir.


Kung Fu Clicker'ı İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Earth Protect Squad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar