Hero Z Full Hilesiz MOD APK [v1.0.33]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Z Full Hilesiz MOD APK [v1.0.33] 1 Hero Z Full Hilesiz MOD APK [v1.0.33] 2 Hero Z Full Hilesiz MOD APK [v1.0.33] 3 Hero Z Full Hilesiz MOD APK [v1.0.33] 4 Hero Z Full Hilesiz MOD APK [v1.0.33] 5

Hero Z Full Hilesiz MOD APK [1.0.33] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Klasik çekim türüne eğlenceli ve benzersiz bir bakış. Zombilerin istila ettiği bir dünyada, yalnız bir kahraman nişancı rolünü oynuyorsunuz..


Hero Z 1.0.33 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full / Tam Sürüm. 35.99 TL değerinde olan bu oyun bedava

İnsanlar, MS 2043'te, korkunç Z Hero Z virüsünün ortaya çıkmasıyla daha da şiddetlenen son küresel çatışmasına girdiler. Sonuç olarak, Z virüsü dünya çapında yayıldı ve insanların yüzde 99'undan fazlası veba nedeniyle öldü. Ama bu sadece başlangıç. 


Hero Z v1.0.33 MOD APK


Ölüler mezarlarından dirildiğinde artık insan olarak tanınmıyorlardı; bunun yerine, yaşayanları avlayan zombilere dönüştüler. Daha fazla canavar yaratık virüse bulaştı ve yavaş yavaş bu ıssız dünyanın kontrolünü ele geçiriyorlar. Hayatta kalanlara ne olmalı? İnsanlığı kurtarmak için cesur bir zombi avcısı olarak yeteneklerinizi kullanabilir misiniz?


Hero Z Full Apk indir


Bu kahraman atış oyunu Hero Z, şehri zombi istilasından kurtarmak için oynamak çok keyifli. Her biri daha derine inen birkaç seviyeye ve bölgeye ayrılmıştır. Oyunun işleyişi basittir, ancak oyuncuların hareket etmesini ve becerilerini makul bir şekilde kullanmasını gerektirdiğinden biraz beceri gerektirir. 


Hero Z Hile Apk


Oyuncular oyun boyunca ilerlemek, karakterlerini, evcil hayvanlarını ve silahlarını geliştirmek ve zindan ekipmanı elde etmek için becerilerini sürekli olarak geliştirmelidir. Sonunda kıyamet senaryosunda bio-Tyrant olarak bilinen heybetli canavarla karşılaşacaksınız.


Hero Z Full Apk


Cyberpunk'ın kökeni ve gelişimi hakkında konuşmak çok uzun bir yolculuk olacak. Bu nedenle sadece bahsettiğim oyuna odaklanacağız. Idle Hero Z, özellikle 2077 olmak üzere geleceğin dünyası hakkında bir oyundur. Dünya, üstün silahlara sahip birçok güçlü savaşçı üreten çok sayıda ileri teknolojiye sahip olduğunda. Kahramanların çağrıldıklarında görevi dünyayı korumak için savaşmaktır. Kötü adamın bu gücü ele geçirme planını durdurun. Oradan, patlak veren birçok olay olacak ve hepsini kendiniz halletmek zorunda olan sizsiniz.


Hero Z Apk indir


Gizemli bir nihai güç küresi olan Hero Ball'dan kahramanları çağırın. Çağrılan kahramanlar birçok farklı rütbeye ve güce sahip olacak. Hepsinin ortak noktası havada uçabilmeleridir. Amaç, bu şehrin etrafında dolaşan kötü güçlerle savaşmaktır. 


Hero Z Apk Son Sürüm


Kahramanlar sürekli olarak düşmana ateş edecek. Bir düşman dalgası her yok edildiğinde, bir sonraki dalga hemen ortaya çıkar. Çok sayıda güçlü son patronu yenene kadar bunu yapmaya devam edin. Bu yolculuk, siz veya düşman tamamen yenilene kadar çok uzun sürecek. Bu yüzden yeni kahramanlar çağırmaya devam edin ve savaşın.


Hero Z indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Whatcraft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar