Gardenscapes Para Hileli MOD APK [v6.8.0]

Puan: 4.71 (Oylar: 8)
Gardenscapes Para Hileli MOD APK [v6.8.0] 1 Gardenscapes Para Hileli MOD APK [v6.8.0] 2 Gardenscapes Para Hileli MOD APK [v6.8.0] 3 Gardenscapes Para Hileli MOD APK [v6.8.0] 4 Gardenscapes Para Hileli MOD APK [v6.8.0] 5 Gardenscapes Para Hileli MOD APK [v6.8.0] 6

Gardenscapes Yıldız Hileli MOD APK [6.8.0] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Bulmaca oyunlarını seviyosanız 3'lü eşleştirme yapmak için hazırsınız demektir.


Gardenscapes 6.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcandığında artar! 
  2. Yıldız miktarı eksi olabilir, ancak harcayabilirsiniz!

Doğadan doğup büyüdüğümüz için doğa, özellikle stresle bağlantılı olarak insan sağlığını etkileyecektir. Yorgun olmak, doğanın içinde olmak ruhumuzu ve enerjimizi uyandırmanın en iyi yoludur. Temiz hava ile gerginliği gidermemize yardımcı olur. Yemyeşil bahçeler, güneş ışığı ve kuş cıvıltıları ile çevrili huzurlu bir ortamda yaşamayı arzuluyorsanız Gardenscapes günün stres ve stresini üzerinizden atabileceğiniz bir yer. Bu oyun, Playrix Games yayıncısının atari kategorisine aittir, oyuna katılın ve en sevdiğiniz bahçeyi büyütün!


Gardenscapes v6.8.0 MOD APK


Büyükbaban Hawaii, Maui'de uzun bir tatil yaptı. Sizler için özenle yaptırdığı ekolojik bahçe ile birlikte villa yönetim haklarını vermeye karar verdi. Maalesef son fırtına bahçeye zarar verdi ve bahçeye zarar verdi. Merak etmeyin, büyükbabanız Austin garsonundan geri gelmesini ve bahçeyle ilgilenmenize yardım etmesini istedi. Her şeyde çok hevesli ve iyidir, hemen şimdi bahçenin güzelliğini geri getirmesine izin verin!


Gardenscapes 6.8.0 Para Hile Apk


Başlangıçta bahçe ıssız ve oldukça tozlu görünüyordu. İlk göreviniz onları temizlemek ve temizlemek. Ardından bitkiler, çiçekler, kuş kafesleri veya diğer bazı bahçe aletleri gibi ek eşyalar satın almak için bahçenin eksik kısımlarına bakın. Oyun, bunları yapabilmeniz için size küçük bir miktar para verecek. Bundan sonra, oyuncular para kazanmak ve diğer öğeleri satın almak için oyunun sunduğu zorlukları tamamlamalıdır. Oyunun görevi oldukça hafif ve bir hikaye olarak geçiyor, oyuncular bahçelerini geliştirmek için ilerlemeyi tamamlayacaklar.


Gardenscapes 6.8.0 Yıldız Hile Apk


Oynanışta Candy Crush Saga veya Garden Fruit Legend oynadıysanız , Gardenscapes aynı oynanışa sahiptir. Oyuncunun ekranında farklı meyve ve yapraklardan oluşan bir tablo görünecektir. Oyuncular, onları toplamak ve ekrandan kaldırmak için en az üç benzer türle eşleşmelidir. Oyun, oyuncunun tamamlaması gereken belirli sıralarda 30 elma veya 15 yeşil yaprak toplamak gibi gereksinimleri yerine getirecektir. Oyuncu oyunu kullanmadığı anda bitirirse, daha fazla yıldız ve daha fazla para kazanacaktır. Zorluk kademeli olarak yükseltilecektir, bu nedenle oyuncular ekranı geçebilmek için her seferinde gözlemlemeye ve dikkatlice hesaplamaya dikkat ederler.


Gardenscapes Hile Apk 2023 indir


Gardenscapes, oyunculara 200'den fazla farklı zorluk sunuyor. Oyuna katılın ve ona hemen yardım etmek için güzel bir bahçeyi yeniden inşa edin. Ancak bu oyunda para kazanmak biraz zor, oyun boyunca her seferinde sadece 60 sent kazanabiliyorsunuz. Ancak, bulduklarınızdan daha fazlasını bileceksiniz. Bu oyun, stresi azaltmak için eğlendirmeniz için uygun heyecan verici bir arsa ve oynanışa sahiptir. Şimdi oyunları ve deneyimi indirin!


Gardenscapes indir (MOD, Sınırsız Para / Yıldız Hilesi)


Önceki android oyun Kim Milyoner Olmak ister APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar