Heroes Arena Harita Hile MOD APK [v2.2.47]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heroes Arena Harita Hile MOD APK [v2.2.47] 1 Heroes Arena Harita Hile MOD APK [v2.2.47] 2 Heroes Arena Harita Hile MOD APK [v2.2.47] 3 Heroes Arena Harita Hile MOD APK [v2.2.47] 4 Heroes Arena Harita Hile MOD APK [v2.2.47] 5 Heroes Arena Harita Hile MOD APK [v2.2.47] 6

Heroes Arena Harita Hile MOD APK [2.2.47] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun görevi düşmanın sütunlarını yok ederken takımı korumak için kahramanını kontrol etmektir.


Heroes Arena 2.2.47 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD Menüsü
  2. Map Hack  // MiniMap'teki Düşmanları Gör

Not : Android 6.0 ve sonraki sürümlerde Ayarlar> Uygulamalar> Oyun Adı> İzinler | Diğer uygulamaların üzerinde görüntüleyin.

MOBA oyununa atıfta bulunursak, Arena of Valor ve Vainglory 5V5, cep telefonundaki iki kıdemli isimdir. Lansmandan bu yana uzun bir süre sonra, bu oyunlar soğuma belirtileri göstermedi. Bu nedenle, oyunun sadece küçük olmasına rağmen çok doğduğu kabul edilir, ancak çok sayıda oyuncusu vardır, tipik olarak Heroes Arena . Bu, LOL ile aynı oynanışa sahip, mobil platformda geliştirilmiş bir 3D MOBA oyunudur. Bu oyun hakkında daha fazlasını öğrenin!


Heroes Arena v2.2.47 MOD APK


Heroes Arena, oyunun her maçında iki takım önceden tanımlanmış bir haritada birlikte oynayacak. Her takımın 5 kahramanı olacak ve oyuncular tarafından kontrol edilecek. Oyuncunun görevi, düşmanın sütunlarını yok ederken takımın kafasını korumak için kahramanını kontrol etmektir. Oyuncu, 20'den fazla farklı karakter türü ile sevdiği kahramanı seçebilir. Her kahramanın benzersiz ve benzersiz becerileri vardır.


Heroes Arena APK Android oyun CLUB


Kontrol sistemi de çok basit. Oyun size bir gezinme kumanda çubuğu ve ekranın sol tarafında bulunan bir beceri tablosu sağlayacaktır. Joystick, karaktere dokunarak ve hareket etmek istediğiniz yöne doğru hareket ettirmenize yardımcı olacaktır. Düşmana saldırıda bulunmanıza yardımcı olacak yetenek tablosu. Manevra yapmak ve bu işlev tuşlarını birleştirmek size daha ilgi çekici bir oyun sağlayacaktır. Ancak oyunu kazanmak için takım çalışması önemlidir. İyi bir oyuncu olsanız da, takım arkadaşlarınızla nasıl çalışacağınızı bilmeseniz de takımınız kazanamayacaktır. Rakipleri yenen güzel savaş aşamasını başlatmak için doğru taktikleri kullanın ve birbirinizle koordineli çalışın. 5vs5 moduna ek olarak, 3vs3 veya 1vs1 modunu da seçebilirsiniz.


Heroes Arena apk hile


Heroes Arena, 3 boyutlu grafiklerle oyunculara mükemmel bir deneyim sunar. Bu oyundaki generaller, herhangi bir oyunla örtüşme olmadığı için çok iyi tasarlanmışlar. Daha büyük karakterler, oyunun arayüzü, oyuncuların karakterin her adımını ve her saldırısını hissedebilecekleri yüksek gerçekçilik ile göz alıcı tonlarla daha belirgindir. Ancak bu oyunda savaşmak için sadece 1 harita var çünkü bu sınırlama nedeniyle haritanın arayüzü dikkatlice incelendi ve oyuncular oyunu daha hızlı bulabilir. Sadece "oda bul" a tıklayın, 30'lu yaşlardan daha azı gibi bir oyun odası bulabilir. Bu aynı zamanda bu oyunun önemli bir özelliği!


En iyi MOBA oyunlar mobil 2021


MOBA taktiklerinin hayranıysanız, Heroes Arena MOD harika bir seçimdir. Oyun hafif olacak ve sarsıntılı, gecikme gibi durumlardan kaçınacak şekilde tasarlandı, böylece oyuncunun korkusu paramparça olur. Oyuna katılın ve rütbenizi geliştirmek için savaşlara katılın. Bize neler yapabileceğinizi söylemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!


Heroes Arena İndirin (MOD, Harita Hack)


Bir önceki android oyun Heroes Strike Offline APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar