Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.3] 1 Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.3] 2 Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.3] 3 Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.3] 4 Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.3] 5 Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.9.3] 6

Archer Hero 3D Reklamsız Hileli MOD APK [1.9.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gösteri zamanı! 2022'nin en bağımlılık yapan okçu oyunu burada!


Archer Hero 3D 1.9.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Archer Hero 3D, oyuncuların birçok farklı yerde hareket eden ve düşmanları ok ve yaylarla alt eden bir karakteri kontrol ettiği bir oyundur. Rakiplerine hangi kısımlardan saldırabileceklerine karar verebilirler ve bunlara bağlı olarak hasar değişkendir ve sizden birden fazla vuruş gerektiren düşmanlarla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, çeşitli seviyelerin sayısı, zamanı etkili bir şekilde öldürmenize yardımcı olur.


Archer Hero 3D v1.9.3 MOD APK


Oyuncuların Archer Hero 3D'de buldukları deneyim, sahip olduğunuz ok ve yay ile çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için karakteri kontrol etmeniz etrafında döner. Gözünüzün önünde beliren farklı hedefleri vuracaksınız. Bu yüzden kimse kendi karakterine saldırılmasını istemeyecek, bu yüzden arzu ettikleri düşmanı alt etmek için mükemmel isabetli atışlar yapmaya çalışacaklar. Ayrıca oyunun oynanış şekline de erişilebilir. Karakterin hareket şekli otomatik olarak hareket eder ve diğer bir deyişle, bir düşmanı yendikten sonra karakter otomatik olarak bir sonraki karaktere geçecektir. Aynı zamanda bu, bölümü en iyi şekilde tamamlamak için yalnızca düşmanlara saldırmaya ve onları öldürmeye odaklanmanız gerektiğini de doğruluyor. Zayıf yönlerini öğrendikten sonra düşmanlarınıza doğru bir şekilde saldırmanız gerekiyor.


Archer Hero 3D Para Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncular Archer Hero 3D'de sadece rakipleri yenmeye odaklanacak ve siz de uygun şekilde saldırmak için bölümleri seçebileceksiniz. Saldıran bir düşmanı öldürene kadar alt etmenin birçok yolu olabilir veya zaten bir su birikintisinin yanında duruyorlarsa, onları oraya düşürmek için ateş edebilirsiniz. Ayrıca, yenilmiş ve öldürülmemiş hedef arasındaki renk olan farkı da bulabilirsiniz.


Archer Hero 3D Ok Hilesi


Dikkat etmeniz gereken ilginç bir nokta ise farklı parçalara vereceğiniz hasar miktarının değişeceğidir. Saldırabileceğiniz parçaları kolayca tespit edebilirsiniz ve elbette kritik parçaların boyutu genellikle diğer parçalara göre daha küçük olacaktır. Bu nedenle, oyuncunun sürekli olarak karşılaştıkları düşmanlara saldırması için beceri gerektirir. Tabii ki, her zaman yeni düşman türleri tanıtılacaktır.


Archer Hero 3D Hile Apk


Ana karakterlerin yanı sıra, bu oyunda ortaya çıkan birçok yeni mekanik ve önemli düşmanları kolayca bulabilirsiniz. Bazı düşmanlar camın arkasında duracak ve yayınızı kullanarak onları veya büyük boyutlu ve yüksek dirençli düşmanları yok edebilirsiniz. Archer Hero 3D'de oyuncular her zaman size saldırmaya çalışan düşmanlarla dolu birçok heyecan verici seviye bulacaklar, bu yüzden onları yenmek ve diğer seviyelere geçmek için sahip olduğunuz silahları kullanacaksınız. 


Archer Hero 3D Apk indir


Ekranın üst kısmındaki ilerleme çubuğu, karşılaşmanız gereken kalan düşmanlar hakkında size bilgi veriyor ve bitiş çizgisine geçmek için onları alt etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, farklı seviyeler, ilginç olanlar tanıtıldığında her zaman yeni deneyimler getirecektir.


Archer Hero 3D indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Hopeless Battleground Fight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar