Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [v2.21.34]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [v2.21.34] 1 Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [v2.21.34] 2 Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [v2.21.34] 3 Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [v2.21.34] 4 Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [v2.21.34] 5 Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [v2.21.34] 6

Jurassic World Alive Mega Hileli MOD APK [2.21.34] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Etrafınızdaki dünyayı keşfetmek ve dinozor DNA modellerini toplamak için bir eğitmen olarak oynayacaksınız.


Jurassic World Alive 2.21.34 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. SINIRSIZ AKÜ
  3. MÜKEMMEL HIT DINO
  4. DINO HAREKET ETMEYİN
  5. HARİTA MODU
  6. HIZLI AV DİNO
  7. HIZLI TEDARİK AVCISI
  8. BİR VURUŞTA DİNO'YU ÖLDÜRMEK (TAM DNA TOPLAMAK İSTERSENİZ KAPATIN)
  9. VIP ETKİN
  10. SINIRSIZ DART (AV TEDARİK KUTUSU)

Ludia, Montreal, Quebec, Kanada merkezli bir video oyunu geliştiricisidir. Nintendo DS, PC, Mac, PlayStation 3, Xbox 360 dahil olmak üzere harika kullanıcı çekiciliğine sahip çapraz platform dijital oyunlar sağlama ve dağıtma konusunda uzmanlar ... Bazı oyunlar, başvurabileceğimiz başarılarını Game Show Party (2010) yaptı. , Hole In The Wall (2011), Who Wants To A Millionaire (2010), The Price is Right (2008), Family Feud: 2012 Edition (2011),… Ayrıca mobil platformda birçok oyun yayınladılar ve oyunculardan güçlü destek aldı. 2018'de Jurassic World Alive'ı piyasaya sürdüler ve 10 milyondan fazla yüklemeleri var. Şu anda oyun yaklaşık 400.000 yorumla 4.3 / 5 puana ulaşıyor. Jurassic World Alive'ın neler sunabileceğini keşfedelim!


Jurassic World Alive v2.21.34 MOD APK


Bilim ve teknoloji hızla gelişti ve insanların imkansız görünen birçok şeye ulaşmasına yardımcı oldu. En büyük başarılardan biri zamanla ilgilidir. Bilim adamları geçmişe dönmenin bir yolunu buldular. Ancak talihsiz bir şey oldu. Farkında olmadan nesli tükenmiş bir hayvanı modern dünyaya getirdiler. Birçok türe, boyuta ve özel güce sahip tarih öncesi dinozorlar. Döndüler ve olağanüstü bir güçle Dünya'ya hükmettiler. Pek çok şekil ve boyuta sahip dinozorlar dünyanızda özgürce hareket ederler. Özellikle, evrimleşebilirler ve daha güçlü olmaları için yaratılırlar. En sevdiğiniz Jurassic World Alive dinozorlarını bulmak için çevreyi keşfetmeniz ve savaşmak için kendi ordunuzu oluştururken onlara katılmanız gerekir.


Jurassic World Alive hile nasıl yapılır?


Etrafınızdaki dünyayı keşfetmek ve dinozor DNA modellerini toplamak için bir eğitmen oynayacaksınız. Laboratuvarda seviye atlamak ve melezler oluşturmak için sağlıklı ve görkemli dinozorları bulun. Birçok dinozor çeşidi yaratırken, mükemmel bir saldırı ordusu yaratacaksınız. Dinozor ordunuzu, gücünüzü savunmak için makineye karşı veya başka bir oyuncunun ordusuyla çevrimiçi olarak savaşmaya getirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza meydan okurken kazandığınızda, ödülleri okuma hakkına sahip olacaksınız. İlki keşif. GPS kullanarak haritadaki konum teknolojisi ile dünyayı keşfedeceksiniz. Dinozorları aramak için her köşeye taşınacaksınız. Ve dinozorlar herhangi bir yerde ortaya çıkabilir, hiçbir konumu görmezden gelmeyin.


Jurassic World apk dayı


Sıradaki koleksiyon, nadir, güzel dinozorları toplamanız ve müreffeh tarih öncesi hayvanlarla dolu güçlü bir sıraya sahip olmanız gerekiyor. Sağlıklı dinozorları topladıktan sonra, benzersiz hibrit dinozorlar yaratmak için laboratuvara gitmeniz gerekir. Bilim sınırlı olmadığı için, kendi iradenizi açığa çıkarırsınız. Gerçek zamanlı PVP arenasında diğerlerini korumak ve onlara meydan okumak için dinozorlarla savaşan orduyu çıkarın. Her maç günü yeni etkinlikler ve ödüllerle düzenlenir. Lütfen en yakın Tedarik Düşüşlerine giderek maçlardan ve istifçilikten ödüller kazanın. Kişisel sayfanıza AR görüntüleri ve videoları göndererek efsanevi dinozor koleksiyonunuzu sosyal ağlarda da paylaşabilirsiniz. Bugün en iyi dinozor koçu olun!


Jurassic World Alive Apk son Sürüm


Elbette, benzersiz dinozor grubunuzu da oluşturabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınıza uzun süredir sahip olduğunuz küstah bir melezi gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı ıssız bir ülkeye davet edin, onları daire haline getirin ve…. vay canına, dev dinozor canavarlarınız ortaya çıkıyor. Bu muhtemelen sanal gerçeklik teknolojisinin bu oyuna getirdiği en iyi deneyimdir.


Jurassic World Alive Apk Oyun İndir Club


Velociraptor, Marungasaurus, Einosaurus ve daha fazlası gibi yeni türler üretmeniz için size DNA veren farklı boyutlara ve zayıf noktalara sahip birçok farklı dinozor vardır. Materyal satın almak ve DNA için dinozorları avlamak için para kazanma görevini yerine getirebilirsiniz. Gerekli tüm malzemeleri topladıktan sonra, kendi türünüzü yaratmak için laboratuvara gidin. Yarattığınız her dinozorun kendi güç, dayanıklılık ve hız istatistikleri olacaktır. Oynama sürecinde, dinozor özelliklerinizi yükseltmek ve geliştirmek için daha fazla malzeme de toplayabilirsiniz.Jurassic World Apk para hilesi android oyun club


Jurassic World Alive ücretli bir oyundur. İlk 24 saatte ücretsiz oyun deneyimi yaşayacaksınız, ancak daha sonra sistem sizden Google hesabınıza giriş yapmanızı ve her ülkedeki vergiye bağlı olarak bir ay için 9,99 ABD doları ödemeyi onaylamanızı isteyecek. Şarj etmezseniz, deneme süresi boyunca tüm öğeler kaybolur. Süre dolduğunda sistem otomatik olarak kayıt hesabına yenilenecektir. Oyun, OS 4.4 ve üzeri Android cihazlarla uyumludur. Arka planda çalışan GPS'in sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir. Jurassic World Alive, oyun içi görüntülerin ayrıntıları net bir şekilde gösterebilmesi için 3D platformda animasyonlu görüntülerle tasarlandı. Oyun sırasında haritayı bir animasyon olarak gösterecek, nesneler gerçek haritaya göre görünecektir.


Jurassic World Alive indir (MOD, Menü / VIP)


Bir önceki android oyun Uphill Rush 2 USA Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar