Monster Truck Destruction Para Hileli MOD APK [v3.4.4561]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Monster Truck Destruction Para Hileli MOD APK [v3.4.4561] 1 Monster Truck Destruction Para Hileli MOD APK [v3.4.4561] 2 Monster Truck Destruction Para Hileli MOD APK [v3.4.4561] 3 Monster Truck Destruction Para Hileli MOD APK [v3.4.4561] 4 Monster Truck Destruction Para Hileli MOD APK [v3.4.4561] 5

Monster Truck Destruction Para Hileli MOD APK [3.4.4561] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabayı karmaşık arazilerde kontrol etmek için profesyonel bir yarışçı olun ve mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine ulaşın.


Monster Truck Destruction 3.4.4561 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Monster Truck Destruction, sizi bir arazi kamyonunun direksiyonuna oturacağınız son derece heyecan verici bir arenaya götürecek. Reality şovlar aracılığıyla arazi kamyonu yarışlarını görmüş ve bu heyecanı bir kez denemek istemiş ama denememiş olmalısınız. Endişelenmeyin çünkü bu oyuna gelerek en özgün deneyimi yaşayabilirsiniz.


Monster Truck Destruction v3.4.4561 MOD APK


Hâlâ bir yarış oyunu olarak görülse de Monster Truck Destruction, Asphalt veya CSR Racing gibi bildiğiniz diğer oyunlara hiç benzemiyor. Parlak süper arabaları sürmek ve harika ve muhteşem bir şehrin sokaklarında yarışmak yerine, artık yeni bir duygu yaşayacaksınız. Dev bir arazi kamyonunun üzerinde oturacak ve engebeli arazide rayları geçmek için oldukça acınası ama aynı zamanda çok kaba görüneceksiniz.


Monster Truck Destruction Para Hilesi


Heyecanlı yarışa girmeden önce daha becerikli olmak için kontrollere alışabilmeniz için en baştan yönlendirileceksiniz. Kontrol mekanizması da basittir, aracın istediğiniz gibi sola veya sağa hareket etmesine yardımcı olmak için ekranın solunda yalnızca iki düğme bulunur. 


Monster Truck Destruction Altın Hilesi


Sağ tarafta, aracınızın harekete geçmesini veya gerektiğinde hemen durmasını kontrol etmeniz için gaz ve frenden başka bir şey olmayacak. Nasıl yönetileceği konusunda ustalaşırsanız, arabanızda hızlı bir şekilde ustalaşacak ve yanınızdaki rakibi geçeceksiniz.


Monster Truck Destruction Araba Hilesi


Tribünlerde oturan bir sürü seyircinin olduğu bir yarış pistine girip her geldiğinizde tezahürat yapmaya başlasanız ne olurdu? Veya ne zaman güzel bir drift yapsanız, herkes sizi başarınızdan dolayı tebrik etmek için tezahürat yapacaktır. Gerçekten de o anki sahne sizi daha da heyecanlandıracak ve heyecanlandıracak çünkü yeteneğiyle tanınmayı kim sevmez. Bu, bu oyunu birçok oyuncu tarafından bu kadar sevilen yapan oldukça mükemmel bir artı olmalı.


Monster Truck Destruction Hile Apk


Her şey oldukça küçük bir alanda gerçekleşecek. Pist de kısadır, böylece her yarış 1 dakikadan fazla sürmez çünkü esas olarak kimin daha iyi kontrol becerilerine sahip olacağını görmek için yarışmak içindir. Siz ve başka bir araba, sinyal başlayana kadar bekleme alanında bekleyeceksiniz. İki araba, bitiş çizgisine ilk kimin ulaşacağını görmek için ayrı yollarında sırayla gidecek. Bir tur sadece dik bir yokuş yukarı çıkmak ve ardından kendi rolünüzü tamamlayarak başlangıç ​​pozisyonuna dönmektir.


Monster Truck Destruction Apk indir


Yarış türünden bağımsız olarak, farklı araba modellerinden oluşan geniş bir koleksiyona sahip olmanın vazgeçilmez olduğu ve bu oyunun bir istisna olmadığı söylenmelidir. Bu oyundaki arazi kamyonlarının görüntüsü oldukça vahşi görünse ve süper arabaların lüksü ile karşılaştırılamasa da, yine de yenilmez bir güç sergiliyor. 


Monster Truck Destruction apk Oyun indir Club


Birçok karmaşık arazinin üstesinden gelmesi gerektiğinden, otomobilin yapısı oldukça sert bir tekerleğe sahip ancak bu, yoluna çıkan her şeyi ezmesine yardımcı oluyor. Daha iyi arabalara sahip olmak için belirli bir miktar para harcamanız gerekir ve araba ne kadar güzel olursa para o kadar yüksek olur, böylece beğendiğiniz arabaları satın almak için kendinize biraz para biriktirebilirsiniz. 


Monster Truck Destruction Apk Son Sürüm


Ayrıca, motor kiti, süspansiyon sistemi veya egzoz yükleyicisi gibi arabalarınız için bazı şeyleri yükseltmek için garaja da gidebilirsiniz. Arabanız her zamankinden daha canlı hale gelecek ve ayrıca her engeli aştığınızda kendinizi küçümsemiş olacaksınız.


Monster Truck Destruction indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bus Simulator City Ride APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar