Bus Simulator City Ride Full MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bus Simulator City Ride Full MOD APK [v1.1.1] 1 Bus Simulator City Ride Full MOD APK [v1.1.1] 2 Bus Simulator City Ride Full MOD APK [v1.1.1] 3 Bus Simulator City Ride Full MOD APK [v1.1.1] 4 Bus Simulator City Ride Full MOD APK [v1.1.1] 5 Bus Simulator City Ride Full MOD APK [v1.1.1] 6

Bus Simulator City Ride Full MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hareketli bir metropolde gezinirken kendinizi on ikonik ve tam sertifikalı otobüsün sürücü koltuğuna koyun.


Bus Simulator City Ride 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 89.99 TL değerinde olan bu oyun bedava. apks dosyasını XAPKS Installer aracılığıyla yükleyin.

Bus Simulator City Ride oyununda Alexander Dennis, Blue Bird, BYD, IVECO BUS, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Setra, Volvo veya Vicinity Motor Corp tarafından üretilen herhangi bir otobüsü çalıştırabilirsiniz. 


Bus Simulator City Ride v1.1.1 MOD APK


Bus Simulator City Ride oyununda kampanyanın hedeflerini tamamlayarak ek otobüslere, bölgelere ve güzergahlara erişim kazanın ve onları sürmek. Kurumsal merdiveni tırmanırken, şehrinizdeki toplu taşıma sistemini iyileştirin. Şehir içi ulaşımı bu otobüsler sağlıyor. Sonraki adımlarda ne olacağı üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.


Bus Simulator City Ride Para Hilesi


Size doğrulanmış ve incelenmiş otobüsler sunmaya hazırız. Amacınız elektrikli otobüsler, körüklü otobüsler ve çift katlı otobüsler dahil olmak üzere on farklı marka ve modeldeki otobüsleri çalıştırmaktır. 


Bus Simulator City Ride Altın Hilesi


Çeşitli üreticilerden bol miktarda otobüs temini vardır; bu üreticilerden bazıları Mercedes-Benz, Volvo, IVECO BUS ve BYD'dir. Gerçekçi kokpitlerin bir sonucu olarak, kendinizi otobüsünüzün sürücü koltuğuna yerleştirebilir ve gerçek dünyada otobüsünüzün arkasındayken otobüs kullanmanın nasıl bir şey olduğunu hissedebilirsiniz.


Bus Simulator City Ride Otobüs Hilesi


Oyunun dinamik ve son derece ayrıntılı haritasında yolunuzu öğrenin! Çarpıcı binaları ve çevresine ek olarak Havensburg, kuzey Avrupa'da bulunan kasabalardan esinlenmiştir. Bir liman deposu sektörü, liman, eski şehir ve çevredeki kırsalın yanı sıra diğer muhteşem mimari ve manzaraya sahiptir. 


Bus Simulator City Ride Hile Apk


Bu kadar çok şeyin olduğu bir şehirde yaşayanlar, çocuklarını su kenarında yürüyüşe çıkarmak ya da tarihi bölgede bir fincan kahve içmek için şehir dışında ve şehirde olmayı tercih ediyor. Yolcu taşırken asla sıkıcı bir an olmaz ve yolcuların kendilerinin anlatacak eğlenceli anekdotları bile olabilir. Şehrinizdeki herkesin ağa bağlı olduğundan emin olmak artık size kalmış.


Bus Simulator City Ride Apk indir


Kendinizi üst düzey bir otobüs operatörü olarak kurun ve işe alınma şansınızı artırmak için sürüş becerilerinizi sergileyin. Yeni otobüs hatları, alanlar ve güzergahlar ekleyerek kampanyaya erişimi artırmak. 


Bus Simulator City Ride Apk Son Sürüm


Güzergahlarda daha fazla mil kat ederek (ek Kredi ile sonuçlanır), ek otobüsler satın alarak ve bu otobüsleri ek güzergahlara atayarak ulaşım ağınızı genişletebilirsiniz. İşin başarısından veya başarısızlığından yalnızca siz sorumlusunuz.


Bus Simulator City Ride indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hard Truck Driver Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar