Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.2.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.2.8] 1 Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.2.8] 2 Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.2.8] 3 Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.2.8] 4 Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.2.8] 5

Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hileli MOD APK [3.2.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Profesyonel bir kamyon şoförü rolünü deneyebilir ve kariyerinin oluşumunun en alt noktasından başlayabilirsiniz.


Hard Truck Driver Simulator 3D 3.2.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Kilitler Açık / Unlocked

Hard Truck Driver Simulator 3D – oyuncuların çok sorunlu alanlarda çalışan bir kamyon şoförü rolünü denemeye davet edildiği bir simülatör. Burada sadece yükü zamanında ve tek parça olarak teslim etmek değil, aynı zamanda bir yandan kolluk kuvvetleri ve diğer yandan suç topluluğu temsilcileri ile karşı karşıya gelmekten kaçınmak gerekir. 


Hard Truck Driver Simulator 3D v3.2.8 MOD APK


Aynı zamanda, ana karakterin bir itibarı vardır. A noktasından B noktasına geçmek için kimin ve hangi ürünlerin sunacağını belirleyecektir. Bir kariyer inşa edin, yeni ekipman satın alın, gizli rotaları öğrenin ve herhangi bir sürprize hazır olun.


Hard Truck Driver Simulator 3D Para Hilesi


Hard Truck Driver Simulator 3D, oyunculara kamyoncuların sıkı çalışmasını açıklayan oldukça standart olmayan bir simülatör temsilcisidir. Bu durumda, katılımcılar kendilerini kesinlikle meşru malları ve çeşitli güçler ve hiziplerle açıkça ilgilenenleri teslim edebilecekleri koşullarda bulacaklar. 


Hard Truck Driver Simulator 3D Kamyon Hilesi


Polis ve suç örgütleri gideceğiniz yere ulaşmada ciddi sorunlar yaratabilir. Başarı veya başarısızlık itibarınızı etkileyecektir. Bu, sizin için yeni fırsatlar açacak veya müşteri güvensizliği nedeniyle onlar için uygun olan bir siparişi kabul etmenize izin vermeyecektir. 


Hard Truck Driver Simulator 3D Hile Apk


Arabanızı bırakın ve motellerde rahatlayın, benzin istasyonlarında kamyonunuza yakıt ikmali yapın ve cezalardan kaçınmak için yolun kurallarına uymayı unutmayın! Basit kasalar ve aksesuarlardan özel ekipmanlara kadar çeşitli kargoları taşıyın, para kazanın, yeni kamyon ve treyler satın alın, şoför kiralayın, filonuzu yönetin.


Hard Truck Driver Simulator 3D Apk indir


Profesyonel bir kamyon şoförü rolünü deneyebilir ve kariyerinin oluşumunun en alt noktasından başlayabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yolu seçin yasal veya yasadışı, para kazanın ve en büyük kargo taşımacılığı şirketinin sahibi olun. Malları yasal olarak veya karaborsaya teslim edin, ancak bunun itibarınızı etkileyeceğini unutmayın.


Hard Truck Driver Simulator 3D indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Hiking Manager APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar