Beat Racing Para Hileli MOD APK [v1.8.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beat Racing Para Hileli MOD APK [v1.8.5] 1 Beat Racing Para Hileli MOD APK [v1.8.5] 2 Beat Racing Para Hileli MOD APK [v1.8.5] 3 Beat Racing Para Hileli MOD APK [v1.8.5] 4 Beat Racing Para Hileli MOD APK [v1.8.5] 5 Beat Racing Para Hileli MOD APK [v1.8.5] 6

Beat Racing Para Hileli MOD APK [1.8.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ritmi yakalamak için arabanızı hareket ettirin ve sürükleyin.


Beat Racing 1.8.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız para hilesi
  • Tüm müzik ve arabalar açıldı.
Şık, şık ve trend spor arabaları öğrenmeyi seven bir hız tutkunusunuz; Bununla birlikte, müzik hobisi, yoğun müzik, DJ veya hızlı tempolu sözsüz ritimler. Sen kişiliğe sahip birisin, kendini ifade etmek, zorlukların üstesinden gelmek istiyorsun. Ve belki de Beat Racing oyunu herkesi memnun edecek harika bir seçim olacaktır.


Beat Racing v1.8.5 MOD APK


Beat Racing, spor arabaları, hızı ve müziği uyumlu hale getiren bir oyundur. Oyunda, oyuncunun arabasını şarkının hızına, ritmine bağlı olarak ekranda yukarı ve aşağı ustalıkla kontrol etmesi gerekecek; Kırmızı x'lerden kaçınmak ve DJ gibi bir ses çıkarmak için mavi oklara dokunmak için, arabayı daha mavi oklara dokunacak şekilde kontrol edersiniz. Sayı ne kadar yüksek ve zıttı tamamlanırsa, kırmızı timsah x'e dokunulursa, puanlar düşülür ve oyun, film müziği bitmeden biter. 


Beat Racing Hile Apk


Skorlar, sizi farklı oyunlara davet etmek için parçanın bölümüne kaydedilecek ve bir önceki şarkıda yeterince puan aldığınızda, şarkının kilidini açabilir ve arkada daha da hızlı tempolu, dramatik şarkılar çalabilirsiniz. Bir şarkının kilidini her açtığınızda 1 altın kupa sayılacaksınız; daha fazla altın bardak, Aynı sistemdeki diğer oyuncularla sıralama yaparken, sıralamanız o kadar yüksek olur. Her parkurun ödülü, her tur paradır, oyuncular parayı yeni bir araba satın almak veya yükseltmek için kullanırlar, arkasındaki daha zor zorlukların üstesinden gelmek için parkurlar yüksek hıza sahiptir.


Beat Racing 1.8.5 Para Hile Apk


Oyuncular, klasikten moderne, yumuşaktan canlıya, oyuncunun tüm favori türlerini tatmin eden yüzlerce şarkı ile oyundaki müzik verileriyle şaşkına dönecek. Yapımcı, oyunu sürekli olarak güncellemek ve tamamlamak için dünya çapında telif hakkıyla korunan iyi ve ünlü şarkılara özenle danışıyor ve satın alıyor. Ve eğer oyuncu yanlış zamanda mavi bir ok koyduğunda, oyuncu bir hata veya uyumsuzluk tespit ederse, şarkının ritminin dışına çıkmasına neden olursa, o zaman cevap verebilir, yorum yapabilir. Üretici tamir etmeye ve mükemmelleştirmeye devam edecek. Dinlenecek, eğlenilecek ve deneyimlenecek çok daha iyi, yeni müzik var.


Beat Racing Araba Hilesi


Arabaları, özellikle genç, modern ve sportif tarzdaki arabaları keşfetmeyi ve anlamayı seven bir insansınız. Beat yarışları, dünya çapında farklı üreticilerin düzinelerce yeni arabasının oyuna dahil edilmesiyle oyuncular için yararlı bir bilgi kaynağı olacak. Araç kullanıcılarının incelemeleri ve yorumlarıyla oyun üreticileri, oyuncuların sahip olmak isteyeceği modern, yüksek performanslı arabalar yaratmaya güveniyor. Arabalar ayrıca üreticinin doğru adını, modelini ve marka adını taşır. El becerisi, müzik hissi seviyenizi gösterin.


Beat Racing Müzik Hilesi


Oyunun manipülasyonu basit, ancak zorlukların üstesinden gelmek ve kendinizi aşmak önemlidir. Beat yarış oyunu sayesinde, el becerinizi, kontrol seviyenizi, çevikliğinizi ve doğruluğunuzu - her bir kişinin müzik algısını - test edebilirsiniz. Oyundaki grafikler, deneyim, ilham verici ve ilham verici oyunculara getirecek şekilde 3D olarak tasarlandı. Ses ve ışık efektleri arasındaki uyumlu kombinasyon, oyuncuların sıkılmamasına yardımcı olur. Oyunun harika özellikleri ile neyi bekliyorsunuz? Uygulamayı indirin, gösteriş yapın ve sınırlarınızı aşın.


Beat Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Off The Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar