Cafe Racer Para Hileli MOD APK [v11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cafe Racer Para Hileli MOD APK [v11] 1 Cafe Racer Para Hileli MOD APK [v11] 2 Cafe Racer Para Hileli MOD APK [v11] 3 Cafe Racer Para Hileli MOD APK [v11] 4 Cafe Racer Para Hileli MOD APK [v11] 5 Cafe Racer Para Hileli MOD APK [v11] 6

Cafe Racer Para Hileli MOD APK [11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, araçların sesini veya çalışan motosikletinizin veya araba kornalarının sesini duyabilir. Korna sesi duyarsanız kenara çekilmeye çalışın.


Cafe Racer 11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça çoğalır.

Yarış her zaman birçok izleyici çeken bir spordur. Bu sporu seven biriyseniz veya sadece yarışçı olmak istiyorsanız, Cafe Racer bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Cafe Racer, yarış türünde bir oyundur. Oyunda yarışçı sizsiniz. Ve bir şehrin caddesinde motosikletinizi süreceksiniz. Keşfetmenizi bekleyen birçok şey var. Şimdi Cafe Racer'ı keşfedelim.


Cafe Racer v11 MOD APK


Cafe Racer, PiguinSoft tarafından geliştirilen ve sunulan oyunlardan biridir. Onlar Londra, Birleşik Krallık'ta bir geliştiricidir. Cafe Racer'ı Android ve iOS İşletim Sistemlerinde çalışan mobil cihazlara kurabilirsiniz. Çünkü oyun hem Google Play'de hem de App Store'da mevcut. Cafe Racer, iPad gibi tabletlerde de oynamanıza izin veriyor. Oyunu indirmek ücretsizdir ve sadece tek oyuncu içindir.


Cafe Racer Para Hilesi


Ayrıca, 3D grafikler benzersizdir. Bu, oyunu daha iyi deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Üstelik oyuncular motosikletlerini farklı yerlerde sürebiliyorlar. Çok yüksek binaların olduğu şehir, trafiğin yoğun olduğu sokaklar, kısa tüneller… Yarışırken de yüksek dağları görebilirsiniz. Ayrıca oyunun sesi çok canlı. Oyuncular, araçların sesini veya çalışan motosikletinizin veya araba kornalarının sesini duyabilir. Korna sesi duyarsanız kenara çekilmeye çalışın. Çünkü arkanızda bir araba var ve sizi ezebilir. Oyuncular Cafe Racer oynarken mutlu bir film müziği açılacak. Ancak bu sesleri duymak istemiyorsanız oyunun Ayarlarını açıp sesi kapatabilirsiniz.


Cafe Racer Altın Hilesi


Her oyunun kendi oynanışı olacaktır. Cafe Racer da aynı. Cafe Racer'da 3 butona dikkat etmeniz gerekiyor. İlk düğme ses simgesidir. Bu düğme ekranın sol tarafındadır. Bu butona tıkladığınızda korna sesi duyulacaktır. Onlardan daha hızlı hareket ettiğinizde yoldaki farklı araçları uyarmanıza yardımcı olurlar. Sağdaki yukarı ok simgesi ikinci düğmedir. Bu düğme motosikletinizin hızını artırmanıza yardımcı olacaktır. 


Cafe Racer apk Dayı


Ayrıca yolda çok farklı araçlar varken hızı düşürmeniz gerekebilir. Motosikletinizin hızını azaltmak için aşağı ok simgesine dokunun. Özellikle oyuncuların motosikleti sola veya sağa hareket ettirmek için sadece ceplerini eğmeleri gerekiyor. Bu, motosikleti daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur. Ayrıca sizi gerçek yarışlara götürür. Motosikletinizi daha iyi kontrol etmek için düğmeleri nasıl kullanacağınızı hatırlayalım.


Cafe Racer apk hile


Ayrıca yarışacağınız yollarda birçok farklı araç türü bulunuyor. Örneğin arabalar, motosikletler, kamyonetler, tankerler… Yarışı bitirmek istemiyorsanız o araçlardan kaçınmanız gerekecek. Ayrıca arkanızda koşan araçları da gözlemlemeniz gerekiyor. Çünkü motosikletinizi aniden durdurduğunuzda size çarpabilirler. Bu yüzden hızınızı ayarlarken dikkatli olun.


Cafe Racer apk oyun indir Club


Cafe Racer'ın daha ilgi çekici hale gelmesi için yayıncı, oyuncular için 7 motosiklet sağladı. Örneğin, Athena FSX 250, Caprica LZ 400, MNP GR500, Tsili E80, Helena 750GT, Imba CD 750. Her motosikletin kendi fiyatı olacaktır. Motosikletin maliyeti ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi olur. Hızlanma, En Yüksek Hız, Yol tutuş ve Frenler daha yüksek olacaktır. Ve yeni motosiklet almak istemiyorsanız, motosikletinizi daha güçlü bir şekilde yükseltebilirsiniz. 


Cafe Racer apk son surum


Motor, Yol tutuş ve Frenler gibi göstergeleri yükseltebilirsiniz. Ayrıca yayıncı, motosikletlerini tam istediğiniz gibi özelleştirmenize izin verdi. Motosikletin özelleştirebileceğiniz 3 parçası var. Bu parçalar Kaporta, Mekanik, Kokpit ve Işıklardır. Ayrıca motosikleti kendi zevkinize göre renk kombinasyonuna boyayabilirsiniz. Çerçeveyi bile boyayabilirsiniz.


Cafe Racer Apk indir


Ayrıca Cafe Racer'da 4 adede kadar oyun modu vardır. Sonsuz, Sonsuz İki Yönlü, Zamana Karşı Deneme ve FreeRide. Her modda Ülke ovaları, Ölüm vadisi, Şehir çılgınlığı ve Fırtına gibi 4 farklı parkur olacak. İlk başta, yalnızca Country ovalarında yarışabilirsiniz. Farklı modların kilidinin Cash tarafından açılması gerekir. Şehir çılgınlığının kilidini açmak için 30000 Nakit gerekir. Ancak Thunderstorm parkurunun kilidini açmak istiyorsanız, yeterli 60000 Nakitiniz olması gerekir. 


Cafe Racer Motor Hilesi


Bu yüzden kendinize özel motosikletler yaratabilmek için çok fazla NAKİT kazanın. Ne kadar hızlı sürerseniz puanınız o kadar hızlı yükselir ve o kadar çok Nakit kazanırsınız. 100 km/saatin üzerinde sürerken, yakın geçişler ekstra bonus puanlar verecektir. Ve Ana Menü'den günlük ödüllerinizi almayı unutmayın. Nakit miktarınızı artırmanıza yardımcı olacaklar.


Cafe Racer indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mushroom Wars 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar